Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Butai Užliedžiuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    O del tu laiptiniu, as tai kai pirkau, iskart man sutartyje buvo parasyta, kad iki 2 kvadratu gali but dar iskaiciuota uz laiptine, nes kiekvienas butas susimoka.. Tai iskart skaiciau sutarty, kas parasyta, todel nekilo jokiu problemu...

    Comment


      #42
      http://uzliedziunamai.forumup.lt viskas apie namus uzliediuose, tikimes aktyvumo.

      Comment


        #43
        Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
        Gal kelione prailgo todel, kad patys Uzliedziai toleliau nuo miesto, galima vaziuot arba autostrada arba palei Nevezi. Siap turint masina iki pilies(kai dar nebuvo uzdarytas tiltas) galima nulekti per 15-20min.
        Koks cia tiltas uzdarytas?

        __________________________________________________ _________________


        naujos statybos butai

        Comment


          #44
          Norėčiau atgaivinti temą.
          Gal yra žmonių gyvenančių užliedžių gyvenvietėje, naujos statybos namuose? ir galėtų papasakot apie dabartinius ten parduodamus butus?
          Nes ši tema sena, pridygo naujų pastatų, tad gal kas nors pasikeitė?
          Būtų tikra įdomu sužinot smulkmenas, kuriu pardavimo agentai tikrai nepasakys

          Comment


            #45
            nesikelk ten

            Comment


              #46
              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
              nesikelk ten
              Kodėl taip kategoriškai, kad ten blogiausia? Tiesiog įdomu išgirst jau gyvenančių nuomonę.

              Comment


                #47
                Visu pirma kaimas. Uzknis vazinet, lauzyt masina per duobes, per langus matyt nenusienautus laukus, o po langais purvynuose stovincias masinas. Atsibos but vaiku vairuotoju, leist puse algos kurui. Ir dar man ten asmeniskai paputus vejui dvokia meslu ir puikiausia girdisi autostrada. Man paprasciausiai gaila butu sumokejus tiek $ gyvent nei tai mieste, nei tai kaime ir dar bute.

                Comment


                  #48
                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                  Visu pirma kaimas. Uzknis vazinet, lauzyt masina per duobes, per langus matyt nenusienautus laukus, o po langais purvynuose stovincias masinas. Atsibos but vaiku vairuotoju, leist puse algos kurui. Ir dar man ten asmeniskai paputus vejui dvokia meslu ir puikiausia girdisi autostrada. Man paprasciausiai gaila butu sumokejus tiek $ gyvent nei tai mieste, nei tai kaime ir dar bute.
                  na dėl važinėjimo tai ką jau padarysi, esu nusiteikęs tam, net norisi išsikelt iš didmiesčio į ramesnę vietą. Kelias tikrai geresnis nei 98proc kauno gatvių, šiandien įdomumo dėlei prasukau pro užliedžius.
                  Tiesiog domina nauja statyba, o ten vieni pigiausių pasiūlymų. Na bet ką moki, tą ir gauni...

                  Comment


                    #49
                    Siulyciau pagalvot labai gerai. Teiginys "pigiausi" islys per ana gala. Susimoki vienakart ir rukai

                    Comment


                      #50
                      Parašė LBP
                      Manau, jis jau nusipirko ten būstą.
                      esmė tame, kad dar turiu laiko spręst ir rinktis
                      vartau skelbimus ir tiek.
                      Aš mėgstu prieš perkant ar darant pirma pasiskaityt. Google nurodė dešimtis nuorodų į blogus komentarus (8 iš 10 blogi), bet jie buvo labai seni 2008-2010 metai. Tad man įdomu ar kažkas pasikeitė ar ne..
                      Tačiau vėl pradedu žiūrėt būtų skelbimus mieste...

                      Comment


                        #51
                        Jau geriau imt tuomet paskola ir ziuret jei jau domina nauja statyba Vytenuose, man asmeniskai Lampedziuose Gintaro g. patiko. Gausis manau perspektyvoje netgi pigiau. I Giraite ir Romainius irgi siulyciau negaist laiko.

                        Comment


                          #52
                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                          Jau geriau imt tuomet paskola ir ziuret jei jau domina nauja statyba Vytenuose, man asmeniskai Lampedziuose Gintaro g. patiko. Gausis manau perspektyvoje netgi pigiau. I Giraite ir Romainius irgi siulyciau negaist laiko.
                          esmė kad norisi tinkamai investuot pinigus, o ne į degtukų dėžutę.. Bendradarbis turi kotedžą Romainiuose, kiek teko bendraut tai nieko blogo neminėjo apie jį, na bet kotedžas ne butas, daugiau privalumų (manau).
                          Dėkui už pasiūlymus, pasidomėsiu ir tais rajonais. Dar mačiau Raudondvaryje yra naujos statybos, bet tikrai tolokai gaunasi nuo miesto. ;/

                          Comment


                            #53
                            Ten turbut turi omeny apie kotedzus pries Raudondvari, ten tikrai arciau.
                            Romainiai yra tikrai puikus rajonas, bet tik nuosavam namui. Vertos demesio 3-4gatves, bet i jas paprastai nepakliusi, reikia kaimynu rekomendaciju ir pan. Visur kitur- bandymas pavaidint, kad gali sau leist ten gyvent,kotedzu kvartalai primena uzsienio getus, o kitur lietuviska misraine, garliavinis stilius

                            Comment


                              #54
                              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                              Ten turbut turi omeny apie kotedzus pries Raudondvari, ten tikrai arciau.
                              Romainiai yra tikrai puikus rajonas, bet tik nuosavam namui. Vertos demesio 3-4gatves, bet i jas paprastai nepakliusi, reikia kaimynu rekomendaciju ir pan. Visur kitur- bandymas pavaidint, kad gali sau leist ten gyvent,kotedzu kvartalai primena uzsienio getus, o kitur lietuviska misraine, garliavinis stilius
                              gali būt kad ten, tiesiog vartau skelbimus, kaip jau minėjau
                              Lampėdžiuose tai tikrai belekokie butai bet ir kaina 2x..

                              O dėl buto mieste. Tiesiog yra ta naivi viltis turėti savo parkavimo vietą prie namo, nes dabar atsibosta keliaut iki saugojimo aikštelės.. Kitas svarbus dalykas - autonominis šildymas. Nes manau tai tikrai pigesnė alternatyva ir pats viską gali kontroliuot.

                              Žodžiu paskyriau tik 3val pasiskaitymam ir grįžau į pradinį tašką - reikia galvot ir taupyt toliau...

                              Comment


                                #55
                                Sakai nori ramybes, yra ir paciam mieste butu prie ramesniu gatviu. O ivertinus laika vazinejant ir kuro islaidas tai net ir pigiau gausis. Absurdas pirkti buta uz miesto infrastrukturos ribu.

                                Comment


                                  #56
                                  Jau tik nepirk buto uzliedziuose. Draugai gyveno, trumpai. Jei greitu metu tie namai nesugrius tai bus OK. Bet ne tik paciuose namuose ten problemos, bet ir visame kame.

                                  Geriau jau lampedziai

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė iMiev Rodyti pranešimą
                                    Jau tik nepirk buto uzliedziuose. Draugai gyveno, trumpai. Jei greitu metu tie namai nesugrius tai bus OK. Bet ne tik paciuose namuose ten problemos, bet ir visame kame.

                                    Geriau jau lampedziai
                                    Pritariu, kad is savu klaidu mokytis yra brangu

                                    Comment


                                      #58
                                      Pamirškit šita rajoną, laiko ir kuro daugiau sudeginsit važinėdami nei nuspirkę butą Senamiestyje/Centre/Žaliakalnyje

                                      Comment

                                      Working...
                                      X