Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dovana Vilniui nuo miestai.net

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė R.A.M. Rodyti pranešimą
    Nelabai turiu teisę pasisakinėt čia, bet ar girdėjote apie kažką panašaus?

    Atvaizdas


    Atvaizdas


    Atvaizdas


    Vilniuje užtektų netgi 1 tos dalies, ir net nebūtinai virš vandens, šiaip galima kad ir Guggenheim'o vitoje.
    Na čia vyksta diskusija kad reiktų investuot į tai, kas būtų ilgaamžiška. Šitas batutas tikrai nebūtų ilgaamžiškas nes tai yra visiškai sezoninis daiktas, t.y. praeis šiltasis sezonas, jis bus išmontuotas, ir jį greit visi pamirš. O męs norim to, kas būtų matoma ir žiemą, ir vasarą
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Dar viena mintis būtų ką nors apšviesti - pastatą arba skverą. Yra labai daug tamsių vietų senamiesty pvz, o pas mus naktys labai ilgos. Taigi, būtų manau ilgaamžiškiau, nors savivaldybės planuose yra visos apšvietimo sistemos atnaujinimas. Tik nežinia, kada jis bus padarytas.

      Comment


        Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
        Dar viena mintis būtų ką nors apšviesti - pastatą arba skverą. Yra labai daug tamsių vietų senamiesty pvz, o pas mus naktys labai ilgos. Taigi, būtų manau ilgaamžiškiau, nors savivaldybės planuose yra visos apšvietimo sistemos atnaujinimas. Tik nežinia, kada jis bus padarytas.
        Pataupykim gal miesto biudžetą

        Comment


          Šventaragio slėnį reikia apšviesti!
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Parašė nomad Rodyti pranešimą
            Aš manau jau aišku, kad apleisto namo sienos dažymas


            Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
            Jei tai būtų grynai asmeninis projektas investuočiau į skulptūrą


            Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
            Dar viena mintis būtų ką nors apšviesti - pastatą arba skverą.


            Mano propozicija. Pažiūrėsim kaip ir kiek suvokiamas miesto patriotizmas ir miestiškos kultūros gerbimas. Kartą ėjau pro Rasas ir kraujavo iš skausmo širdis. Rods vienos vertingiausių Europoje kapinės, tačiau siaubingai apleistos. Užsukus prie sutvarkytų paminklų pritaisytos nedidelės lentelės. Jose suminėti parėmusios paminklų atnaujinimą organizacijos ir aukotojai: lenkų ambasada Vilniuje, Poznanės klubas Rasų kapinėms sutvarkyti, Vilniaus lenkų gidų lėšos, lenkiškos organizacijos Rasų kapinėms sutvarkyti lėšos ir t.t. Čia ir kilo klausimas: savas ar svetimas tai paveldas? Kam jis labiau turėtų rūpėti: Poznanės gyventojams ar vilniečiams? Ėjau pro tokį art nouveau stiliaus laidojimo rūsį su nudaužytu paminklu ir apnaikintom detalėm ir vos ne verkt puoliau. Vėliau dar šitą užtikau:



            Manau tokio biusto atkūrimui įmanoma būtų surinkt lėšų.

            Comment


              /\ Mano nuomone visus kapus reikia naikinti, jei bent 25 metus artimieji jų netvarko ir mokesčio vietinei valdžiai už kiekvieną žemės plotelį ten nesumoka. Į tas senas neapmokėtas vietas laidoti naujus mirusius, kad visos Lietuvos kapinės nebesiplėstų, o mažėtų. O didesnius apleistus kapinių plotus paversti erdve gyviems žmonėms - parku, arba privatizuoti ir leisti statyti būstą. Kitaip tariant, šitas pasiūlymas yra ideologiškai nesuderinamas su mano pažiūromis. Sorry ...

              Jei rimtai, tai koks veiksmas, dr-rox? Niekas su tavim nesusisiekė dar is forumo narių? Reikia pereiti prie veiksmo renkant pinigus. Surinkus visą biudžetą bus aiškiau ką ir kur galim padaryti iš tikrųjų.
              Paskutinis taisė nomad; 2014.11.13, 22:57.
              There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

              Comment


                Dabar savivaldybė pradės šitų kapinių tvarkymo darbus. Kas ir kaip bus atlikta - pamatysim po darbų. Tad neverta turbūt prie to dirbėti.

                Comment


                  Parašė nomad Rodyti pranešimą
                  /\ Mano nuomone visus kapus reikia naikinti, jei bent 25 metus artimieji jų netvarko ir mokesčio vietinei valdžiai už kiekvieną žemės plotelį ten nesumoka. Į tas senas neapmokėtas vietas laidoti naujus mirusius, kad visos Lietuvos kapinės nebesiplėstų, o mažėtų. O didesnius apleistus kapinių plotus paversti erdve gyviems žmonėms - parku, arba privatizuoti ir leisti statyti būstą. Kitaip tariant, šitas pasiūlymas yra ideologiškai nesuderinamas su mano pažiūromis. Sorry ...
                  Tai nėra kažkokios kaimo kapinaitės. Tai XIX a. ir XX a. pr. miesto nekropolis ir svarbiausia Lietuvos, viena svarbiausių Lenkijos ir Baltarusijos atminimo vietų. Kažkaip negirdėjau, kad kas naikintų Pavonzkų, Lychakivo ar Per Lašėž, neva "trūktų vietos". Kažkoks komunistinis požiūris. Būtent anie ir sunaikino žydų kapines, liuteronų, norėjo per Rasas nutiest 8 juostų greitkelį.

                  Nėra kapinių — nėra miesto kultūros

                  Comment


                    Parašė sostapilis Rodyti pranešimą
                    Tai nėra kažkokios kaimo kapinaitės. Tai XIX a. ir XX a. pr. miesto nekropolis ir svarbiausia Lietuvos, viena svarbiausių Lenkijos ir Baltarusijos atminimo vietų. Kažkaip negirdėjau, kad kas naikintų Pavonzkų, Lychakivo ar Per Lašėž, neva "trūktų vietos". Kažkoks komunistinis požiūris. Būtent anie ir sunaikino žydų kapines, liuteronų, norėjo per Rasas nutiest 8 juostų greitkelį.

                    Nėra kapinių — nėra miesto kultūros
                    Kapinės turi būti prižiūrėtos, tačiau dėl skirtingo požiūrio į religiją nemanau, kad tai tinkamas pasiūlymas kaip dovana miestui. Jei kokiu stalo teniso stalu pasidžiaugčiau bent kartą ar kasdien matyčiau meniškai papuoštą apleistą sieną, tai kažkokia investicija į kapines iš dalinai ir savo lėšų man atrodytų bevertė...
                    http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                    Comment


                      Parašė sostapilis Rodyti pranešimą
                      Tai nėra kažkokios kaimo kapinaitės. Tai XIX a. ir XX a. pr. miesto nekropolis ir svarbiausia Lietuvos, viena svarbiausių Lenkijos ir Baltarusijos atminimo vietų. Kažkaip negirdėjau, kad kas naikintų Pavonzkų, Lychakivo ar Per Lašėž, neva "trūktų vietos". Kažkoks komunistinis požiūris. Būtent anie ir sunaikino žydų kapines, liuteronų, norėjo per Rasas nutiest 8 juostų greitkelį.

                      Nėra kapinių — nėra miesto kultūros
                      Jei 'komunizmu' šiuo atveju vadini požiūrį, kuris egzistuoja visose išsivysčiusiose šalyse, atsikračiusiose religinio fundamentalizmo ir stabmeldystės - t.y. daugumoje Vakarų Europos šalių ir daugumoje JAV valstijų - tada gali mane vadinti 'komunistu' šiuo klausimu. Whatever works for you ... Anyway, į nekrofiliją aš neinvestuosiu. Esu gerbėjas šiek tiek estetiškesnių iškrypimų ...
                      Paskutinis taisė nomad; 2014.11.13, 23:52.
                      There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                      Comment


                        Parašė nomad Rodyti pranešimą
                        Jei 'komunizmu' šiuo atveju vadini požiūrį, kuris egzistuoja visose išsivysčiusiose šalyse, atsikračiusiose religinio fundamentalizmo ir stabmeldystės - t.y. daugumoje Vakarų Europos šalių ir daugumoje JAV valstijų - tada gali mane vadinti 'komunistu' šiuo klausimu. Whatever works for you ... Anyway, į nekrofiliją aš neinvestuosiu.
                        Aha bingo, kokiam Paryžiuj ar Vienoje "dominuoja požiūris naikinti vertingiausias istorines kapines". Kapinių skulptūra irgi nieko verta. Daug geriau kokių arklių grafiti kaip čia:
                        http://hifructose.com/2014/09/23/ary...-art-festival/
                        (arkliai su skrybelėm labai susiję su Vilniumi, aktualizuoja vilniečiams rūpimus klausimus, ugdo miesto patriotizmą, įprasmina istoriją, dabartį, kuria ateitį ir kt.)

                        Na, požiūrio klausimas.

                        Comment


                          /\ Nerealus. Už dar vieną tokį panašų ramiai savo LTL 1,000 įnašą sumokėčiau.

                          Ir šiaip aklius laikau seksualesniais už negyvėlius ...
                          There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                          Comment


                            Sustojo idėja?

                            Mano siūlymas yra forumo dalyviams vilniečiams pasidovanoti sau quadrokopterį, kad galėtume kada tik panorėję apžiūrėti Vilniaus projektus iš aukštai

                            Comment


                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              Sustojo idėja?

                              Mano siūlymas yra forumo dalyviams vilniečiams pasidovanoti sau quadrokopterį, kad galėtume kada tik panorėję apžiūrėti Vilniaus projektus iš aukštai
                              Neišrinktume pas ką laikyti, visi labai siūlytųsi
                              http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                              Comment


                                A, paprastai viskas. Adminas vilnietis laikytų jį. Kas norėtų - susitartų iš anksto ir pasiimtų sutartam laikui. Visą jo laikymo periodą už tai atsakingas narys, kuris jį paėmė. Reikėtų tik atsakomybės klausimą išspręst (kaip užtikrinti žalos atlyginimą).

                                Comment


                                  Crowdfunded Luchtsingel pedestrian bridge opens in Rotterdam

                                  Crowdfunded Luchtsingel pedestrian bridge opens in Rotterdam

                                  http://www.dezeen.com/2015/07/16/luc...us-architects/


                                  Prie miestai.net narių dovanos laisvai juk gali prisidėti visi, kas tik nori? Ar ne?
                                  Svarbiausia sugalvoti gerą dovaną, pasidalinti "Donate" linkais kur tik įmanoma (miestai.net, vilnius.lt, fb ir t.t.).
                                  nuo.ma >>>

                                  Comment

                                  Working...
                                  X