Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pristatyti Kauno miesto projektai dalyvausiantys MIPIM'05 parodoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Jo, pradeda egzpertai rinktis. Vargšas tas Kaunas, turi tik kelis prekybos centrus ir porą žalių kalnų kuriuos būtina išsaugoti

    Dėl MIPIMe pristatomų projektų. Dalis jų vykdomi jau dabar, dalies statyba prasidės šiais metais, dalis dar tik pačioje pradinėje projektavimo stadijoje, tačiau jau turi vietinių investitorių paramą. Ir aišku dalis yra visai idėjinių projektų, kurių tikslas parodyti - miestas laukia pinigų čia, čia ir čia, norėtume, kad ten būtų statoma tas, tas ir tas. Ko važiuoti į tuos Kanus be jokių idėjų?
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      #42
      @arch
      nelabai supratau:
      "Kaunas, landsafto poziuriu labai idomus-miestas tarp dvieju zaliu kalvu-nelabai ka daugiau Kaunas ir beturi."

      o ka dar miestas gali tureti? negi ir Vilnius isskyrus viena upe - daugiau nieko neturi?


      Prie ruso man buvo geriau

      Comment


        #43
        @alonso: Vilnius tau turbut yra miestu miestas, jei bet kokiai progai pasitaikius vis apie ji kazka parasai ir vis kitus miestus i ji bandai kaip i kazkoki etalona lygiuoti.

        Comment


          #44
          edd, bet galejau istatyti. negi blogai, kad Vilniu paminejau? man tiesiog tas pasakymas, kad "miestas daugiau nieko neturi", keistai skambejo. ka aplamai miestas gali tureti, nafots grezinius miesto centre, ugnikalnius.
          na, mano manymu i Vilniu dauguma aspektu kiti LT miestu turetu lygiuotis tu taip nemanai? del to ir ikisu ji daznai, kai kalbama siomis temomis.


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            #45
            Parašė alonso
            na, mano manymu i Vilniu dauguma aspektu kiti LT miestu turetu lygiuotis tu taip nemanai? del to ir ikisu ji daznai, kai kalbama siomis temomis.
            Aisku.

            Comment


              #46
              o koks ten gyvenamuju namu kvartalas zadamas A.Sanciuose? cia tipo vieoj "trans Ausa", gal galit daugiau parasyti, nes salia gyvenu ir nieko nezinau

              Comment


                #47
                Jap. "Trans Ausa" kazkada sioje teritorijoje norejo statyti padangu perdirbimo gamiklele, taciau vietos gyventojai nesutiko su tokiais planais.
                Siuo metu sioje teritorijoje kaip ir anksciau isliko milziniska auto aikstele su sunkesvoriais ir autobusais.

                Vieta isties nereali. Salia A. Sanciu Azuolynas, Nemunas, Kariu Kapai... Iki centro tik 5 min. kelio.
                Todel si vieta jau traukia investuotojus.



                lauksim konkretesniu darbu...

                Comment


                  #48
                  Planuojama statyti, 11 gyvenamųjų namų su požeminiais garažais bei 2,500 kv m. prekybos centrą
                  Leistinas aukštingumas:23-75m, 7-23 aukštai.
                  Planuojamos investicijos 25mln. eurų.
                  Statybos turėtų prasidėti šiais metais.
                  Projektą vykdo UAB "Būstuva"
                  čia keletas prastos kokybės renderių:



                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    #49
                    Oho, neblogas projektėlis, nors kaina nėra įspūdinga. Gal yra žinių apie vietovę ir bendrą pastatatų plotą?
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #50
                      sklypo plotas 6,518ha
                      statinių plotas: 62,000kv.m. :
                      galimas užstatymas: gyvenamieji namai - 50,000kv.m.
                      garažai - 9,000kv.m.
                      prekybos centras - 3,000kv.m.
                      parkavimo plotas: 12,600kv.m.

                      kiek supratau, tai žemė "Būstuvai" išnuomota 99 metams
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        #51
                        dekui uz atsakymus, tikrai geros zinios mano rajonui reik taupyti pinigus ir siek tiek pora kavartaliuku pastumeti savo gyvenamaja vieta
                        siaip is tiesu ten grazi vieta, azuolynas, nemunas, kariu kapai, susisiekimas neblogas..... tik labai nervina, kad girti pacukai po biski, tai niokoja
                        prekybos centras ten tikrai dar vienas normalus reikalingas, nes dabar beveik visas rajonas turi eiti ir taip niekuo geru nepasizymincia RIMI..........

                        Comment


                          #52
                          prekybos centras ten tikrai dar vienas normalus reikalingas, nes dabar beveik visas rajonas turi eiti ir taip niekuo geru nepasizymincia RIMI..........
                          visai galimas daiktas, kad tas naujas prekybos centras, taip pat bus "RIMI"
                          nes tavo paminėtą PC "RIMI" Šančiuose statė būtent "Būstuva"
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            #53
                            Skamba labai neblogai
                            Tik tiek, kad "Būstuva" nepasižymi ypatingai geru vardu. Aišku, neklysta tik tas kas apskritai nieko nedirba, o "Būstuva" vienu metu buvo likusi vienintele firma stačiusia Kaune daugiabučius namus, todėl ir sugadino savo vardą Reikia palinkėti jiems sėkmės
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              #54
                              tegul stato tik, nes siam rajonui reik tikrai naujoviu kazkokiu!
                              nors siaip man sis rajonas istiesu labai patinka ir cia gana sparciai kyla butu kainos.... z.sanciams, vilijampolei ner ka lygintis bet cia mano nuomone

                              Comment


                                #55
                                ai beje del tu padangu deginimo, kad nebutu ir as parasiuka dejau, gerai cia kaimyne suorganizavus buvo

                                Comment


                                  #56
                                  Ir gerai padarei Padangas deginti vidury miesto ...
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    #57
                                    Na ka, reikia iamzinti sita vietele pries atsisveikinant
                                    Iseisiu ryt paimt keliu shoot'u

                                    Tik vienas minuselis - verkiu gatve verkiant reikia remontuoti, o gal net ir platinti. Arba autobusams ties stotelemis ivazas padaryti. Bo kamsciai ten susidaro paskui senus Ikarusus!

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė GYARD-P
                                      Na ka, reikia iamzinti sita vietele pries atsisveikinant
                                      Iseisiu ryt paimt keliu shoot'u
                                      Puikus sprendimas!

                                      Comment


                                        #59
                                        jo, kad ja reik remontuoti tai faktas.... duobiu pilna ir siaip siauroka ji.... jo ir tata sake mano, kad jau lapukus gavo, kurie saugoti palieka masinas, kad greitai reiks kraustytis is ten

                                        Comment


                                          #60
                                          t.y. is trans ausos aiksteles, jei ka

                                          Comment

                                          Working...
                                          X