Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mūsų nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Mazu maziausiai neetiska deti kito zmogaus nuotraukas cia be jo prasymo ar zinios.
    Bet tauta, pfu forumas .. turi zinoti savo herojus?
    "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


    - George W. Bush President of the USA

    Comment


      Parašė Edd
      Štai ir mūsų Udriaus nuotrauka (turbūt nesupyks, nes jo nuotraukų netrūksta internete), bent jau man buvo įdomu sužinoti šiek tiek informacijos apie vieną iš šiuo metu aktyvesnių forumo narių:
      Ieškojai ieškojai ir vis viena nieko nepavyko sužinoti paslaptinga ta figūra udrius

      Comment


        Parašė Gator
        Parašė Edd
        dedu kitu forumieciu nuotraukas be ju sutikimo ar prasymo
        Mazu maziausiai neetiska deti kito zmogaus nuotraukas cia be jo prasymo ar zinios.
        Mažų mažiausiai neetiška neva cituoti kitą asmenį, į citatą dedant tą ko jis niekada nerašė.

        Parašė Gator
        Atsiprašau labai, o Didysis Edd!
        Priimta.

        Šio žmogaus nuotraukų yra pilnas viešas internetas, kur bet kada gali juo pasigrožėti. Aš patalpinau tik nuorodą į vieną iš jų. Jei Udrius pageidaus, ją pašalinsiu.

        Comment


          Parašė Edd Rodyti pranešimą
          Šio žmogaus nuotraukų yra pilnas viešas internetas, kur bet kada gali juo pasigrožėti. Aš patalpinau tik nuorodą į vieną iš jų. Jei Udrius pageidaus, ją pašalinsiu.
          Mielas Edd - atsakau į Tavo komentarus:
          1. Nepagalvojai kad galėjai neteisingai indentifikuoti žmogų? Udrius - gali reikšti ir nicką, tarkime, įvedus į google vardą udrius, gausite ir tokį rezultatą:
          Forumas banga Udrius - Atkaklus šaunuolis (http://banga.balsas.lt/lt/2user.byNick/?nick=Udrius) , udrius - narės profilis - manodrabuziai.ltwww.manodrabuziai.lt/narys/123046-udrius‎ , ir etc.

          Taigi, ar ponų spėjimai teisingi????

          2. tema vadinasi dalyvų foto, bet ne kur dalyviai dirba, ką veikia ir kuom užsiima. Kaip čia taip yra Edd, būdamas moderatoriumi, rašai ne į temą? Ar ne laikas nuobaudą gauti ?

          Beje, Edd, ar Inete ieškai visų forumo dalyvių foto, ar tik labai parūpo personažas Udrius ?

          Comment


            Parašė Edd Rodyti pranešimą
            Šio žmogaus nuotraukų yra pilnas viešas internetas, kur bet kada gali juo pasigrožėti. Aš patalpinau tik nuorodą į vieną iš jų. Jei Udrius pageidaus, ją pašalinsiu.
            Tai daugelio forumiečių nuotraukų yra viešame internete, bet gal jie nenori čia viešintis? Dar būtų kažkiek suprantama jei jis būtų prisistatęs vardu pavarde čia forume. Gėdingas poelgis ir keista, kad to nesupranti.

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              Tai daugelio forumiečių nuotraukų yra viešame internete, bet gal jie nenori čia viešintis? Dar būtų kažkiek suprantama jei jis būtų prisistatęs vardu pavarde čia forume. Gėdingas poelgis ir keista, kad to nesupranti.
              Todėl reikia komentuoti taip, kad nebūtų gėda už savo žodžius gatvėj susitikus

              Comment


                Šiuo metu tvarkytojų skiltyje vyksta nelabai aktyvi diskusija (vis dėlto penktadienio vakaras), ką daryti su šiuo akibrokštu, kai be jokio sutikimo naudojami kito forumo dalyvio atvaizdas ir asmeniniai duomenys.

                Comment


                  Parašė udrius
                  Egiuxz - man negėda - nes aš čia esu savo vardu ir atsakau už savo žodžius. O visi JŪS kai esate? Pasislėpę už nieko nereiškiančių nikų ir bijantys savo minčių, drąsus tik čia.
                  Aš nieko konkrečiai ir neminėjau Tik šiap, bendras pastebėjimas. Spėju, kad dauguma aktyvių ir normalių komentatorių tikrai be jokių problemų atsiskleistų. Tik problema ta, kad atsiskleist internete ir absoliučiai visiems prieinamoje vietoje yra gana drąsu

                  Comment


                    Ištrintas pranešimas su svetimu atvaizdu ir vėlesnis asmeninių santykių aiškinimasis.
                    Paskutinis taisė Romas; 2014.02.21, 23:22.

                    Comment


                      Atnaujinu:

                      Comment


                        /\ Oho, kažkaip visai kitaip įsivaizdavau...

                        Comment


                          Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                          /\ Oho, kažkaip visai kitaip įsivaizdavau...
                          Aprangą pakeičiu ir atrodau kitaip. O šiaip, mėgstu šiuolaikinį klasikinį stilių. Ekscentirškumo nemėgstu, nes ir taip dėmesio sulaukiu dėl linksmo būdo.
                          Paskutinis taisė Silber418; 2016.05.26, 11:55.

                          Comment


                            Beje, pastebėjau, kad vaizdas iš arti geresnis negu žvelgiant per atstumą. Nuotrauka buvo gerokai sumažinta.
                            Paskutinis taisė Silber418; 2016.05.29, 19:05.

                            Comment


                              Man nepatinka "selfiai".

                              Comment


                                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                Man nepatinka "selfiai".
                                Ypatingai tualetuose, kai dar fone š...popierio ritiniai

                                Comment


                                  Selfis yra geras dalykas, kai nori nuotraukos su savimi, bet neturi kas nufotografuotų. Absoliučiai visą laiką kažkas iš paskos gi nevaikšto.

                                  Comment


                                    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                    Selfis yra geras dalykas, kai nori nuotraukos su savimi, bet neturi kas nufotografuotų. Absoliučiai visą laiką kažkas iš paskos gi nevaikšto.
                                    Su savimi ir taip bet kada gali pasidaryti nuotraukų.
                                    Iki visai neseniai gyvenime nebuvau dares selfio, bet kartą teko, nes reikėjo pasidaryti foto su kažkuo, ko nebus daugiau galimybės matyti ir nebuvo kas fotografuotų. Žodžiu dabar mano per visą gyvenimą padarytų selfių skaičius išaugo iki 1

                                    Comment


                                      Ledai pramušti

                                      Comment


                                        Aš taip pat nesu selfie fanas, bet šiuo atveju aplinkoje buvo geras veidrodis ir reikėjo ego boost prieš vieną susitikimą. Tik vėliau sugalvojau pasidalinti nuotrauka forume. Atsiprašau, kad specialiai nesistengiau visko suderinti prieš papildydamas forumo galeriją.

                                        Comment


                                          Kadangi praėjusio apdeito neliko, pasidalinsiu net kelių papyškinimų rezultatais:



                                          Žinau, kiek kreivuoliška, bet forumui tiks.
                                          Paskutinis taisė Silber418; 2016.12.19, 17:51.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X