Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
    Dar viena nuotrauka :-) Gal kam patiks)
    Atvaizdas
    Grazus sitas solaris
    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

    Comment


      Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
      Grazus sitas solaris
      Man tai asmeniškai patinka šitas spalvų derinys

      Comment


        Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
        Grazus sitas solaris
        Jo,dabar "Solaris Bus & Coach " gamina labai gražius autobusus ir troleibusus.
        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

        Comment


          Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
          Jo,dabar "Solaris Bus & Coach " gamina labai gražius autobusus ir troleibusus.
          Kad niekuo jie nesiskiria nuo anksčiau gamintų. Čia tik dažymas kitas, o juk dažymo schemą pasirenka užsakovas. Tai apie ką mes čia kalbam?
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Kad niekuo jie nesiskiria nuo anksčiau gamintų. Čia tik dažymas kitas, o juk dažymo schemą pasirenka užsakovas. Tai apie ką mes čia kalbam?
            Gal jus nematote ,kad dizainas patobulintas?
            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

            Comment


              Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
              Gal jus nematote ,kad dizainas patobulintas?
              Daugiau lempučių ant priekinių lempų, daugiau ryšių pasikeitimų aš nematau...
              Daugiau mano nuotraukų >>>

              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

              Comment


                Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                Daugiau lempučių ant priekinių lempų, daugiau ryšių pasikeitimų aš nematau...
                Blogai matote pasikeitimus ponai

                P. S. Aš lyginu šio Solariso Urbino 12 CNG dizaina su mūsų Solaris Trollino 15AC,ne su Kauno 12AC
                Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2010.09.21, 21:51.
                Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                Comment


                  Valdymo skydelis pas Solaris Urbino 12 CNG "Siemens"
                  Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                  Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                  Comment


                    Vakar pas mus viesejo Solaris gamyklos atsovai( labai geri buvusio mero o dabar ir kupcinsko draugai) tai labai tiketina, kad nauja technika, bus Solaris

                    jau Kaune

                    Paskutinis taisė OneMillion; 2010.09.22, 16:07.

                    Comment


                      Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                      Vakar pas mus viesejo Solaris gamyklos atsovai( labai geri buvusio mero o dabar ir kupcinsko draugai) tai labai tiketina, kad nauja technika, bus Solaris

                      jau Kaune

                      Atvaizdas
                      O Volvo 7700 Hybrid vis dar yra Kaune ar jau iskeliavo kitur?

                      Comment


                        šiandien Volvo 7700 hybrid mačiau 3 maršrute, prie klinikų buvo apie 14:15 val.

                        Comment


                          Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                          Keletas šiandien Kaune darytų nuotraukų.

                          Pirmosios partijos Setra 315 GT-HD, Kautra.
                          Atvaizdas


                          Bova FHD 12 Futura, Mažeikių AP.
                          Atvaizdas


                          Setra 315 HD, Klaipėdos AP.
                          Atvaizdas


                          Perdažytas Kautra Temsa Opalin, nors gali būti, kad tai visiškai naujas Opalinas, tik numeriai senojo.
                          Atvaizdas


                          Kaune Neoplan N516SHD Starliner, TOKS. (nemoku fotografuoti tamsiu metu ) Kautra Starlineris šiandien apie pietus važiavo į Druskininkus.
                          Atvaizdas
                          Idomu ar daznai tas "Toks'o" Stirlyner vaziuoja marsrutu Vilnius-Kaunas? Nes manau jog tai dazniausiai tik tarptautinius reisus aptarnaujanti masina..

                          Comment


                            Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                            Idomu ar daznai tas "Toks'o" Stirlyner vaziuoja marsrutu Vilnius-Kaunas? Nes manau jog tai dazniausiai tik tarptautinius reisus aptarnaujanti masina..
                            Tik savaitgaliais, bet nevisais.
                            Daugiau mano nuotraukų >>>

                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                            Comment


                              Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                              Tik savaitgaliais, bet nevisais.
                              Idomu kodel butent tuo metu t.y.savaitgaliais Stirlyneris vyksta marsutu Vilnius-Kaunas? Kokius jis aptarnauja dazniausiai? Nes kazkada net Palangoje buvau ji sutikes

                              Comment


                                Šianden ant mano matyto "BMB" autobuso (dirbo 2 maršrutu) buvo uždėti lietuviški numeriai bei užklijuotos "Vilniaus autobusų" emblemos. Ką tai galėtų reikšti? Nejaugi VA išpirko šią transporto priemonę ?
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                  Idomu kodel butent tuo metu t.y.savaitgaliais Stirlyneris vyksta marsutu Vilnius-Kaunas? Kokius jis aptarnauja dazniausiai? Nes kazkada net Palangoje buvau ji sutikes
                                  Į Ryga reisų skaičius nesikeičia, į kitus labai nesigilinau. Natūralu, kad savaitgaliais tarpmiestiniuose/tarptautiniuose maršrutuose kursuoja mažiau autobusų, todėl daugiau technikos lieka parke, iš kurių geriausi ir reikalingiausi autobusai vėl siunčiami į reisus.

                                  PS. Tai Neoplan Starliner, o ne Stirlyneris
                                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                  Comment


                                    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                    Šianden ant mano matyto "BMB" autobuso (dirbo 2 maršrutu) buvo uždėti lietuviški numeriai bei užklijuotos "Vilniaus autobusų" emblemos. Ką tai galėtų reikšti? Nejaugi VA išpirko šią transporto priemonę ?
                                    Irgi norėjau apie tai parašyti, bet aplenkei mane . Manau, kad šie numeriai reiškia, kad jam reikalinga laikina registracija, jei norima, kad jis važinėtų ilgiau. Jo valstybinis nr. 28637 BG. Vargu, ar jie tokį autobusą išpirktų - jis juk ne gamyklai priklauso, o vienai Navaros miesto transporto įmonei.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment




                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Irgi norėjau apie tai parašyti, bet aplenkei mane . Manau, kad šie numeriai reiškia, kad jam reikalinga laikina registracija, jei norima, kad jis važinėtų ilgiau. Jo valstybinis nr. 28637 BG. Vargu, ar jie tokį autobusą išpirktų - jis juk ne gamyklai priklauso, o vienai Navaros miesto transporto įmonei.
                                        Pats pastebėjau, kažkaip per ilgai jis Vilniuj užsibuvo...
                                        O gal italai jį pigiau "įbruko" Vilniui kaip nereikalingą?
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          Dar vienas naujas Kolegitos autobusas - MAN NL202 (ex Uestra-Reisen, Hanoveris, Vokietija)

                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X