Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

londON

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    londON

    silta ir sauleta vasara Londone






















    (c) john
    Paskutinis taisė John; 2007.07.03, 01:35.

    #2
    http://farm2.static.flickr.com/1139/...9dc1093e_o.jpg

    Ar tai tas pats tunelis, per kurį skuodė "28 savaitės po" herojai?

    Comment


      #3
      nea.ten buvo blackwall tunnel.

      Comment


        #4
        Nuostabios nuotraukos!

        Kadangi tai pirma vasara, kurią tenka praleisti UK, norėjau paklausti 'senbuvių' - toks oras - normalus angliškai vasarai?
        Nes turiu pasakyti, kad man malonesnis buvo 2006 spalis, nei šis birželis

        Comment


          #5
          "Nefasadinis" Londonas. Gražu.
          ______________
          The Division Bell

          Comment


            #6
            /\ Tunelis lb įdomus, kam jis naudojamas?
            *******
            Miestai.net Fb

            Comment


              #7
              Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
              Nuostabios nuotraukos!

              Kadangi tai pirma vasara, kurią tenka praleisti UK, norėjau paklausti 'senbuvių' - toks oras - normalus angliškai vasarai?
              Nes turiu pasakyti, kad man malonesnis buvo 2006 spalis, nei šis birželis
              Na as pats nekazin kiek cia gyvenu, bet per gerus 2,5 metu tokio slapio ir niuraus oro dar neteko matyti
              Tiek 2006, tiek 2005 vasaros buvo karstos (30+ C), sauletos ir sausos.

              @Irmux

              tunelis naudojamas pesciuju judejimui po Thames upe
              Pats tunelis jungia Greenwich'a (Cutty Sark) ir kita upes kranta (na beveik Canary Wharf'a). Aisku, geriausiai viska nupasakoja Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Greenwich_foot_tunnel
              Paskutinis taisė John; 2007.07.03, 01:40.

              Comment


                #8
                Šitas nuotraukas drasiai galima siųsti į National Geographic
                Turi fotografo gabumų.

                Comment


                  #9
                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  tunelis naudojamas pesciuju judejimui po Thames upe
                  Pats tunelis jungia Greenwich'a (Cutty Sark) ir kita upes kranta (na beveik Canary Wharf'a).
                  John, o kaip su nusikalstamumu tam tunelyje, nieko panašaus nebuvo? Šiaip nustebino sienų švara, Lietuvoj 3 metrus požeminės perėjos vietinė fauna sugeba aptepliot ala graffiti ir dar apšlapint priedo...
                  www.scriptorium.ie

                  Comment


                    #10
                    Aciu, liutai

                    Parašė vaidasc5 Rodyti pranešimą
                    John, o kaip su nusikalstamumu tam tunelyje, nieko panašaus nebuvo? Šiaip nustebino sienų švara, Lietuvoj 3 metrus požeminės perėjos vietinė fauna sugeba aptepliot ala graffiti ir dar apšlapint priedo...
                    Tunelyje (kaip ir visur kitur Londone ) irengtos CCTV kameros, gal todel atbaido visokius graficiu megejus ir nusikaltelius

                    Comment


                      #11
                      Vaidai ,tau nepasiseke ,nes per mano septyneta metu CIA ,tai pati bjauriausia vasara.
                      Jonai ,o nuotraukos tikrai geeeros ,bet labiau man prie sirdies juodai baltos (niekada nemegau spalvu )
                      Viking Laws

                      Comment


                        #12
                        Londonas – magiškas miestas... Kiekvienais metais, ačiū Ryanair, bent kartą (būna ir dažniau) ten apsilankau. Kartais net užsimanau viską mest ir vežt šeimyną ten gyvent: architektūra, miesto didybė, transportas, perspektyvos – viskas atrodo tiesiog tobula... Aišku lengva gerėtis Londonu turisto akimis, kokią šeštadienio popietę. Vietiniai tada mane nuleidžia ant žemės, sako atvažiuok pirmadienį ir 8 val. ryto pabandyk nusigaut metro iš taško A į tašką B – greit visa romantiška išgaruos...
                        Vistiek labai myliu Londoną!
                        www.scriptorium.ie

                        Comment


                          #13
                          Pridesiu dar keleta foto, darytu pries pora dienu, kurioms atskiros temos kurti nelabai iseina

























                          Comment


                            #14
                            Na nuostabu ! Ech, kad aš taip sugebėčiau...
                            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                            Comment

                            Working...
                            X