Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    /\ tai naujas pastatas, juk buvo rašyta!

    Comment


      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      /\ tai naujas pastatas, juk buvo rašyta!
      Ne esmė ar čia naujas ar rekonstruotas, esmė jo išvaizda....
      "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

      Comment


        kaip sandėliukui, tai labai gerai čia viskas aišku, dėl to stiklo galima ginčytis, bet juk būna ir blogiau

        Comment


          Aš tai tik tarp tų kuriems malonu matyti atrestauruotą (naujai) pastatytą pastatą man gražu, gaila negaliu palyginti su senuoju.... Gal kas foto rado iš to ar panašaus kampo?
          You've got one life! Live it!

          Comment


            Jei kas turite fotiką, geresnį negu muilinė, tai sekmadienį siūlau kokią 11:30 nulėkti į katedrą papyškinti (nors gražiau gal vakare?). Šiandien jau altorius nukeltas į patį priekį, ir atidengta jau beveik visai viskas.

            Comment


              Parašė fredis Rodyti pranešimą
              Aš tai tik tarp tų kuriems malonu matyti atrestauruotą (naujai) pastatytą pastatą man gražu, gaila negaliu palyginti su senuoju.... Gal kas foto rado iš to ar panašaus kampo?

              rodos kažkoks lenkas fotkino. Tai matosi kampas. Nieko geresnio kol kas neradau

              Comment


                Senamiesčio naujagimiui užkėlė kartelę

                Vietoje nugriauto Senamiesčio namo pastatyti visiškai naują mokymo įstaigos pastatą bus nelengva – ekspertai pageidavo matyti kitokios formos statinį, nei diktuoja detalusis planas.

                1209 kv. m ploto sklype tarp A.Jakšto ir Raguvos gatvių Lietuvos Kolpingo fondo užsakymu įmonė "Sava erdvė" suprojektavo dviejų aukštų pastatą su mansarda, tačiau jis platesnis nei buvęs namas. Projektą svarsčiusi Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba nepalaimino išplatėjimo, nors tai leidžia daryti detalusis planas.
                Informacijos šaltinis: http://kauno.diena.lt/dienrastis/mie...kartele-191196
                Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                Comment


                  man labai patinkantis viešbutukas pamažu įgauna vaizdą







                  o šitas pastatas tikrai gražiai atrodys, tikėkimės, kad kai užbaigs jį, bus pereita prie kurio nors kito





                  Comment


                    tikrai smagu, kad pagaliau tvarkomas šitas monstras, nes jau buvo apgailėtinas vaizdas

                    Comment


                      Deja tokiu monstru-vaidokliu Kurpių ir Palangos g. pilna... baisiausia senamiesčio dalis...

                      Comment


                        kaži, apie kuriuos čia monstrus kalbat abu, manau, kad apie skirtingus

                        Comment


                          Man arciau senamiestis...

                          Comment


                            ir man tikiuosi, kad šito viešbučio atidarymas pastūmės ir kitus griuvenas aplink naujai gyvybei

                            Comment


                              bet idomiai darbai vyksta tame viesbutija.. fasadas berods kaip ir uzbaigtas o langu nera idomus sprendimai

                              Comment


                                kaži, ar pilnai fasadas užbaigtas, čia tik pirmas sluoksnis, mano manymu

                                Comment


                                  /\

                                  tada dar labiau nesuprantama kam nuardyti pastolius o paskui dar karta juos montuoti? na manau kad cia turetu buti uzbaigta kaip ir nes restauracija ir tinko taisymas, tinkavimas kaip ir tikrai uzbaigta, nors buciau linkes manyti kd ir dazymo darbai uzbaigti nes pastoliai ismontuoti

                                  Comment


                                    Pastatas A.Jakšto g. nugriautas neveik pilnai. Liko tik rusis. Bet kadangi apie ji buvo kalbeta sioje temoje, dedu nuotraukas čia:






                                    Comment


                                      kažkuo gražus tas žydų ligoninės pastatas, nemanau, kad jį reiktų griauti, rekonstravus būtų puikus pastatas, puošiantis senamiestį

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        kažkuo gražus tas žydų ligoninės pastatas, nemanau, kad jį reiktų griauti, rekonstravus būtų puikus pastatas, puošiantis senamiestį
                                        Būtų geras viešbutis, su vaizdais į rotušę, pilį ir katedrą
                                        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                        Comment


                                          galėtų šioje vietoje nieko ir neužstatyti, o kokį skverelį sukurt.. visai kitaip ir tas ligoninės pastatas atrodo, kai į jį pasižiūrėti iš toliau galima. būtų kažkoks konkretus projektas su ligoninės pastatu (kad ir viešbutis) manau savininkai pasinaudotų proga.

                                          gaila bet manau, kad tai tik pasvajojimai....

                                          Comment

                                          Working...
                                          X