Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NMC - naujasis miesto centras

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Rausiasi Radissonas (BLU)
    https://goo.gl/photos/7tfuGsp6zUXmbyjk9

    Comment


      Jau ir čia ekskavatorius atvažiavo:

      Comment


        /\ nerodo

        Comment


          Sorry, ne-ekspertas. Pataisiau.
          Beje, šito forumo platforma yra beviltiškai pasenusi

          Comment


            čia turbūt tinkamesnė vieta diskusijai apie objektą.

            Parašė Mantoske Rodyti pranešimą
            Jau ir čia ekskavatorius atvažiavo:
            Atvaizdas


            net jei tai ir senas (galimai pakoreguotas) projektas, kada dokumentai būna jau patalpinti į vilnius.lt? ar gal tiesiog nerandu?
            Attached Files

            Comment


              Sklypas tarp „VCUP“ ir „Radisson Blu“ liks nepakitęs

              http://www.madeinvilnius.lt/verslas/...iks-nepakites/

              Comment


                Vat ir niekada nebuvo aišku iki galo, kiek k18 sutvarkys aplinkos. Striptizo klubas manau nebebus pajudinamas be kosminių pinigų. CUP irgi ne tie pajėgumai, kad kažką naujo darytų. Tai spėju rezultatas bus tokia mišrainė senų bunkerių bei naujų pastatų prilipdytų šalia.

                Comment


                  Taip pat, kaip ir daug kur pasaulyje.
                  Lithuanian Top 5 tallest buildings
                  1. Europa Tower 126 m. 33 f.
                  2. Pilsotas 112 m. 34 f.
                  3. Arfa 100 m. 29 f.
                  4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
                  5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

                  Comment


                    Per daug norėti irgi nereikia Džiaukimės, kad ir taip didelė dalis pasikeis neatpažįstamai.

                    Comment


                      Lūšnai tarp Quadrum ir Arfos jokio projekto nėra? Vieta super, tik viena troba, keista, kad nieko nevyksta. Gan smarkiai akis bado.

                      Comment


                        Susisteminau visą dabartinį veiksmą NMC su realia prognoze 3 metų laikotarpiui.

                        Baigiami statyti:

                        1. Green Hall 2
                        2. Narbuto 5
                        3. Link
                        4. MMM 1 - Danske
                        5. Park Town 1
                        6. Arfa

                        Duobėje:

                        7. Asgaard Keys
                        8. Park Town 2
                        9. Radisson Blue priestatas
                        10. Burė 3

                        Planuojami šiais metais:

                        11. K18B
                        12. MMM 2 - Telia

                        Planuojami, bet ateitis nėra aiški:

                        13. Quadrum paskutinis etapas
                        14. Green Hall 3 (jei ne avarija jau būtų lipęs iš duobės)
                        15. Konstitucijos 4a. (detaliojio derinimo etape)

                        Taigi iš viso turime 15 objektų kurie pakeis NMC skyline'a. Aišku netikėtumai visad gali pakoreguoti sąrašą.

                        Teigiami:
                        1. Parduodama TEO duobė ir vystytojas kažką ten pradeda
                        2. Teltonika parduoda arba susiranda partnerius su kurias vysto plotą kur buvo ABB pastatas (patys jie obviously nepajėgūs)

                        Neigiami:
                        1. Savivaldybė neišduoda leidimų K18B nes yra berečių pasipriešinimas
                        2. Savivaldybė neišduoda leidimų MMM 3 ir 4 nes yra su eismo problemų išsprendimu susijusios sąlygos
                        3. Quadrum nusprendžia nevystyti paskutinio etapo
                        4. Konstitucijos 4a. niekas nepradeda judėti kol pilnai neužbaigiamas K18B

                        Comment


                          /\ MMM, Asgaard Keys, Narbuto 5 man tai labiau jau Žvėryne (Saltoniškėse).
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            /\ Pritarčiau SPX dėl skirstymo. Turim daug temų, kur kalbame apie tuos pačius projektus. Gal nereikėtų jų maišyti į vieną? Nu bet šiam kartui tarkim tinka, nes skyliną pakeis visi.

                            Konstitucijos 4a g. neteko nieko girdėti - gal yra kokios daugiau info? Būt įdomu stebėti procesą.

                            Quadrum žadėjo pavasarį (na, kai atidarė kitus etapus buvo teiginys "metų bėgyje") pradėti statyti likusią dalį.

                            Comment


                              Parašė SPX Rodyti pranešimą
                              /\ MMM, Asgaard Keys, Narbuto 5 man tai labiau jau Žvėryne (Saltoniškėse).
                              NMC juk nėra teritorinis rajonas. Tai taip vadinamas CBD - Central Business District https://en.wikipedia.org/wiki/Central_business_district Kur jo ribos priklausys kur pristatys verslo centrų. Pvz jei Avulis buvusiam stadione pristatytų verslo centrų (nors aš manau užvarys jis ten firminėm gyvenamom dėžutem, bet čia kita tema) tai išsiplėstų ir į tą pusę - Žirmūnus ir apimtu 3 teritorinius rajonus. Taip jau atsitiko kad prasidėjo viskas Šnipiškėse ir dėl objektyvių priežasčių (didesni sklypai) išsiplėtė į Saltoniškes.

                              Comment


                                /\ NMC, tai ne vien verslo centrai. Tai čia vėlgi galima ginčytis dėl to CDB.
                                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                Comment


                                  pritariu Gladiator, mano supratimu neverta prisirišti prie visokiu teritorinių suskirstymų, atėjusių iš sovietmečio. Naujas miesto centras būtent tai ir turėtų reikšti - naująjį miesto centrą, kuris būtų didesnis, nei 7 pastatai. Naujasis kvartalas Saltoniškėse taip pat kur kas daugiau bendro turi su NMC, nei su Žvėrynu, dėl to jas priskirti Žvėrynui galima nebent dėl formalių ribų, o ne dėl šiandieninės situacijos. Juk rajonų pavadinimai ir ribos dažniausiai yra uždedamos surandant kažkokį bendrą jų bruožą. Jeigu Karoliniškės ar senamiestis netgi ir keičiantis laikams lieka daugiau mažiau savo ribose, tai mūsų centras keičiasi kardinaliai. Naujam rajonui turėtų atsirasti ne tik naujos jo ribos, bet ir naujas pavadinimas, nes dabartinis Śnipiszki kažkaip man neatrodo labai tinkamas.
                                  Paskutinis taisė Eidvis; 2017.03.29, 09:16.

                                  Comment


                                    Taip žinoma ne vien verslo centrai nes yra ir aukštybinių gyvenamųjų bei prekybcentrų. Yra: aukštingumas, tankumas, komerciškumas ir kiti dalykai. Bet NMC sutapatinti tik su viena Šnipiškių dalimi, o kitoje gatvės pusėje ir jau kitam teritoriniame rajone stovičius tokius pat pastatus (Park Town ir MMM atvėjis) priskirti jau ne NMC (CBD) man atrodo nelogiška.

                                    Comment


                                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                      Naujam rajonui turėtų atsirasti ne tik naujos jo ribos, bet ir naujas pavadinimas, nes dabartinis Śnipiszki kažkaip man neatrodo labai tinkamas.
                                      Manau naujų ribų būtent ir nereikia nes jos visad keisis ir nesužiūresi. Nubrėž kad baigiasi prie Asgaard Keys, o po 5 metų nupirks kas degalinę bei autoservisiuką, išvystis modernų verslo ar gyvenąmajį kompleksą (nes vaizdai ten fantastiški) ir op jau ir palipo NMC link Šeškinės.

                                      Kai išgirstu 'Šnipiškės' man asociacijos su medinėm bakūžėm su lauko tualetais. Konstitucijos pr. man NMC, niekaip ne Šnipiškės.

                                      Comment


                                        MMM, Blatic Hearts ir visa kitą aplink juos man kaip modernūs vartai į NMC

                                        Beje, man rodos Šnipiškių ribos ties Park Town ir baigiasi.
                                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                        Comment


                                          2017.04.05

                                          Comment

                                          Working...
                                          X