Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2012. Baku

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Eurovizija 2012. Baku

    Jau įvyko pirmasis pusfinalis, todėl pribrendo reikalas kurti šią temą.

    Nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ pusfinalio nugalėtojai: Beissoul, „The Independent“, „Multiks“

    Kolkas mano favoritas
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    #2
    Švedijoje, miestelyje Växjö, taip pat šiandien įvyko tradicinio atrankos konkurso 'Melodifestivalen' pirmasis pusfinalis. Iš 8 dalyvavusių atlikėjų tiesiogiai į finalą atlikėja Loreen ir roko grupė "Deady by april". Antrojo šanso konkurse dalyvaus atlikėjas Thorsten Flinck su grupe „Revolutionsorkestern“ ir humoristas Sean Banan su savo kūrybos daina "Sean den förste banan".
    Po vakar įvykusio atlikėjos Loreen triumfo pirmąjame Melodifestivalen pusfinalyje, vis daugiau komentatorių įsitikinę, jog ši daina tinkama atstovauti Švedijai Eurovizijoje.

    Loreen - Euphoria

    [VIMEO]36224091[/VIMEO]

    Dead by april - Mystery



    Finalininkų video greitai ištrinami.
    Paskutinis taisė Silber418; 2012.02.06, 00:23.

    Comment


      #3
      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Jau įvyko pirmasis pusfinalis, todėl pribrendo reikalas kurti šią temą.

      Nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ pusfinalio nugalėtojai: Beissoul, „The Independent“, „Multiks“

      Kolkas mano favoritas
      Youtube video
      Neblogas rezultatas. Visų kūrinių negirdėjau, bet spėju, kad išrinkti ne blogiausi variantai. Kaip pastebėjau, žiniasklaidoje labai liaupsinamas Beissoul, tačiau norisi tikėti, kad tai dar ne geriausias variantas šiais metais.
      Nepasiseka politika, tad gal pasiseks Eurovizijoje.

      Comment


        #4
        Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
        Neblogas rezultatas. Visų kūrinių negirdėjau, bet spėju, kad išrinkti ne blogiausi variantai. Kaip pastebėjau, žiniasklaidoje labai liaupsinamas Beissoul, tačiau norisi tikėti, kad tai dar ne geriausias variantas šiais metais.
        Nepasiseka politika, tad gal pasiseks Eurovizijoje.
        Ką turi omenyje?

        Comment


          #5
          Naujas atributas šių metų nacionalinėje atrankoje - android apps'as, jo pagalba galima realiuoju laiku (kada vyksta koncertas) balsuoti "like" "dislike" principu. Detalesnis aprašymas nuorodoje.
          Šiaip labai įdomu buvo stebėti rezultatą. Kaip kalbėjo pranešėjas, per pirmąjį pusfinalį aktyvių programėlės vartotojų buvo ~2000. Čia taip pat Beissoul gavo daugiausiai like'ų.

          https://market.android.com/details?i...=search_result
          Sakė yra ir iphone versija.

          Comment


            #6
            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Ką turi omenyje?
            Nieko rimto. Tiesiog norėjau perfrazuoti žinomą frazę "nepasisekė loterijoje, pasiseks meilėje".

            Comment


              #7
              o tas beisoul kietas va dabar antrą kartą paklausiau, tai pirma dainos pusė nerealiai sueina, paskui gal kiek prailgsta ir pabosta, bet iš esmės nusiuntus jį man nebūtų gėda nė kiek

              Comment


                #8
                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                o tas beisoul kietas va dabar antrą kartą paklausiau, tai pirma dainos pusė nerealiai sueina, paskui gal kiek prailgsta ir pabosta, bet iš esmės nusiuntus jį man nebūtų gėda nė kiek
                Jo, bet esmė tame, kad pirmą kartą klausant neužkabina ir neįsimina kažkaip, kas yra svarbiausia juk
                Flickr

                Comment


                  #9
                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Jo, bet esmė tame, kad pirmą kartą klausant neužkabina ir neįsimina kažkaip, kas yra svarbiausia juk
                  Tai juk finale ir būtų tas "antras kartas"

                  Comment


                    #10
                    aš ne apie laimėjimus kažkokius kalbu, nerealu man kažkaip tam cirke, bet jeigu jau dalyvaunam, tai bent nusiųsti reikia normalius atlikėjus, kurie parodytų cirkininkams, kad lietuvai moka gražiai dainuoti

                    Comment


                      #11
                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                      Tai juk finale ir būtų tas "antras kartas"
                      Pirmiausia reikia į tą finalą patekti
                      Flickr

                      Comment


                        #12
                        Man atrodo, kad jo anglų kalba bent jau be priekaištų, kas gali patvirtinti/paneigti? O tai jau savaime didelis pliusas.
                        Bent jau be Erikos Didžiulės kito tokio atvejo tarp LT atstovų nebeatsimenu

                        Comment


                          #13
                          Indigo – talentinga atlikėja, neįveikusi grožio standartų?

                          Balsas.lt: Ne itin sėkmingai šių metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusi Kaunietė Ugnė Valenčiūtė, pasivadinusi Indigo, nenusimena. Nežinia, ar geresnių rezultatų pasiekti sutrukdė liga ar sceninis įvaizdis, tačiau vieną dainininkė pasiekė – ją pastebėjo ir prisimena visi žiūrėję atranką. Be to, Ugnė sulaukė kompetetingosios „Eurovizijos“ komisijos padrąsinimų ateičiai bei pagyrų stipriam ir spalvingam balso tembrui.
                          Ką manote? Aišku Beissoul šio turo favoritas, bet šita daina mane taip pat kabino, nepaisant atlikėjos.

                          Aš tikrai myliu Lietuvą!

                          Comment


                            #14
                            Parašė le bronius Rodyti pranešimą
                            Indigo – talentinga atlikėja, neįveikusi grožio standartų?



                            Ką manote? Aišku Beissoul šio turo favoritas, bet šita daina mane taip pat kabino, nepaisant atlikėjos.

                            Youtube video
                            Manęs tai neužkabino Kaip daina tai gal ir gerai skambėtų radijo eteryje, bet, mano nuomone, lietuviškiems tekstams Eurovizijoje ne vieta. Tai tiesiog smirda savireklama, jau nekalbant apie tai jog tiesiog "paskęstų" pagrindiniame finale.
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              #15
                              Žinoma beissoul yra lyderis, bet man vis neduoda ramybės jo žodžiai "why why"


                              Pradžia puikiai atspindi tą ką turiu galvoje.
                              Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                              Comment


                                #16
                                Beissoul fanų būstinė
                                Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                  Žinoma beissoul yra lyderis, bet man vis neduoda ramybės jo žodžiai "why why"
                                  Butent. Siaip daina visai gera. Butu galima susukti nebloga klipa apie sunku gyvenima gete. Taciau nepamirkime ir konteksto. Eurovizijoje, kur atlikejai atstovauja savo tautos pasirinkima, su tokiu tekstu galime pasirodyti tarsi nesuprasti, nuskriausti verkslentojai. Why, why, viskas taip blogai Lietuvoje... ?

                                  Comment


                                    #18
                                    Kas ten gilinsis į tą tekstą? Nepergyvenk, tokių bus tikrai labai nedaug
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      #19
                                      I’m awake tonight, I feel like homeless inside
                                      When I was a little boy there was a huge difference between me and world
                                      And I know this feeling people just don’t wanna believe in
                                      What are we doing now? Where are we moving now?

                                      I can’t stop
                                      The world is crying in my eyes
                                      So tell me what can I do?
                                      What can I do to stop the world move upside down?

                                      Tell me why, why we can do nothing?
                                      Why, why we can do nothing?
                                      How long we’ll sit and watch it?
                                      Tell me why we can do, we can do nothing?

                                      You might hate little world, you just sit and watch
                                      Till one day you’ll find fake life is what you have
                                      Democracy is a big lie

                                      It’s like a jungle sometimes, it makes me wonder how can I
                                      Not to lose my head? People close to the edge
                                      They don’t really, really care

                                      Tell me why, why we can do nothing?
                                      Why, why we can do nothing?
                                      How long we’ll sit and watch it?
                                      Tell me why we can do, we can do nothing?

                                      Till one day you’ll find
                                      It was a plan of God
                                      My country has a cancer
                                      Government is a big disaster


                                      Tell me why, why we can do nothing?
                                      Why, why we can do nothing?
                                      How long we’ll sit and watch it?
                                      Tell me why we can do, we can do nothing?

                                      Why, why we can do nothing?
                                      Why, why we can do nothing?
                                      How long we’ll sit and watch it?
                                      Tell me why we can do, we can do nothing?

                                      Pažymėti žodžiai "kvepia" politika, o kaip žinom, to Eurovizija neleidžia.
                                      Proud to be lithuanian.

                                      Comment


                                        #20
                                        O kodėl tiek pažymėtos eilutės turi sąsajų su politika? Pirmuose posmuose yra aliuzijų į suirutę pasaulyje, demokratijos neveiksnumą ir pan.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X