Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuviška garinė pirtis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Bus galima ryt-poryt pažiūrėt ar žmogus kažką atsakys į tuos mūsų klausimus. Jei ne - tada tikrai bus reklama. O dabar tai nebūčiau linkęs taip drąstiškai teigti kad čia reklama. O gal čia iš tikrūjų kažkas ne taip su pirtim?

    Kitavertus, jei aš rinkčiausi, pvz., fotoaparatą ir man reikėtų jūsų pagalbos renkantis ir duočiau nuorodą į kokį efoto, tai aš jau automatiškai tapčiau efoto reklamuotoju?
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      #82
      spirit, tu čia rimtai? Jei jau tokie žmonės nemato, kad čia reklama, tai nuleidžiu rankas

      Comment


        #83
        Taip, rimtai. Ir tik jau nereikia pradėti man čia aiškinti kad neva tai neskiriu reklamos. Skiriu ir suprantu kad čia greičiausiai yra reklama. Bet nenoriu visiškai atmesti varianto kad čia žmogus užsiregistravo kad rastų sprendimą problemai. Anyway, kelių dienų bėgyje pasimatys kas buvo teisus
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          #84
          Omg Žmogus, kuris užsiregistravo kad rastų sprendimą problemai, tikrai nedarys nuorodos nelabai matomos. Keista (nors po šiandien jau nebe), kad žmonėms tas neakivaizdu.
          Paskutinis taisė digital; 2016.06.13, 03:07.

          Comment


            #85
            Parašė spirit Rodyti pranešimą
            O pirtis kuo kurenama yra? Malkom? Durpių briketais? Gal per mažai malkų/briketų dedate?
            Malkomis daugiausiai. Šiaip lyg ir geras sausas beržines malkas kūrenam. Gal plotas pirties patalpos per didelis, na arba kaip kažkas jau rašė, reikia su sandarinimu padirbėti.

            Comment


              #86
              O tai ne paprasčiau akmenų tiekėją pakeisti iš to, kurį reklamavote, į kitą?

              Comment


                #87
                labai gera laida apie pirties poveikį sveikatai ir pėrimo/vanojimo pradžiamokslis:

                http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/160978
                pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                Comment


                  #88
                  Tik kaip visada pripainiota - rusiška pirtis, suomiška pirtis (sauna), lietuviška pirtis. Na nesiskiria jos niekuo, nesiskiria
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment

                  Working...
                  X