Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Paskutinis incidentas (2016.12.04-06)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Tai matyt dėl šio incidento mano vartotojas „skyrma“ neteko visų turėtų teisių. Negaliu net rašyti forume. Nei vienas moderatorius neatsako į asmenines ir skype žinutes. Nebežinodamas kur daugiau kreiptis susikūriau šią antrą paskyrą ir bandau rašyti čia su viltimi, kad būsiu išgirstas...

    Comment


      #82
      Kaip koks romos imperatorius, pacituosiu pats save:

      Parašė Carl di Ortus Rodyti pranešimą
      Dėl visa ko, rekomenduoju visiems nariams pasikeisti slaptažodžius čia forume, o tiems kam šiek tiek stipresnė paranoja - visuose kituose puslapiuose, kur vartojate tą patį slaptažodį. Naujam slaptažodžiui rinkitės bent 11 alphanumeric simbolių (priklausomai nuo forumo naudojamo algoritmo jau galima atkoduot iki 10 simbolių).
      Klausimėliai tiems, kas kuria naujus vartotojus:
      ar jūs pasikeitėte slaptažodį kituose puslapiuose kur naudojate (naudojote) čia?
      kokio sudėtingumo tas jūsų senasis slaptažodis?

      Mano rekomendacija vis dar ta pati kaip ir citatoje. Bonusas, jei naudosite ir skyrybos ženklus.
      Paskutinis taisė Carl di Ortus; 2017.01.24, 16:07.

      Comment


        #83
        Parašė GinthusB
        Sveiki. Aš irgi susikūriau naują vartotoją, nes nebeleidžia nieko rašyti, nors kaip ir nerodo jokių banų. Kame replės? Vėl persiėjo hakeriai?
        P.S. Beje šiandien googles paštas pranešė, kad kažkas buvo pasijungęs į pašto paskyrą iš indonezijos. Va tai tau ir sutapimas.
        Man irgi taip buvo, kol neprisijungiau per linką atsiųstą e-mailu.

        Comment


          #84


          ar tik nebūsit su šituo susidūrę?
          Dėmesio - „Gmail“ el. pašto sistemoje plinta dar viena itin efektyvi apgavystė!

          Comment


            #85
            Parašė Carl di Ortus Rodyti pranešimą
            Kaip koks romos imperatorius, pacituosiu pats save:



            Klausimėliai tiems, kas kuria naujus vartotojus:
            ar jūs pasikeitėte slaptažodį kituose puslapiuose kur naudojate (naudojote) čia?
            kokio sudėtingumo tas jūsų senasis slaptažodis?

            Mano rekomendacija vis dar ta pati kaip ir citatoje. Bonusas, jei naudosite ir skyrybos ženklus.
            Pasikeičiau slaptažodį. Slaptažodis ilgas. Vistiek bandant rašyti forume:

            Comment


              #86
              Sveiki, galite paaiškinti, kodėl man kas mėnesį siūlo pakeisti slaptažodį? Man tas nepatinka ir netgi erzina labai.

              Comment


                #87
                Pasirodo per tą stresą ir puolimą keist slaptažodžius bei pašto dėžutes, nepaspaudžiau ant linko patvirtinimo laiške ir todėl neleido rašyti. Adminai šitoj vietoj galėtumėt įrašyt priminimą pačiame vartotojo lange prie nustatymų, kad taip gali nutikti.

                Comment


                  #88
                  Parašė evaldinas Rodyti pranešimą
                  Sveiki, galite paaiškinti, kodėl man kas mėnesį siūlo pakeisti slaptažodį? Man tas nepatinka ir netgi erzina labai.
                  Privalu sutvarkyti tai. Aš esu dalyvavęs forume, kur kas 90 dienų reikėdavo keisti slaptažodį tai galiausiai tas tiek užkniso dalį forumo narių, kad vien dėl to nebeprisijungdavo.
                  Ir tai buvo 90, o ne 30 dienų...

                  Iškėliau šį klausimą ankščiau, bet adminai neatsakė.

                  Comment


                    #89
                    Tai būtų malonu, kad susitvarkytų, nes sekančio keitimo aš turbūt iš principo nedarysiu, nes net nebepamenu naujo slaptažodžio jau po šio keitimo..

                    Comment


                      #90
                      Na jau du mėnesiai praėjo o platforma vis dar sena, tai reiškia kad lygiai taip pat pažeidžiama. Jei trūksta lėšų ar laiko pasidalinkit paypal paramos mygtuku ar sąskaitą nurodykit, parašykit kuom galima padėt ir padėsim.

                      Comment


                        #91
                        Gal vis tik reikėtų iš viso atsisakyti slaptažodžio priverstinio keitimo, čia juk ne bankas. Blogiausiu atveju padaryti 300 dienų.

                        Comment


                          #92
                          Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                          Rugpjūčio mėn. atsarginis kopijavimas buvo atsijungęs. Kiti duomenys yra išsaugoti iki vakar dienos.
                          Parašė Xedos Rodyti pranešimą
                          Jei tema buvo sukurta tarp liepos ir rugpjūčio ji bus dingusi. Bet man kažkodėl atrodo, kad yra dingę daugiau pranešimų, gal ir ankstesnių laikų, ne vien iš liepos/rugpjūčio laikotarpio.
                          Atrodo, kad vasaros įspūdžius teks atkurti iš naujo
                          Nematau įkeltų LitPol Link nuotraukų apie rugpjūčio 16 d..
                          Rugpjūčio 26 d. pranešimai išliko.

                          Comment


                            #93
                            Reikalavimas keist slaptažodį kas 30 d., man atrodo, tikrai gali užsukti griuvimo grandininę reakciją.

                            Comment


                              #94
                              Parašė rmss Rodyti pranešimą
                              Reikalavimas keist slaptažodį kas 30 d., man atrodo, tikrai gali užsukti griuvimo grandininę reakciją.
                              Buvau irgi užmiršęs paskutinį slaptažodį, gerai, kad radau cash'e.

                              Comment


                                #95
                                O tai kas trukdo per el. paštą "nusiresetinti" slaptažodį?

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                                  O tai kas trukdo per el. paštą "nusiresetinti" slaptažodį?
                                  Po 30 dienų naujinimo? Negaunu aš jokio el.laiško. Gavau tik kai atnaujino visiems, ir tai į dėžę, kurią jau beveik užmiršau.
                                  O koks dar yra būdas? Nėra mygtuko "jei užmiršot slaptažodį".

                                  Comment


                                    #97
                                    O man tai dar nė karto nesiūlė pasikeisti slaptažodžio.

                                    Comment


                                      #98
                                      Vėl buvo pranešimas dėl pernelyg didelio serverio apkrovimo. DDos'ino kažkas?

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė skyrma2 Rodyti pranešimą
                                        Pasikeičiau slaptažodį. Slaptažodis ilgas. Vistiek bandant rašyti forume:
                                        Atvaizdas
                                        Sveiki. Man lygiai ta pati problema. Ką daryti?

                                        Comment


                                          Parašė Belarus Rodyti pranešimą
                                          Sveiki. Man lygiai ta pati problema. Ką daryti?
                                          Rašei forumo valdžiai apie šitą?
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X