Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
    Avulis tai žmogus ryškiai be fantazijos, juk galima išlaikyti visuomeninę paskirtį teritorijoje primėčius sporto ir visuomeninių objektų: čiuožimo aikštelę kaip Rockefeller center, kokią pentankės aikštelę, lauko šachmatus ir panašių dalykų. Neparašyta juk kad turi būti futbolo stadionas su 10 tukstančių vietų. Ir vietos daug neužimtu bei komerciniams pastatams nemaišytu ir reputaciją pagerintu ir į rajoną gyvybės įneštu.

    Atvaizdas
    Tai nepadėtų. NŽT gi sakė, kad sklypas išnuomotas stadiono eksploatacijai. Vos tik pradėjo griauti stadioną, tai kaip ir automatiškai turėjo ta sutartis nustoti galioti. Tik niekas nepastebėjo, nes niekas ten rimtai nedirba.

    Comment


      Parašė geriantis Rodyti pranešimą
      Kodėl negalima čia pastatyti stadiono? Nei vieno argumento nematau prieš.
      Dešimtys argumentų, bet pagrindinis tai čia stadiono paprasčiausiai nereikia. Kas ten žais, kas ten vaikščios? Bus ant Šeškinės kalno, bus Kaune, kam Lietuvai dar vienas būtent čia? Į vietinės lygos rungtynes susirenka max keli šimtai žmonių, į rinktinės daugiau, bet tik kai atvažiuoja kokie anglai ar ispanai (atvažiuos žais ant Šeškinės kalno arba Kaune). Kitas klausimas, kas finansuos? Valstybė tikrai ne. Futbolo sirgaliai, kai jų tik keli tūkstančiai ant visos Lietuvos? Tikrai ne.

      Comment


        Parašė geriantis Rodyti pranešimą
        Tai būtent, kad visus stadionus tik griaut ir sugeba. Čia liko paskutinis. Tą irgi griauna. Kodėl negalima čia pastatyti stadiono? Nei vieno argumento nematau prieš. Net planuose čia yra stadionas. Hanerio aferos turbūt irgi turės kažkada pabaigą. Bando apgauti visus, bet sunkiai sekasi. Kiek dabar pinigo taško per visas medijas ir vaidina nuskriaustą viarslinyką. O kai realiai yra viskas atvirkščiai, nes čia viešasis miesto interesas yra stadionas.
        O kas tau trukde nupirkti ta vieta ir eksplotuoti stadiona? Jei toks geras verslinykas esi tai reikejo tau investuoti

        Bet kadangi to nepadarei ir nesupranti, kad tokioj vietoje laikyti tuscia stadiona nera jokios logikos, tai gal jau baik nesamones snekti.

        Vilniuj verkiant reik normalaus daugiafunkcinio stadiono bet bent dabar uzteks pilnai vieno, tai svarbiausia spausti, kad pagaliau atsirastu ant Seskines kalno padorus. O kai turesim bent viena kluba kuris ne vient kaimo lygoj prades zaisti, tai gal ir bus galima kalbeti apie tik futbolui skirta stadiona.

        Apie lff stadiono rekonstrukcija is vis nereikia spangti, nes tokioje uzspaustoje vietoje kur jis yra, nieko is jo padaryt negalima. Ten sporto mokyklai puiki viena, bet niekam daugiau.

        Comment


          Parašė geriantis Rodyti pranešimą
          Tai būtent, kad visus stadionus tik griaut ir sugeba. Čia liko paskutinis. Tą irgi griauna. Kodėl negalima čia pastatyti stadiono? Nei vieno argumento nematau prieš. Net planuose čia yra stadionas. Hanerio aferos turbūt irgi turės kažkada pabaigą. Bando apgauti visus, bet sunkiai sekasi. Kiek dabar pinigo taško per visas medijas ir vaidina nuskriaustą viarslinyką. O kai realiai yra viskas atvirkščiai, nes čia viešasis miesto interesas yra stadionas.
          Mano argumentas elementarus. Ten stadionas yra, tačiau niekas nė piršto nepajudino, kad jis veiktų. Kai tik buvo nutarta, kad jo ten atgaivinti nepavyks, iš karto prasidėjo isterija.
          O dėl Avulio tolesnių planų, tai viskas yra Vilniaus savivaldybės valioje. Jei BP bus nurodyta, ir detaliajame plane, tai negalės ten visko užstatyti vien gyvenamaisiais.
          Dėl vystytojų "chaltūrinimo" galima sutikti, bet stadionas yra tiesiog miręs ir naujo nepagimdys. Nebent ateis Putinas, ir pastatys ten CSKA stadioną kokiais 2032 metais.

          Comment


            Yra stadionas plane ir jo reikia. Jeigu kam nereikia stadiono, tai eikit diskutuoti į temą apie naujus daugiabučius Vilniuje. Daugiafunkcinis vaikų darželis ant ozo kalnų dar 100 metų nebus pastatytas. O jeigu bus pastatytas, tai atsiras avulių kas jį nugriaus ir pastatys daugiabučius. Stadionas niekad nebūna tuščias. Nekalbėkit nesąmonių, nes jūs nei vienas nesat buvęs stadione. Stadione nuolat vyksta jei ne varžybos, tai treniruotės. Pasižiūrėkit Sportimos ir LFF stadionų užimtumus - nėra vietų. Plius stadione ofisai, parduotuvės ir viešbučiai, kurie irgi pilni. Nusibodo kartoti, stadiono reikia verkiant - daugiabučių tikrai turim pakankamai.
            Aš neliūdnas - aš blaivus

            Comment


              Parašė geriantis Rodyti pranešimą
              Yra stadionas plane ir jo reikia. Jeigu kam nereikia stadiono, tai eikit diskutuoti į temą apie naujus daugiabučius Vilniuje. Daugiafunkcinis vaikų darželis ant ozo kalnų dar 100 metų nebus pastatytas. O jeigu bus pastatytas, tai atsiras avulių kas jį nugriaus ir pastatys daugiabučius. Stadionas niekad nebūna tuščias. Nekalbėkit nesąmonių, nes jūs nei vienas nesat buvęs stadione. Stadione nuolat vyksta jei ne varžybos, tai treniruotės. Pasižiūrėkit Sportimos ir LFF stadionų užimtumus - nėra vietų. Plius stadione ofisai, parduotuvės ir viešbučiai, kurie irgi pilni. Nusibodo kartoti, stadiono reikia verkiant - daugiabučių tikrai turim pakankamai.
              Tai nekartok. Jau kartą pasakei, gali eit sau kur tik nori, esi laisvas. Niekas čia nelaiko. Mes bandom diskutuot, tad tu į temą bet kokiu atveju nepatenki

              Comment


                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                Mano argumentas elementarus. Ten stadionas yra, tačiau niekas nė piršto nepajudino, kad jis veiktų. Kai tik buvo nutarta, kad jo ten atgaivinti nepavyks, iš karto prasidėjo isterija.
                O dėl Avulio tolesnių planų, tai viskas yra Vilniaus savivaldybės valioje. Jei BP bus nurodyta, ir detaliajame plane, tai negalės ten visko užstatyti vien gyvenamaisiais.
                Dėl vystytojų "chaltūrinimo" galima sutikti, bet stadionas yra tiesiog miręs ir naujo nepagimdys. Nebent ateis Putinas, ir pastatys ten CSKA stadioną kokiais 2032 metais.
                Tai pasiskaityk šioje temoje kas buvo planuota daryti, jeigu pamiršai. Buvo daugybe bandymų čia statyti stadioną. Buvo daugybe projektų. Visus nuskandino. Šimašius dabar irgi skandina ir siūlo galutinį sprendimą - išstadioninti. Turbūt turi interesų ant šeškinės kalno. Visi suinteresuoti, kad šita vieta būtų sutvarkyta ir neliktų griuvėsių. Tačiau vieni kažkodėl užsispyrę ir nori būtinai matyti čia tik daugiabučius. Kodėl? Kam čia tie daugiabučiai reikalingi? Nėra kur žmonėms gyventi? Kodėl nepastačius gražaus stadiono, kuris tikrai labiau papuoš šitą vietą.
                O Putiną be reikalo čia kvieti. Jis gali ir ateiti.
                Aš neliūdnas - aš blaivus

                Comment


                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                  Tai nekartok. Jau kartą pasakei, gali eit sau kur tik nori, esi laisvas. Niekas čia nelaiko. Mes bandom diskutuot, tad tu į temą bet kokiu atveju nepatenki
                  Tai irgi esi nepririštas. Eik pats iš čia. Man stadionas rūpi. Tamstai nelabai.
                  Aš neliūdnas - aš blaivus

                  Comment


                    Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                    Tai pasiskaityk šioje temoje kas buvo planuota daryti, jeigu pamiršai. Buvo daugybe bandymų čia statyti stadioną. Buvo daugybe projektų. Visus nuskandino. Šimašius dabar irgi skandina ir siūlo galutinį sprendimą - išstadioninti. Turbūt turi interesų ant šeškinės kalno. Visi suinteresuoti, kad šita vieta būtų sutvarkyta ir neliktų griuvėsių. Tačiau vieni kažkodėl užsispyrę ir nori būtinai matyti čia tik daugiabučius. Kodėl? Kam čia tie daugiabučiai reikalingi? Nėra kur žmonėms gyventi? Kodėl nepastačius gražaus stadiono, kuris tikrai labiau papuoš šitą vietą.
                    O Putiną be reikalo čia kvieti. Jis gali ir ateiti.
                    Visi projektai nieko neverti, jeigu nėra finansavimo. Klausimas, kodėl LFF 20 metų nesugeba nieko padaryti, nors pati verčiasi kaip inkstas taukuose?
                    Tai stalinizmo (stadiono) gerbėjai ir apeliuoja "kaip prie ruso buvo gerai".
                    O jūs kodėl prieš stadiona Šeškinėje taip nusistatęs?

                    Comment


                      Parašė Sula Rodyti pranešimą
                      Visi projektai nieko neverti, jeigu nėra finansavimo.
                      Tai stalinizmo (stadiono) gerbėjai ir apeliuoja "kaip prie ruso buvo gerai".
                      Finansavimas buvo, norinčių statyti irgi buvo, projektai parengti irgi buvo. Manau reikėtu įtikinti Avulį čia imtis stadiono projekto su tarkim kažkokia savivaldybės parama. Yra čia vietos ir stadionui, ir daugiabučių keletą galima pastatyti, ir ofisus, ir parduotuves, o nepaleisti viso sklypo vien namais.
                      Klausimas, kodėl LFF 20 metų nesugeba nieko padaryti, nors pati verčiasi kaip inkstas taukuose?
                      LFF pasistatė sau stadioną pagal išgales, tik nelabai vykusiai gavosi.
                      O jūs kodėl prieš stadiona Šeškinėje taip nusistatęs?
                      Sakykit, kodėl turėčiau tikėti, kad ten bus kažkas pastatyta? Šimašius ten nori statyti irgi daugiabučius, buvo jau pateikęs planus apie tai. O ir kas dalyvauja konkurse matėt? Ar tie dalyviai tikrai yra pajėgus pastatyti darželį ir muziejų? Manau bus eilinis lėšų iššvaistymas ir tiek. Bus prašomą papildomo finansavimo, kurio negaus. Finale - paupdeitinti griaučiai
                      Aš neliūdnas - aš blaivus

                      Comment


                        Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                        Finansavimas buvo, norinčių statyti irgi buvo, projektai parengti irgi buvo. Manau reikėtu įtikinti Avulį čia imtis stadiono projekto su tarkim kažkokia savivaldybės parama. Yra čia vietos ir stadionui, ir daugiabučių keletą galima pastatyti, ir ofisus, ir parduotuves, o nepaleisti viso sklypo vien namais.

                        LFF pasistatė sau stadioną pagal išgales, tik nelabai vykusiai gavosi.

                        Sakykit, kodėl turėčiau tikėti, kad ten bus kažkas pastatyta? Šimašius ten nori statyti irgi daugiabučius, buvo jau pateikęs planus apie tai. O ir kas dalyvauja konkurse matėt? Ar tie dalyviai tikrai yra pajėgus pastatyti darželį ir muziejų? Manau bus eilinis lėšų iššvaistymas ir tiek. Bus prašomą papildomo finansavimo, kurio negaus. Finale - paupdeitinti griaučiai
                        Tamsta tiek daug išmanantis, bet nežinot elementarių detalių apie Šeškinės stadiono projektą.

                        Comment


                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                          Tamsta tiek daug išmanantis, bet nežinot elementarių detalių apie Šeškinės stadiono projektą.
                          Žinau.
                          Aš neliūdnas - aš blaivus

                          Comment


                            Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                            Žinau.
                            Tai kam tada savo postuose rašai nesąmones ir neteisybes? Toks ir žinovas... arba trolintojas.

                            Comment


                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              Tai kam tada savo postuose rašai nesąmones ir neteisybes? Toks ir žinovas... arba trolintojas.
                              Kurioj vietoj rašiau neteisybę? Šimašius sakot nenorėjo statyti ten daugiabučių? Faktas, kad norėjo, nes buvo pateikęs projektus. Jeigu dabar tas reikalas užstabdytas, tai dar nereiškia, kad nieko neguli stalčiuje. Ar kad nepasitikiu norėtojais statyti Icor, turkais ar kontora su 6 darbuotojais jums užkliuvo? Kame čia nežinojimas ar trolinimas? Aš kol kas nelabai matau kažko teigiamo ant to, sakykim užkeikto kalno. Manau realiau susitarti su Haneriu ir čia pastatyti stadioną.
                              Aš neliūdnas - aš blaivus

                              Comment


                                Meluoji arba trolini dėl finansavimo. Sakai, kad prašys daugiau, nors maksimali projekto įgyvendinimo suma yra nustatyta ir ją turi investuoti privatus statytojas (tik pabaigus darbus jam bus kompensuojama iš ES ir valstybės lėšų; ir tų sumų nebegalima didinti niekaip, net teoriškai). Taip pat klausi ar bendrovės galės pastatyt, nors turėtum žinot, kad yra reikalavimas tokio komplekso statybos ir eksploatacijos patirčiai. Sakai, kad statys daugiabučius, nors turėtum žinot, kad teritorijų paskirtis to neleidžia.

                                Kitaip tariant arba nieko tu nežinai arba, kaip sakiau, trolini. Paskutinis variantas atrodo įtikinamesnis, nes diskusija su tavimi yra neįmanoma, nes tokio dalyko, kaip "argumentas" tu turbūt nesi girdėjęs.

                                Comment


                                  Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                  Stadionas čia turėtų būti, nes jis čia buvo. Nematau iš viso jokių argumentų, kodėl reikia iš čia iškelti stadioną, ar kaip meras sakė - išstadioninti (fu koks bjaurus žodis). O ar bus pastatytas Nacionalinis vaikų darželis (nu tikrai ne Nacionalinis stadionas) ant Ozo kalvų irgi dar nemenkas klausimas.
                                  O aš nematau nei vieno rimto argumento kodėl jis čia turėtų likti. Tik emocijas Eilę metų stovėjo niekam nereikalingas, o vos tik pradėjo griauti tai ir atsirado visokie verkiantys ir norintys čia turėt stadioną.
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Nebegalima didinti sąmatos niekaip, net teoriškai - ar bent pats tiki ką rašai? Atras priežasčių didinimui tikrai, bet ar tas priežastis patenkins, gal čia būtų klausimas.
                                    Dėl norinčių statyti bendrovių išsakiau, galbūt savo subjektyvią nuomonę, bet čia kiekvienas tegu vertina jas kaip nori.
                                    Dėl daugiabučių - jau klausimas kaip ir minėjau sustabdytas. Tačiau neįmanoma paneigti fakto, kad mėginimas juos ten statyti buvo. Paskirtimi meras žongliruoja kaip nori. Vien ko vertas žodis -išstadioninimas. Ar tikrai nebus išstadionintas, koks nors sklypo kampas daugiabučiams, tikrai nesilažinčiau.
                                    Aš neliūdnas - aš blaivus

                                    Comment


                                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                      O aš nematau nei vieno rimto argumento kodėl jis čia turėtų likti. Tik emocijas Eilę metų stovėjo niekam nereikalingas, o vos tik pradėjo griauti tai ir atsirado visokie verkiantys ir norintys čia turėt stadioną.
                                      Skaitykit visą temą nuo pradžių ir tikrai rasit, kad stadionas buvo ir yra reikalingas eilę metų. Griauti seną stadioną reikėjo ir niekas nesiginčija dėl to. Esmė ką nugriovus statyti? Buvo daug projektų statyti naują stadioną vietoj seno, tačiau įgyvendinti nepavyko. Norėtųsi dar vieno mėginimo. Galbūt paskutinio. Tačiau man visai nesinori turėti eilinį daugiabučių kvartalą vietoj stadiono.
                                      Aš neliūdnas - aš blaivus

                                      Comment


                                        Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                        Tai būtent, kad visus stadionus tik griaut ir sugeba. Čia liko paskutinis. Tą irgi griauna. Kodėl negalima čia pastatyti stadiono? Nei vieno argumento nematau prieš. Net planuose čia yra stadionas. Hanerio aferos turbūt irgi turės kažkada pabaigą. Bando apgauti visus, bet sunkiai sekasi. Kiek dabar pinigo taško per visas medijas ir vaidina nuskriaustą viarslinyką. O kai realiai yra viskas atvirkščiai, nes čia viešasis miesto interesas yra stadionas.
                                        Rašote kaip protingas textbotas sėkmingai į nuvalkiotus atitrintus stuobriškus posakius sukaišiojęs žodžius Avulis, stadionas, Haneris.

                                        Comment


                                          Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                          Skaitykit visą temą nuo pradžių ir tikrai rasit, kad stadionas buvo ir yra reikalingas eilę metų. Griauti seną stadioną reikėjo ir niekas nesiginčija dėl to. Esmė ką nugriovus statyti? Buvo daug projektų statyti naują stadioną vietoj seno, tačiau įgyvendinti nepavyko. Norėtųsi dar vieno mėginimo. Galbūt paskutinio. Tačiau man visai nesinori turėti eilinį daugiabučių kvartalą vietoj stadiono.
                                          Aha, reikalingas... gal tik vėjui pievoje ir mažai grupelei nostalgijos paveiktų piliečių. Kas jame žais? Žalgiris vargu ar išeis iš LFF stadiono, rinktinė žais Kaune ir/arba Šeškinėje, visokie megėjai turi savo stadionus Saulėtekyje ir Linkmenų g., visokios futbolo mokyklos treiruojasi mokyklų stadionuose. Tai kas žais?
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X