Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Negaliu prisijungti savo vardu per Facebook

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Negaliu prisijungti savo vardu per Facebook

    Paskyra sukuriau per FB ir dabar bandydamas prisijungti iš prieš tai nenaudotu kompiuteriu mane prisijungia su kitu vardu, pašto pakeisti negaliu, nes nežinau slaptažodžio. Gerbiami administratoriai, gal galėtumėte padėti?)

    #2
    Kai supratau, tu bandei prisijungti per kitą kompą negu užsiregistravai, ar ne? Tame ir yra bėda, kad galbūt tas kompas, per kurį bandei prisijungt, neturi išsaugojęs tavo feisbuko slaptažodžio. Todėl adminai čia nelabai ką ir padės tau. Nebent kažką patars.
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      #3
      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Kai supratau, tu bandei prisijungti per kitą kompą negu užsiregistravai, ar ne? Tame ir yra bėda, kad galbūt tas kompas, per kurį bandei prisijungt, neturi išsaugojęs tavo feisbuko slaptažodžio. Todėl adminai čia nelabai ką ir padės tau. Nebent kažką patars.
      Iš bet kokio kito kompiuterio aš prisijungiu kaip KITAS šio forumo vartotojas, o adminas gali pakeisti mano paštą/slaptažodį.

      Comment


        #4
        Parašė kotofeich1 Rodyti pranešimą
        Paskyra sukuriau per FB ir dabar bandydamas prisijungti iš prieš tai nenaudotu kompiuteriu mane prisijungia su kitu vardu, pašto pakeisti negaliu, nes nežinau slaptažodžio. Gerbiami administratoriai, gal galėtumėte padėti?)
        Parašyk man į AŽ (Asmeninės žinutės) visas detales.
        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          #5
          Sveiki visi, galbūt kas galėtų pagelbėti? Nuo praeitos savaitės negaliu prisijungti į savo Facebook profilį iš savo namų kompiuterių, per tel. išeina tik negaliu kelti nuotraukų. Jungiantis per kompiuterius rodo tokią žinutę:
          Facebook is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few minutes. In the meantime, read more about why you're seeing this message. Thanks for your patience as we improve the site. Darbe ir visur kitur prisijngti išeina, čia gal su IP kažkas? Nelabai nusimanau, gal kažkas žinosite, ačiū

          Comment


            #6
            Seriously?
            LOL

            Comment

            Working...
            X