Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gyvenamas dangoraižis Pramonės/Taikos pr. sankryžoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Dzipas:
    Tai iš tikrųjų brangiai atsieitų, bet ar yra kitokia išeitis? Vistiek tai neišvengiama. Ar tau geriau, kad be valdžios ir Kaune pradėtų pleškėt lūšnelės?
    Be to dalį pinigų, o gal net ir visą sumą už būsimo savo verslo centro pvz. vietą, galėtų susimokėt ir pačios kompanijos.
    Be to aš kalbua tik apie kelis arčiausiai savanorių stovičius gyvenamuosius nuosavus namus, o ne apie visa Žaliakalnio rajoną, todėl tų namų ne tiek ir daug, ne tiek ir daug jau ir kainuotų. Nu keliasdešimt milijonų litų mximum. O atsižvelgiant kai galima būtų padaryt per kelis metus, tai tikrai įgyvendinama. Ypač jei už savo plotus privačios komapanijos išsimokėtų su gyventojais pačios.

    Comment


      #42
      O nemanai kad su laiku visa tai ir bus padaryta? Pvz. įvedus nekilnojamo turto mokestį? Tada nepasiturintys tikrai neišgalės gerose vietose išlaikyti būsto, ir juos ar taip ar taip supirks verslininkai. Nesuprantu kodėl savivaldybė čia turi kištis

      Comment


        #43

        Parašė Tomas

        Sveiki,
        labai malonu, kad domites musu projektu. Statybos turetu prasideti baigus technini projekta, t.y. geguzes menesi. Rezervacijos prasides taip pat atlikus technini projekta, kai tik zinosime tikslius butu isplanavimus, ir visa tikslia technine situacija. Kas liecia kainas, manyciau reiketu palaukti kitu metu pavasario, kokia bus situacija butu rinkoje.
        Tikiuosi mano atsakymai jums pades. Geros dienos!
        Europos turtu forumas
        I love INNUENDO!

        Comment


          #44
          Is ten pat:

          Tai bus aukstybinis pastatas, o tai reiskia, jog virs 16 aukstu. Del techniniu duomenu tikslinimo, kol kas negaliu ivardinti tikslaus aukscio metrais, taciau planuojama, jog tai bus ~22 aukstai. Cool
          Turetu graziai atrodyti salia Urmo aukstuminio

          Comment


            #45
            ilgokai reikes laukti iki statybu pradzios
            I love INNUENDO!

            Comment


              #46
              AS gyvenu labai netoli saules gimnazijos

              Comment


                #47
                Mano manymu toki dalyka turi Savanoriu pr statyt o ne kur jau prasideda visokie fabrikai . Nu nezinau paziuresim pamatysim bet va jau gaila kad jis bus gyvenamas o ne koks centras kaip Europa
                :buksvx:

                Comment


                  #48
                  Permečiau akį per temą, bet niekur nepastebėjau nei aukščio (metrais, aukštais), nei statybų pradžios/pabaigos, nei kiek žadama investuot į jį.
                  Bent iš vizualizacijos, atrodo gan menkas pastatas. Beje, teisingai Nedas minėjo, tikrai yra šiokių tokių panašumų į "K" (dėl apdailos spalvos ir gal pačių stiklų)




                  p.s. kaunaz kaip ir Klaipėdos tramvajaus temoj grybavo, taip ir čia rašo daug, bet taip nieko padoraus ir neišstena...
                  Westside is the best ! :jura:

                  Comment


                    #49
                    Parašė Edgaex
                    Permečiau akį per temą, bet niekur nepastebėjau nei aukščio (metrais, aukštais), nei statybų pradžios/pabaigos, nei kiek žadama investuot į jį.
                    Bent iš vizualizacijos, atrodo gan menkas pastatas. Beje, teisingai Nedas minėjo, tikrai yra šiokių tokių panašumų į "K" (dėl apdailos spalvos ir gal pačių stiklų)




                    p.s. kaunaz kaip ir Klaipėdos tramvajaus temoj grybavo, taip ir čia rašo daug, bet taip nieko padoraus ir neišstena...
                    Menkas...? Per kuria vietą tau jis menkas ?

                    Comment


                      #50
                      o per kurią vietą jis tau stambus ?

                      vizualizacijoje atrodo kaip 15 aukštų siauras pastatas. Ir ta kepurė viršuj, mano galva, nekaip atrodo.
                      Westside is the best ! :jura:

                      Comment


                        #51
                        Parašė Edgaex
                        Permečiau akį per temą, bet niekur nepastebėjau nei aukščio (metrais, aukštais), nei statybų pradžios/pabaigos, nei kiek žadama investuot į jį.
                        Bent iš vizualizacijos, atrodo gan menkas pastatas. Beje, teisingai Nedas minėjo, tikrai yra šiokių tokių panašumų į "K" (dėl apdailos spalvos ir gal pačių stiklų)




                        p.s. kaunaz kaip ir Klaipėdos tramvajaus temoj grybavo, taip ir čia rašo daug, bet taip nieko padoraus ir neišstena...
                        Tavo akys nekokios... taigi parasyta, statys 2006 geguzio men. aukstu skaicius ~22, metrais neaiskus

                        Comment


                          #52
                          gerai, kad tu esi, kuris mano akis apšvieti. Na, tai galingas dangoraižis, bet 70 metrų jaučiu nepasieks
                          Westside is the best ! :jura:

                          Comment


                            #53
                            Tu man vistiek keistas. Čia priešprojektinis pasiūlymas, pažiūrėk kaip "K" atrodė kol dar nebuvo projektas baigtas derint

                            Comment


                              #54
                              , Matai, jis gali buti ir dar aukstesnis, bent jau taip raso europosturtas.com forume, na bet manau, kad jei ir 22 a. bus, tai 70 metru taipogit gali pasiekti

                              Comment


                                #55
                                Gal kas zinot keliu aukstu yra Europa ta Vilniuj kur Dangus vyksta ? Beje gal kas gali man paaiskint kas yra ta "K" nes nesu apie tai girdejs .
                                :buksvx:

                                Comment


                                  #56
                                  Man sis projektas atrodo kiek nerealus, nes projekto vystytojas(pardavejas) kazkokia neseniai ikurta firma.
                                  Pats pastato dizainas nera labai grazus, bent jau man. Vieta taip pat nera labai dekinga (kazkur uz Robidalio serviso).
                                  Zodziu manau tai nelabai vykes projektas.
                                  Kaunas yra Kaunas

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Vaidosius
                                    Man sis projektas atrodo kiek nerealus, nes projekto vystytojas(pardavejas) kazkokia neseniai ikurta firma.
                                    Pats pastato dizainas nera labai grazus, bent jau man. Vieta taip pat nera labai dekinga (kazkur uz Robidalio serviso).
                                    Zodziu manau tai nelabai vykes projektas.
                                    Man netaip svarbus projektas, svarbiausia kokios jis reakcijos susilaukia nebudamas realus

                                    Comment


                                      #58
                                      Nueik i Tema Pajuris>>>K ir D pastatai Klaipedoje...
                                      "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                      Comment


                                        #59
                                        http://www.std.lt/lt/ rasit daug info...statistikos..ir gan naujos... ir baigiam terst foruma...

                                        Comment


                                          #60
                                          Montezauras_klp, čia man ? kad jau buvau nuėjęs ...?

                                          EDIT: aišku

                                          Audriau_17> štai nuoruoda į "K" ir "D" pastatai Klaipėdoje jei nerandi
                                          Westside is the best ! :jura:

                                          Comment

                                          Working...
                                          X