Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šalčiai Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šalčiai Lietuvoje

    Baisu, ką galiu pasakyti... pažiūrėjau į termometrą, jau -26 laipsnius šalčio rodo.. Kuriu tema, nes manau pakankamai aktuali kiekvienam.. Ar ne? Manau, labai buvo patenkinti tie, kurių mašinos neužsivedė, teko šalti laukiant autobuso ar troleibuso... Taigi, kokie įpūdžiai.. Be to, anot hidrometeorologų šalčiai nesitrauks iki kitos savaitės..
    Paskutinis taisė Romas; 2014.01.28, 23:59.

    #2
    Joo, šiandien pastebėjau, kad mašinų gatvėse labai apmažėję
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Tikiuosi, kad rytoj ryte bus maziau nei -25
      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

      Comment


        #4
        Stebėjau ir aš šiandien pro langą saugomą eikšelę, tai retas kuris savo jėgom užsikūrė Su virvėm visi vaikščiojo. Beje, kažkaip greit lietuviai pamiršo tuos šalčius, juk beveik kasmet būna tokie, ir kaskart aikčioja, kad niekas nepasiruošę ir pan.

        Comment


          #5
          T.y. Zemiau nei -25 laipsniai, nes maziau tai butu -24 ir toliau i pliusa. Beje, kai mazai dregmes, ir tas saltis ne toks baisus, tik, kad kvepavimo takai uzsala.

          Comment


            #6
            Parašė ArTuRAs
            Tikiuosi, kad rytoj ryte bus maziau nei -25
            gali pasvajot.. bus -27

            Comment


              #7
              Parašė Dzipas
              Stebėjau ir aš šiandien pro langą saugomą eikšelę, tai retas kuris savo jėgom užsikūrė Su virvėm visi vaikščiojo. Beje, kažkaip greit lietuviai pamiršo tuos šalčius, juk beveik kasmet būna tokie, ir kaskart aikčioja, kad niekas nepasiruošę ir pan.
              Kad jau ilgai nebuvo TOKIU dideliu salciu. Kiek as pamenu, tai gal tik pries 4-5 metus buvo taip stipriai salta.

              Comment


                #8
                Ką tik žinias pažiūrėjau tai baisu...Benamiai miršta tiesiog gatvėse...Šiandien kol nuėjau iki parduotuvės (apie 80m) blakstienos apšerkšnijo, na gerai kad bent rytoj į mokyklą nereikės eiti, o jus Vilniečius tai išvis užjaučiu pas mus pajūryje šiek tiek šilčiau bet vistiek ne kas...
                "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                Comment


                  #9
                  Jo man irgi gerai tie salciai - i mokykla nereikia

                  Comment


                    #10
                    O man nešalta nes aš su fufaika

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      Pajūryje šilčiau, bet nieko nėra blogiau už vėją esat tokiam šalčiui. O vėjas, kaip žinia, Pajūryje stipriausias
                      Westside is the best ! :jura:

                      Comment


                        #12
                        -32 zada sausio 22-23 bet mum cia nera ko skustis kas Rusijoj daros :O
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          #13
                          Maskvoj dabar -33. Prie keleta minučiu gavau tetos žinutę
                          Westside is the best ! :jura:

                          Comment


                            #14
                            Parašė Edgaex
                            Maskvoj dabar -33. Prie keleta minučiu gavau tetos žinutę
                            Jo, gimines gyvena netoli Maskvos,tai pas juos buvo -35,ivyko kazkokia avarija siluminiuose tinkluose ir teko pusdieni salti neapsildomose patalpose. Siaubas. Tuo tarpu atsilimo nezadama, www.meteo.lt rasoma,jog salciausia naktis Klaipedoje bus 2006.01.22

                            Comment


                              #15
                              Ar gi čia šaltis..?
                              Russijoje jau kelias savaites apie -36 vidutinė.
                              Ir jokie takai nešala.
                              Čia dar juokai, Riga labai napasiruošus buvo.
                              P.S. Nors man, Vilniuje, kelnės apledėjo per 20 min.

                              Comment


                                #16
                                Įdomu, koks Lietuvos šalčio rekordas ? Tikiuosi Maskvos šalčio neteks pajust, man ir lietuviškojo per akis.
                                Westside is the best ! :jura:

                                Comment


                                  #17
                                  Jakutsko temperatūros
                                  http://weather.rambler.ru/index.html?id=434
                                  Kas mum- šalčiai, jiems....

                                  Comment


                                    #18
                                    Lietuvoj žemiausia temperatūra yra buvusi -42,8 Utenoje prieš kelis dešimtmečius (rods 1956m., bet neesu tikras).

                                    Comment


                                      #19
                                      Gal patikrinam Lietuvos dabartinę temperatūrą ? Einu dabar pažiūrėsiu kiek termometras rodo, būtų neblogai ir iš kitų miestų gauti dabartinės šalčio info
                                      Westside is the best ! :jura:

                                      Comment


                                        #20

                                        pas mane termometras užšalo rimtai rodo -10 negaliu patikėt. Beto einu šunėką savo į lauką vest išbandysim šaltį ant savo kailio . Pabandysiu nuotraukas padaryti kokias nors

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X