Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Sveikinimas - Video

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sveikinimas - Video

    nera
    Paskutinis taisė Nikas; 2011.02.27, 23:02.

    #2
    Nikai!!! Koks balsas gražus, pasijutau kaip Relax'acijos seanse kokiam
    Ačiū, Tave irgi su Šventėm
    *******
    Miestai.net Fb

    Comment


      #3
      Parašė Irma Rodyti pranešimą
      Nikai!!! Koks balsas gražus, pasijutau kaip Relax'acijos seanse kokiam
      Ačiū, Tave irgi su Šventėm
      ho ho ho, ačiū Na, Kalėdos ramybės metas, tad truputis "trankvilizacijos" bus kaip tik

      Comment


        #4
        Norėčiau pasinaudoti proga ir padėkoti Nikui bei palinkėti sekmės bei gerų ateinančių metų visiems forumiečiams.

        Linksmų Kalėdų,

        iki, Paulius!

        Comment


          #5
          Ačiū Nikai, šauniai pasveikinai. Prisidedu ir linkiu visiems naujų idėjų ir jų įgyvendinimo ateinančiais metais.

          Comment


            #6
            Ačiū, Nikai.

            Tikėkimės, tai taps tradicija.
            ______________
            The Division Bell

            Comment


              #7
              Nikai viskas labai šaunu. Ir žodžiai labai gražus ir šypseną keliantis. BET KAM TOKIA DEPRESINĖ muziką ? Labai jau nekalėdinis muzikinis fonas parinktas mano nuomone Visiškai atvirkščias nei pateikiama žinutė

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #8
                hm, gal tam, kad bent kiek atsvertį įprastą "apsivalgymo fiestos" nuotaiką. Šį melodija, mano nuomone, priverčia susimąstyti apie ką nors rimto. Neveltui iki Kalėdų reikia su visais išsiaiškinti santykius, grąžinti skolas, atsiprašyti...
                Let it snow tikrai tiktų geriau, bet šio sveikinimo formatas pagal idėją kitoks

                Comment


                  #9
                  Žiūrint kokios Kalėdos Stačiatikiai švęs tik tik po Naujųjų.
                  ______________
                  The Division Bell

                  Comment


                    #10
                    Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                    hm, gal tam, kad bent kiek atsvertį įprastą "apsivalgymo fiestos" nuotaiką. Šį melodija, mano nuomone, priverčia susimąstyti apie ką nors rimto. Neveltui iki Kalėdų reikia su visais išsiaiškinti santykius, grąžinti skolas, atsiprašyti..
                    Ačiū už toki įdomų sveikinimą. O ta melodija man labai patiko prie tavo žodžių, kaip tik todėl, kaip ir pats sakei- verčia susimastyti ir prisiminti ką gero padares esi ir ką blogo

                    Comment

                    Working...
                    X