Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos prekės ženklas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lietuvos prekės ženklas

    Daugiau informacijos šiame straipsnyje.

    Nr.1


    Nr.2


    Nr.3


    Nr.4


    Nr.5


    Nr.6


    Nr.7


    Nr.8


    Nr.9


    Nr.10


    Nr.11


    Nr.12



    Išreikškite savo nuomonę.
    86
    Nr.1
    8,14%
    7
    Nr.2
    1,16%
    1
    Nr.3
    12,79%
    11
    Nr.4
    6,98%
    6
    Nr.5
    16,28%
    14
    Nr.6
    5,81%
    5
    Nr.7
    9,30%
    8
    Nr.8
    0,00%
    0
    Nr.9
    0,00%
    0
    Nr.10
    2,33%
    2
    Nr.11
    18,60%
    16
    Nr.12
    1,16%
    1
    Nė vienas
    17,44%
    15
    Paskutinis taisė sanomiz; 2007.06.18, 16:28.

    #2
    Peržiūrėjau ir pasamonėje neužsifiksavo nei vienas

    Comment


      #3
      labai "lietuviski"

      Comment


        #4
        Parašė Artas Rodyti pranešimą
        labai "lietuviski"
        Kuo jie tau nepatinka? Kokį tuomet pats pasiūlytum?
        Parašas :)

        Comment


          #5
          Kažkaip įspūdžio nepaliko nei vienas. Jei reikėtų balsuoti, tai gal pasisakyčiau už Nr. 5 arba Nr. 2.

          Ženklų aprašymo neskaičiau, tik žiūrėjau kokias asociacijas jie man kelia. Čia gyvenančio gyventojo akimis žiūrint, Lietuvą lyginti su ąžuolo lapais (gamta), švyturiu, kuris labiau primena alų ir kažkokį pažinimą, yra banalu. Bet turistams gal tai ir tinka. Gamta, kraštovaizdis dar ir gali būti tas arkliukas, bet kažin ar ilgai tai tiks.

          Pirmi trys atrodo gana primityviai, ketvirtasis tarsis nukopijuotas nuo Teo Lt. Nors kita vertus Nr. 2 labai lengvai ir maloniai žiūrisi. Toksai labai neutralus.
          Nr. 7 be komentarų.
          Šiuo prekės ženklu bus padidintas Lietuvos atpažinimas, žinomumas bei sustiprintas nacionalinis identitetas. Taip įprasminamos svarbiausios valstybės ir kiekvienam individui esminės vertybės.
          Hmn... vertybės. Sunku jas įžvelgti ženkle...

          O kiti, su švyturiais ir.... natūralumu... Kažką reikėtų kitką pabrėžti, kažką kitką akcentuoti...
          Paskutinis taisė auksellis; 2007.06.18, 17:21.

          Comment


            #6
            Na su ąžuolo lapais tai lietuviški, bet su švyturiais (gal švyturių kraštas, bet to negirdėjau) arba emmm kažkuom kas yra 10tame ir 4tame. Tai ką Lietuva turi bendro su taškais(4) ir net nežinau kaip įvardinti(10)?

            Comment


              #7
              Tie taškai 4-ame TEO LT ženklą primena

              Comment


                #8
                Noriu tik pakomentuoti, kad bet viena iš jų matytumėte ant kiekvieno lietuvos kampo tikrai atmintyje liktu. Klausimas tik kuri iš jų norite matyti

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #9
                  Lietuva iš didžiosios.

                  Šis ženklas man rodos nelietuviams turėtų įstrikti pasąmonėje

                  Comment


                    #10
                    Parašė Svecias Rodyti pranešimą
                    Kuo jie tau nepatinka? Kokį tuomet pats pasiūlytum?

                    noretusi kazko originalesnio uz: klevo lapa, svyturi ar medeli...

                    Keista, pamirso ilgakase lietuvaite su krepsinio kamuoliu rankoje pavaizduoti.

                    Spalvinis sprendimas kaip visada apsiribojo 3 spalvom ir aisku šūkiai kaip bebutu keista si karta netiketi/negirdeti

                    Comment


                      #11
                      man 1 arba 11 atrodo tinkamiausi. Pirmo šūkis geriausias iš visų, bet gal mažoka spalvų. o 11 ir akiai malonus ir paprastas. nelabai supratau, ką čia veikia 4 brandas, 8 labai vaikiškas. Delfy daug kam patiko 7, bet pats nelabai supratau jo idėjos.

                      neseniai teko daryti tyrimą su užsienio studentais apie šalių brandus, todėl dabar kiek kitaip į šitą dalyką žiūriu. žmonėms, matantiems kitos šalies brandą, ypač svarbu jį suprasti. jei pradės spėlioti, ką kas reiškia, naudos nebus. kitas punktas, brandas turi rodyti kažką savito. kaip sakiau, 4 ir 7 nerodo nieko. ar švyturys mūsų simbolis? irgi nemanau, todėl dar pusė brandų atpuola. o ąžuolas yra vienas iš mūsų simbolių. todėl brandai su jo lapu man atrodo tinkami. be to, būčiau už tai, kad bent žodį "Lietuva" paliktų. "Lithuania" skamba per daug gremėzdiškai, daug kas iš vokiškų kraštų net nežino tokio žodžio, jau "Litauen" būtų geriau.

                      Comment


                        #12
                        Parašė caaprius Rodyti pranešimą
                        4 nerodo nieko
                        Tau nerodo, o man rodo Matau trispalvę danguje...
                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment


                          #13
                          o kodėl dangus su trispalve suformuoja iksą? ir kuo tai išskirtina, pabrėžia mūsų autentiškumą? ir kodėl Lietuva yra refreshing?

                          Comment


                            #14
                            refreshing - įdomi, maloni
                            O ikso aš nematau Tai nestandartinis Lietuvos vėliavos pavaizdavimas - man lb patinka. O ką Ąžuolo lapas gali pasakyti apie mus užsieniečiams?
                            *******
                            Miestai.net Fb

                            Comment


                              #15
                              Jei tikrai skirti uzsienieciams tai uz tuos kur parasyta Lietuva o ne Lithuania net ir neitu balsuot, nes ka uzsienieciui sako zodis "Lietuva" ar "atrask mane"
                              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                              Comment


                                #16
                                tai, kad mes turim daug ąžuolų. ir jie išties yra mūsų simboliai.

                                o refreshing aš suprantu kaip gaivinanti. nežinau, kas pas mus gali būt gaivinančio.

                                matyt ne taip mąstau, nes žiūriu, kad 4 ir 7 surenka daugiausiai balsų čia. o būtent šitie man yra labiausiai nesisiejantys su mūsų šalimi.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                                  Jei tikrai skirti uzsienieciams tai uz tuos kur parasyta Lietuva o ne Lithuania net ir neitu balsuot, nes ka uzsienieciui sako zodis "Lietuva" ar "atrask mane"
                                  Ispanai užsirašę "Espana", lenkai - "Polska". savom kalbom, bet visi vis tiek supranta. aišku, "atrask mane" reikėtų išverst

                                  Comment


                                    #18
                                    Aštuonios šalies kūrybinės agentūros pateikė savo idėjas, koks galėtų būti šalies prekės ženklas. Jau liepos mėnesį bus atrinktas geriausiai Lietuvos įvaizdį atspindintis pasiūlymas, tapsiantis šalies „vizitine kortele“ pasaulyje – jis padės atskleisti Lietuvos išskirtinumą, didinti mūsų valstybės atpažįstamumą pasaulyje, patraukti dėmesį į Lietuvą
                                    Na skirta užsieniui čia ...
                                    *******
                                    Miestai.net Fb

                                    Comment


                                      #19
                                      Aš siūlau šukį : "Lethaluania"

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        #20
                                        Patiko: Nr.3 ; Nr.4.
                                        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X