Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rinkos apžvalgos ir naujienos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    oj, brangieji, gerbiamieji, neskaitykit Jūs tų kapitalas.com kliedesių. Skaičiuoti kainų pokyčius iš skelbimuose rašomų kainų, kai dar ir tų skelbimų ne per daugiausia - yra absurdas, dezinformacija ir rinkos dalyvių balamutinimas. Jie čia sau reklamą darosi, pasitelkę arkliuką, kuris visiems įdomus ir aktualus.
    Jūsų,
    Analitikas PlėtRa™

    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

    Comment


      #22
      Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
      oj, brangieji, gerbiamieji, neskaitykit Jūs tų kapitalas.com kliedesių. Skaičiuoti kainų pokyčius iš skelbimuose rašomų kainų, kai dar ir tų skelbimų ne per daugiausia - yra absurdas, dezinformacija ir rinkos dalyvių balamutinimas. Jie čia sau reklamą darosi, pasitelkę arkliuką, kuris visiems įdomus ir aktualus.
      Kam vartyt skelbimus ir ieškot jei čia pateikta viename straipsnyje susisteminta informacija?

      Comment


        #23
        Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
        oj, brangieji, gerbiamieji, neskaitykit Jūs tų kapitalas.com kliedesių. Skaičiuoti kainų pokyčius iš skelbimuose rašomų kainų, kai dar ir tų skelbimų ne per daugiausia - yra absurdas, dezinformacija ir rinkos dalyvių balamutinimas. Jie čia sau reklamą darosi, pasitelkę arkliuką, kuris visiems įdomus ir aktualus.
        ma labiausia patinka skelbimas.lt puslapis. Nors, tiesa, ten daug skelbimų deda agentūros. Ir pagal ten matosi, ar kaina didelė, ar ne. Pvz:
        Jei žmogus neparduoda buto - jis pastoviai deda ten tą patį, ar panašų (jei tai agentūra) skelbimą. O jei žmogus buto neparduoda - vadinasi ta kaina yra per didelė

        Rašau bakalaurinį iš buto kainos vertinimo. Tai pastebėjau, kad pvz prieš 2 metus, tarkim, Kauno dienoj, būdavo taip:
        butas gali būti neparduodamas mėnesį, ar du, atnaujinant skelbimą kas kokią savaitę, jei jo kaina bent 30% didesnė, negu rinkos kaina (ji nustatoma pagal nesikartojančius skelbimus).

        Comment


          #24
          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
          Kam vartyt skelbimus ir ieškot jei čia pateikta viename straipsnyje susisteminta informacija?
          Nu va. Pavargau truputį, ir atkasiau:

          Nagrinėjau Kauno, maždaug lygiaverčių rajonų vieno kambario butų PASIŪLĄ iš www.skelbimas.lt. rezultatai trumpai:

          vienas butas (skirtingomis dienomis) (nuo seniausio iki dabar)

          1 95000 1 kamb.Dainavoje,tvarkingas,35 kv. 11.26, 20.09
          1 95000 1 kamb.Dainavoje,Pramones pr.35 kv.,tvarkingas 11.27, 19.24
          1 95000 1 kamb.Dainavoje,tvarkingas,35 kv.,balkonas 11.28, 09.50
          1 95000 1 kamb.Dainavoje,tvarkingas,balkonas,35 kv., 11.29, 09.25
          1 95000 1 kamb.Dainavoje,Pramones pr.,tvarkingas,35 kv., 11.30, 12.19
          1 95000 1 kamb.dainavoje,tvarkingas,35 kv.,vidinis 12.01, 12.32
          1 95000 1 kamb.Dainavoje,tvarkingas,35 kv., 12.03, 16.18
          1 95000 1 kamb.Dainavoje,35 kv.,tvarkingas 12.04, 14.10
          1 91000 Parduodamas 1 kambario butas Dainavoje 12.05, 09.20
          1 91000 Parduodamas 1 kambario butas Dainavoje 12.05, 16.49
          1 90000 Parduodamas 1 kambario butas Dainavoje 12.06, 16.45

          tai čia kas? kainų kilimas? krenta ta kaina, nes niekas neperka.

          kitas butas kartojasi rečiau, bet irgi dar nenupirktas:

          1 96000 Skubiai 1 kambario butas zaliakalni 11.28, 16.26
          1 98000 1k.butas Žaliakalnyje, Kalniečių g. Foto 12.01, 15.30
          1 98000 1k.butas Žaliakalnyje,Kalniečių g. Foto 12.05, 13.40
          čia kaina buvo užkelta pažiūrėjus į kitus.

          šie butai pasikartojo retai, tačiau vėliau jie nebesikartojo, aišku, dar neaišku, kaip bus ateityje. beja. aš nežinau, kiek jie laiko dabar jau parduodami.

          1 77000 1 kambario butą 12.01, 16.08 (32kv)


          88000 1kamb butas Petrašiūnuose, Naglio g. Foto 11.29, 13.15 (33kv)


          1 79000 1 kambario butą 12.04, 09.35 (petrasiunuose 32kv)

          Dar vienas, kuris niekaip nesugeba parduoti brangaus buto:
          1 103000 Parduodamas suremontuotas 1 kambario butas 12.01, 11.59 (30kv)
          1 103000 Parduodamas 1 kambario butas Dainavoje,Kaune 12.01, 10.37 (30kv)
          1 103000 Parduodamas suremontuotas 1 kambario butas Dainavoje 12.04, 11.07
          1 103000 Parduodamas 1 kambario butas Dainavoje, Kovo 11-osios 12.05, 09.47
          1 103000 Skubiai parduodamas suremontuotas 1 kambario butas Dainavoje 12.05, 15.30


          dar noriu pasakyti, kad tel nr gali būti ir kitoks. Esant NT agentūrai, ar šeimai, tie nr gali skirtis.
          Paskutinis taisė somis; 2006.12.07, 11:42.

          Comment


            #25
            Parašė somis Rodyti pranešimą
            tai čia kas? kainų kilimas? krenta ta kaina, nes niekas neperka.
            Galvoji paneigei jų informaciją kad kainos kilo 3 proc?
            Ne taip daromos rinkos apžvalgos. Ar radai skelbimą kuris kartotūsi su nuolat kylančia kaina?

            Duosiu dabar aš tau pavyzdėlį logikai palavinti.

            Tavo minėtas butas:
            91000 Parduodamas 1 kambario butas Dainavoje 35 kv
            tokiu atveju kaina 1 m2 lygi 2600 lt/m2. Po kelių dienų kaina jau 90000 tuomet 1m2 kainuoja 2570.

            Tarkim po mėnesio atsiranda 40 m2 butas tame pawčiame rajone kurio kaina 2700 lt/m2 po kelių dienų niekam nesusidomėjus skelbimu kaina nukrenta iki 2650 lt/m2

            Tai kainos pakilo per mėnesį ar nukrito?
            Paskutinis taisė deep'as; 2006.12.07, 12:47.

            Comment


              #26
              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
              Galvoji paneigei jų informaciją kad kainos kilo 3 proc?
              Ne taip daromos rinkos apžvalgos. Ar radai skelbimą kuris kartotūsi su nuolat kylančia kaina?

              Duosiu dabar aš tau pavyzdėlį logikai palavinti.

              Tavo minėtas butas:
              91000 Parduodamas 1 kambario butas Dainavoje 35 kv
              tokiu atveju kaina 1 m2 lygi 2600 lt/m2. Po kelių dienų kaina jau 90000 tuomet 1m2 kainuoja 2570.

              Tarkim po mėnesio atsiranda 40 m2 butas tame pawčiame rajone kurio kaina 2700 lt/m2 po kelių dienų niekam nesusidomėjus skelbimu kaina nukrenta iki 2650 lt/m2

              Tai kainos pakilo per mėnesį ar nukrito?


              pagal Tavo logiką ir keturių kambarių butas turėtų turėti pagal kvadratūrą. bet jie yra mažiau paklausūs dėl didelių šildymo kaštų.

              Comment


                #27
                Parašė somis Rodyti pranešimą
                pagal Tavo logiką ir keturių kambarių butas turėtų turėti pagal kvadratūrą. bet jie yra mažiau paklausūs dėl didelių šildymo kaštų.
                Aš tau parašiau kaip pagal mano logiką.
                O butai skirstomi į mažus 1, 2 kambarių ir didesnius 3, 4 ir lyginami su atitinkamais. Galbūt skirstomi dar smulkiau.
                Tai kaip atsakysi į mano klausimą?

                Comment


                  #28
                  o abu butus kažkas nupirko?

                  Comment


                    #29
                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                    o abu butus kažkas nupirko?
                    Rinkos analizė tai ne nupirktų butų analizė, bet parduodamų.

                    Comment


                      #30
                      Visame pasaulyje NT rinkos analizės daromos iš realių pardavimo metu užfiksuotų kainų. Tik Lietuvoje visokie Kapitalai.com daro iš skelbimų analizes.

                      Elementarus pavyzdys, kaip tai netikslu. Varčiau edomus.lt, pamačiau elementarų namą už 8 mln. Lt. Pasiklausiau atsakingo asmens, ar čia tikrai normalu, gavau atsakymą, kad netyčia nulių padaugino, kad ištaisys. Kainos nukrito 10 kartų???
                      Jūsų,
                      Analitikas PlėtRa™

                      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                      Comment


                        #31
                        Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                        Visame pasaulyje NT rinkos analizės daromos iš realių pardavimo metu užfiksuotų kainų. Tik Lietuvoje visokie Kapitalai.com daro iš skelbimų analizes.

                        Elementarus pavyzdys, kaip tai netikslu. Varčiau edomus.lt, pamačiau elementarų namą už 8 mln. Lt. Pasiklausiau atsakingo asmens, ar čia tikrai normalu, gavau atsakymą, kad netyčia nulių padaugino, kad ištaisys. Kainos nukrito 10 kartų???
                        Nežinau kaip daroma visam pasaulyje. Bet pagal realius sandorius analizuojama NT vertė, bet ne rinka.
                        Na asmeniškai aš taip pat darau analizę, bet manęs nedomina bobučių skelbimėliai skelbimų puslapiuose. Aš analizuoju naujos statybos butų kainas parduodamų statybų bendrovių, o ne perpardavinėtojų ar agentūrų iš kurių niekada nepirkčiau.

                        Comment


                          #32
                          o tai kaina nėra rinkos konjunktūros dalis?.. kaip tik apie kainą visi rinkos procesai pagrinde ir sukasi, nes ji įtakoja pasiūlą ir paklausą.

                          Iš skelbimų geriausiu atveju galima spręsti pasiūlos augimą ir prašomas/norimas gauti kainas, kurios gali atspindėti rinkos lūkesčius iš vienos pusės ir esamą padėtį - atspindį to, kas vyksta rinkoje (kaimynas pardavė už mažiau, tai gal ir man reikia mažint kainą??). Bet tokių duomenų nieku gyvu negalima naudoti rimtiems tyrimams atlikti.

                          Tiek to, nepradėsiu čia aiškinti visko, noriu namo, noriu savaitgalio. O lietuviai juk vistiek visa ko ekspertai, tad tegul visi skaičiuojasi taip, kaip jiems patinka, kad tik nuo to jiems geriau būtų.

                          gero savaitgalio.
                          Jūsų,
                          Analitikas PlėtRa™

                          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                          Comment


                            #33
                            Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                            Rinkos analizė tai ne nupirktų butų analizė, bet parduodamų.
                            Skaityk mano komentarą tarp eilučių. Rodau ne vienos dienos pasiūlą, bet kaip kinta butų kainos. Juk logiška, kad jei pardavinėtų litrą paprasto pieno už 5 LTL, kai kitoj parduotuvėj panašus už 2 LTL, tai pirmojo nieko nepirktų.
                            Rinkos neanalizuoju. Kitas dalykas: sakai, kad analizuoji naujos statybos butų kainas - jos yra labai priklausomos nuo senos statybos butų kainų, nes naujos statybos buto jauna šeima neįpirks. Tuo tarpu, kad nusipirktum naujos statybos butą - turi parduoti savo senąjį. O kainų skirtumą turėtum padengti iš savo lėšų. Bent jau mano supratimu.

                            Comment


                              #34
                              Parašė somis Rodyti pranešimą
                              Skaityk mano komentarą tarp eilučių. Rodau ne vienos dienos pasiūlą, bet kaip kinta butų kainos.
                              Rodai kaip kinta to pačio buto kaina per keletą dienų ar savaitę. Į tai aš tau atsakiau jau atsakiau.

                              Juk logiška, kad jei pardavinėtų litrą paprasto pieno už 5 LTL, kai kitoj parduotuvėj panašus už 2 LTL, tai pirmojo nieko nepirktų.
                              Šitas palyginimas išvis nesuprantamas.
                              Rinkos neanalizuoju. Kitas dalykas: sakai, kad analizuoji naujos statybos butų kainas - jos yra labai priklausomos nuo senos statybos butų kainų, nes naujos statybos buto jauna šeima neįpirks. Tuo tarpu, kad nusipirktum naujos statybos butą - turi parduoti savo senąjį. O kainų skirtumą turėtum padengti iš savo lėšų. Bent jau mano supratimu.
                              Ar tikrai naujos statybos butų kainos priklausomos nuo senos? Manau tikrai ne. Manau didžioji dauguma perkančių naujos statybos butą neturi jokio. Ir kad jauna šeima negali įpirkti naujos statybos buto taip pat netiesa. Viena gali, kita ne.

                              P.s. tu vis bandai išvengti mano klausimo. Kadangi į jį neatsakai tai suprantu kad pritari.

                              Comment


                                #35
                                Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                P.s. tu vis bandai išvengti mano klausimo. Kadangi į jį neatsakai tai suprantu kad pritari.
                                Tavo žodžiais atsakymas atrodytų maždaug taip:
                                Tavo butų lyginimo logika man nesuprantama.

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė somis Rodyti pranešimą
                                  Tavo žodžiais atsakymas atrodytų maždaug taip:
                                  Tavo butų lyginimo logika man nesuprantama.
                                  Visų pirma čia ne mano lyginimo logika, o antra pats kaltas kad nenori suprasti.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                                    naujos statybos buto jauna šeima neįpirks. Tuo tarpu, kad nusipirktum naujos statybos butą - turi parduoti savo senąjį. O kainų skirtumą turėtum padengti iš savo lėšų. Bent jau mano supratimu.
                                    Norėčiau ir aš šiek tiek įsikišti ir paprieštarauti p. somis samprotavimams. Iš tiesų tai, daugeliu atvejų jaunai šeimai lengviau yra įsigyti naujos statybos butą (jei neturi jokio), būtent todėl, kad reikiamą paskolą naujos statybos butui gauti yra kur kas lengviau, nei senos statybos butui, kad ir pigesniam. Šiaip jau, bankai duoda paskolas ir senesniam butu, bet finansuoja max 75 proc. jo vertės ir paskolos trukmė negali būti tokia ilga, kaip naujo būsto paskolos atveju (iki 40 metų), taigi, atitinkamai reikia turėti nemažą pradinį įnašą (25 proc.) ir mokėti dideles įmokas, ką eilinė jauna šeima nelabai gali sau leisti.

                                    Comment


                                      #38
                                      Pernai buvo pastatyta daugiausiai butų per visą nepriklausomos Lietuvos istoriją
                                      http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=11943133
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #39
                                        http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=12853746

                                        Kaip manote:
                                        užsakytas straipsnis?
                                        Tai tik raginimai?
                                        Nebus priimta, nes yra daug tuo nesuinteresuotų?
                                        Bus priimta, nes taip ragina ekspertai?

                                        Ir jei tai bus priimta, kaip tas turės įtaką visai rinkai?

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė somis Rodyti pranešimą
                                          http://www.delfi.lt/news/economy/bus...hp?id=12853746

                                          Kaip manote:
                                          užsakytas straipsnis?
                                          Tai tik raginimai?
                                          Nebus priimta, nes yra daug tuo nesuinteresuotų?
                                          Bus priimta, nes taip ragina ekspertai?

                                          Ir jei tai bus priimta, kaip tas turės įtaką visai rinkai?
                                          man giliai dzin : ) as ir buta nusipirkau ir namo statybos paskola pasitvirtinau, ir siemet susigrazinau palukanas nuo abieju paskolu, o istatymas atgaline data negalios

                                          Comment

                                          Working...
                                          X