Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Miesto žmonės - (c) John

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Miesto žmonės - (c) John

    Visos nuotraukos kazkada jau buvo patalpintos ivairiose temose siame forume, taciau gal ne visi mate ar tiesiog nepastebejo. Cia pat desiu ir visas naujas nuotraukas prie temos

    Taigi, ka padariau sia tema per mazdaug paskutinius 3 metus (kaip greit tas laikas bega!) 7 miestu gatvese, 7 valstybese


    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    9.


    10.


    11.


    12.


    13.


    14.


    15.


    16.


    17.


    18.


    19.


    20.


    21.


    22.


    23.


    24.

    #2
    Azijietes valdo
    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

    Comment


      #3
      20 ir 23 graziausios

      Comment


        #4
        John, susitaupyk (o gal net nereikia) pinigų ir išleisk fotoalbumą tokiu pat pavadinimu kaip ir temos. Labai, patiko, tik truputį pasigedau žmonių veidų stambiais planais

        Comment


          #5
          23 totalus sedevras, super nuotrauka, spaudziu letena.

          Comment


            #6
            Joo, 23 turbūt geriausia mano matyta John nuotrauka, super

            Comment


              #7
              Daug gerų 4,5,10,12,13,16,18,19,20. Man gal 21 įdomiausia.
              beg, borrow and steal

              Comment


                #8
                Aciu uz tokius malonius atsiliepimus

                Man 23 ir paciam patiko (techniskai tai paprastas snapshotas, tiesiog pasitaike geras vaizdelis t.y. dvi skirtingu spalvu ir religiju mergaites, kazko laukiancios prie sienos ). Beje, ji daryta is vaziuojancio automobilio (kaip ir 22, kuri daryta turbut vos uz keliu metru nuo 23).




                Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                John, susitaupyk (o gal net nereikia) pinigų ir išleisk fotoalbumą tokiu pat pavadinimu kaip ir temos. Labai, patiko, tik truputį pasigedau žmonių veidų stambiais planais
                Na veidu stambiais planais kol kas nelabai ir turiu del poros priezasciu: (1) zmones paprastai fotografuoju miesto aplinkoje (t.y. svarbu ne tik zmogus, bet ir aplinka, kurioje jis yra, taigi vien tik veidas nebutu taip aktualu) ir (2) neesu tiek patyres ir neturiu reikiamu igudziu tokiai fotografijai, nors viska galima ivaldyti. Gal kitakart bus ir tokiu vaizdeliu

                Comment


                  #9
                  John, 21 taip pat puikus kadras, texniskai kiek netvarkingas, bet kaip pats minejai visa tai galima ivaldyt. Nors ir stambiaplanis portretas, taciau aplinka puikiai atspindeta, tad nebutina aprepti daug erdves.

                  O 23 tai begalo emociskai stiprus kadras. Snapshotais galiam vadinti dauguma gatves fotografiju, taciau tai nesumenkina ju vertes, net sakyciau priesingai.

                  Comment


                    #10
                    Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
                    John, 21 taip pat puikus kadras, texniskai kiek netvarkingas, bet kaip pats minejai visa tai galima ivaldyt. Nors ir stambiaplanis portretas, taciau aplinka puikiai atspindeta, tad nebutina aprepti daug erdves.

                    O 23 tai begalo emociskai stiprus kadras. Snapshotais galiam vadinti dauguma gatves fotografiju, taciau tai nesumenkina ju vertes, net sakyciau priesingai.
                    Aciu uz ivertinima
                    21 man irgi butu prie sirdies, tik viska sugadino blur'as. Buvo tamsoka (senovinio tramvajaus viduje, lauke apsiniauke), o ISO tik 200 (na tiesiog pamirsau pakeisti nustatymus, visgi buvo tik 2 ar 3 diena, kai laikiau rankose ta kamera). Kadangi situacija nebuvo labai patogi (mergaite sedejo tiesiog priesais mane, o salia - jos tevas (ar brolis), kuris nezinia, ar butu labai patenkintas tokiais mano veiksmais. Taigi teko viska daryti pasitaikius bent menkiausiai progai, o kad reikia pasikeisti ISO settingsus, tiesiog pamirsau.

                    Comment


                      #11
                      Keli suviai is sestadieninio pasivaiksciojimo

                      25.


                      26.


                      27.

                      Comment


                        #12
                        26 Čerlio angelai

                        Comment


                          #13
                          O kas ten per sukuosena pas mergaite 25-oj nuotraukoj?

                          Comment

                          Working...
                          X