Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji Laisvės alėjos šviestuvai. Balsavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Nusprendė pakeisti šviestuvus, nes dar n metų planuoja nepradėti LA rekonstrukcijos?

    Comment


      #42
      pilnai tikėtina...

      Šiaip manau, kad susilaikysiu nuo balsavimo, nes nėra čia už ką ir balsuoti tsakant...

      Comment


        #43
        Parašė Edd Rodyti pranešimą
        Nusprendė pakeisti šviestuvus, nes dar n metų planuoja nepradėti LA rekonstrukcijos?
        Desimt kartu jau apie tai sneketa - dabartiniai sviestuvai yra avarines bukles

        Comment


          #44
          Pvz. šeštas variantas ir yra retro (kas atsimena tarybinius telegrafo stulpus). Bet primena ir religinius simbolius (kaip ir penktas bei septintas) - kažkas tarp chanukos ir stačiatykių kryžiaus

          Tik niekaip nesuprantu - kiek kauniečiai permokės už tokių šviestuvų eksploatavimą, kai viršutinės lempos apšviečia žemesnes
          Bet iš meilės menui balsuoju už šeštą variantą (jei stovės laikinai, žinoma )

          Comment


            #45
            Jei _JIE_ negali apsispresti kuriuos sviestuvus pasirinkti, galetu statyti taip kaip statomi kareiviai "Simpsons movie" - 1,1,1,6,7,7,7,5,4,4,6,3,3,3,4. Tuomet nr.1 atrodys graziau nei nr.6, bet svies labiau nei nr.3.

            "...I want roving Death squads around the perimeter 24/7. I want 10,000 tough guys, and i want 10,000 soft guys, to make the tough guys look tougher. And here is how i want them arranged: Tough, Tough, Soft, Tough, Soft, Soft, Tough, Tough, Soft, Soft, Tough, Soft..."

            Comment


              #46
              1 tiktu kur prie karo muziejaus

              Comment


                #47
                Siūlau tuos, kur dabar A1 magistralėj stato.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  #48
                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Pvz. šeštas variantas ir yra retro (kas atsimena tarybinius telegrafo stulpus). Bet primena ir religinius simbolius (kaip ir penktas bei septintas) - kažkas tarp chanukos ir stačiatykių kryžiaus

                  Tik niekaip nesuprantu - kiek kauniečiai permokės už tokių šviestuvų eksploatavimą, kai viršutinės lempos apšviečia žemesnes
                  Bet iš meilės menui balsuoju už šeštą variantą (jei stovės laikinai, žinoma )
                  Oranger'i, telegrafas - ne sovietų išmįslas. Kaune atsirado dar gerokai iki Smetonos... Bet kad kai kurie panašūs į telegrafo stulpą, tai sutinku.
                  Šviestuvai, atrodo, lyg būtų vieno tiekėjo. Parodija, kaip kažkas anksčiau pasakė. Durnina ir mus ir visus kauniečius. Jau geriau iš Vilniaus gatvės perkeltų... (Pusiau rimtai).

                  Comment


                    #49
                    Įdomiausia yra tai, kad visiškai neaišku, kokiais kriterijais remiantis bus atrinktas geriausias variantas. Kiek girdėjau, nei kaina, nei gyventojų atsiliepimai (apklausos rezultatai) neturės įtakos, tik patariamą balsą.

                    Comment


                      #50
                      Parašė jRamke Rodyti pranešimą
                      Oranger'i, telegrafas - ne sovietų išmįslas. Kaune atsirado dar gerokai iki Smetonos... Bet kad kai kurie panašūs į telegrafo stulpą, tai sutinku.
                      Šviestuvai, atrodo, lyg būtų vieno tiekėjo. Parodija, kaip kažkas anksčiau pasakė. Durnina ir mus ir visus kauniečius. Jau geriau iš Vilniaus gatvės perkeltų... (Pusiau rimtai).
                      Tai aš ir nesakau, kad tarybinis. Tiesiog prie Smetonos negyvenau, kaip galbūt tu, tai ir neatsimenu

                      Sakyčiau taip, šviestuvus reikia sujungti laidais, kaip telegrafo linijoje. Va čia tai būtų tikras menas

                      Comment


                        #51
                        Visus peržiūrėjau ir nelabai pastebėjau kuo jie skyriasi vienas nuo kito. Tokio vieno kuris tikrai kristų į akis nėra.

                        Comment


                          #52
                          Tiems, kas balsuoja už 1 variantą, matyt, nėra matę jo realiai. Jis man pats baisiausias variantas.

                          Comment


                            #53
                            visiškai pritariu. 1 variantas man labiausiai nevykęs, ėjau Laisvėj ir visai buvau pamiršęs apie tuos ekspozicinius šviestuvus ir pamačiau kaip tik 1-ąjį variantą, tai juoko priepuolis suėmė tikrai ne Laisvės alėjoj jam stovėt. Ir esu 100% tikras, jog jo neišrinks...kas ten bespręstų dėl Laisvės alėjos šviestuvų...

                            Comment


                              #54
                              Parašė boo Rodyti pranešimą
                              visiškai pritariu. 1 variantas man labiausiai nevykęs, ėjau Laisvėj ir visai buvau pamiršęs apie tuos ekspozicinius šviestuvus ir pamačiau kaip tik 1-ąjį variantą, tai juoko priepuolis suėmė tikrai ne Laisvės alėjoj jam stovėt. Ir esu 100% tikras, jog jo neišrinks...kas ten bespręstų dėl Laisvės alėjos šviestuvų...
                              Pirmas variantas labiausiai tinka kapinių sargo būdelei apšviesti

                              Comment


                                #55
                                Vilnius savo gediminkėj lempų problemą išsprendė. Ir, berods, be skaudulių.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė boo Rodyti pranešimą
                                  visiškai pritariu. 1 variantas man labiausiai nevykęs, ėjau Laisvėj ir visai buvau pamiršęs apie tuos ekspozicinius šviestuvus ir pamačiau kaip tik 1-ąjį variantą, tai juoko priepuolis suėmė tikrai ne Laisvės alėjoj jam stovėt. Ir esu 100% tikras, jog jo neišrinks...kas ten bespręstų dėl Laisvės alėjos šviestuvų...
                                  Jooo, primena medį jis, ir šiaip, truputėli "distrofiškas"

                                  O 6 variantą tai akrobatui ant galvos ir būtų triukas su lėkštutėmis

                                  O kad pratęsė eksponatų pristatymą tai gerai, gal bus kas didesnio dėmesio vertas ...
                                  *******
                                  Miestai.net Fb

                                  Comment


                                    #57
                                    Dėl skonio nesiginčijama. "Nestumkit" ant tų, kurie balsuoja už 1 variantą
                                    Kaunas yra Kaunas

                                    Comment


                                      #58
                                      As lyg balsavau uz 1. Nemaciau dar gyvai, bet dauguma likusiu - stulpas ir 2 ar 3 eiles taip pat isdeliotu lempu. Pirmas kazkuo issiskyre, reiks apziuret gyvai.

                                      Comment


                                        #59
                                        Nors gyvenu visai salia ju, bet taip dar ir nesusiruosiau nueiti paziureti.

                                        Is nuotrauku tai ko gero geriausias yra Nr.1 (nors, be abejo, jie visi baisoki)

                                        Na o tie triauksciai anciasnapiai tai tikrai nekokie. Ir dar isivaizduokit kaip jie atrodys kai perdegs 2 lempos is 3 ir niekas ju nepuls keisti.

                                        Comment


                                          #60
                                          Kaip ir dauguma is inercijos prabalsavau uz varianta Nr 1. Taciau apziurejus juos visus gyvai nuomone pasikeite.

                                          Nr 1 visishkas fiasko. Apsvietimo stiprumas minimalus. Isuktos geltonos lempos sviecia netgi silpniau uz senus sviestuvus. Dizainas gyvai irgi visishkai nesiziuri ir nepritampa prie aplinkos.

                                          Nr 7 skleidziama sviesa - siauras sviesos ruozas lygiagreciai lempoms. Kazkoks nesusipratimas. Pastacius tokius sviestuvus per visa LA butu idomus vaizdelis - visa aleja => sviesos ir tamsos ruozai.

                                          Nr 6 geriausias variantas. Dizainas so so, taciau bent jau daug sviesos paduoda.

                                          Visi kiti didelio ispudzio nepaliko. Visiems sviestuvams bendra tai, kad jie neapsviecia tako tarp liepu. Zemesne lempa pas "dvilempius" tarsi skirta tam takui, taciau realiai sviesa jo neuzgriebia ne kiek...
                                          Paskutinis taisė Bootsy; 2007.09.21, 22:44.
                                          Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                                          Comment

                                          Working...
                                          X