Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ne viena

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ne viena



    12
    10
    16,67%
    2
    9
    0,00%
    0
    8
    41,67%
    5
    7
    8,33%
    1
    6
    16,67%
    2
    5
    8,33%
    1
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    8,33%
    1

    #2
    oj, nepavyko sukurt apklausos. Bet vistiek laukiu komentaru ir vertinimu

    Comment


      #3
      grazus vaikis tik nuotrauka siaip sau.... tas gelbejimo ratas vos ne vaiko dydzio..... man akcento truksta... dabar matau na vaika su zaisliuku, o vaika ir vitrina..... gal apkarpyt reiketu....
      Linkėjimai,
      Akvilė

      Comment


        #4
        Aciu tam kas padare apklausa.
        @Akvile
        Tai sakai tokia nuotrauka geriau atrodytu?

        Comment


          #5
          Nuotrauka silpna, vaikas mielas, tame ir beda. Apskritai fotografuojant vaikus nereik bijot prieit arciau, pritupt ar atsiklaupt, nes is virsaus perspektyva nezavi.
          Sakyciau galejai pora zingsniu arciau prieit, pritupt, susikadruot portreta, i kadra paimdamas iki juosmens ta pliusini zaisla ir ir atkreipes vaiko demesi, kad paziuretu i tave nupyskint Paprasta ir kurkas efektyviau.

          Comment


            #6
            Parašė Silence Rodyti pranešimą
            @Akvile
            Tai sakai tokia nuotrauka geriau atrodytu?
            Geriau, bet........
            Daug PS, ir tada gal....... per daug tu psaliniu dalyku.... per ryskus tas ratas.... negrazi aplinka....

            pasiciupk ta vaika ir varykit i gamta, i parka, ar kt.. fotosesija pasidaryt
            Linkėjimai,
            Akvilė

            Comment


              #7
              O man patinka. Gražu

              Comment


                #8
                Parašė Akvile Rodyti pranešimą
                Geriau, bet........
                Daug PS, ir tada gal....... per daug tu psaliniu dalyku.... per ryskus tas ratas.... negrazi aplinka....

                pasiciupk ta vaika ir varykit i gamta, i parka, ar kt.. fotosesija pasidaryt
                Tai gi kad vaikas ne mano
                be to prieit, pritupt ir panasiai vargu ar butu gavesi, nes viduri gedo prospekto prie vaiku kabinetis tai nelabai grazu. Dar tevelems butu nepatike, kad prie ju vaiko kazkas kabinejasi, tai dar i galva buciau gavus.
                Siaip nuotrauka daryta biski ant greito, praeinant salia ir beveik nesustojant.
                Kita karta pasistengsiu geriau

                Comment


                  #9
                  Parašė auksellis Rodyti pranešimą
                  O man patinka. Gražu
                  Aciu

                  Comment


                    #10
                    Va jei miske kabinetumeis gal ir nekaip butu, o gedimino prospekte pats tas. Ir i galva nieks neduos, o greiciau pasakys meila, kad atsiustum foto. O jei nuotrauka daryta 'ant greito' negalvojant perdaug, tai ir gaunasi rezultatas neaoptimalus.

                    Comment

                    Working...
                    X