Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grindys. Medžiagos, įrengimas, patarimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    p.s. šiltam ir jaukiam interjerui medžio galima visai nenaudoti.

    Comment


      #42
      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      Parketlentes yra visai kitas dalykas.. Masyvas tiesiog lenta..

      O klausiau del kainu, nes senais laikais dejom parketlentes, vietoj norimo parketo, nes pigiau taip buvo. Dabar kazkas man bande pasakot, kad parketas pigesnis uz parketlentes, tai galvoju pasidomesiu. O kad yra platus kainu diapozonai tai ir pats suprantu, imkime kainas "nuo.."
      O del tu 59Lt is seniu, kodel negalima det geresnio lako? Ar sakai, kad su laku jau parduodamos?
      Trisluoksnės parketlentės dažniausiai parduodamos visiškai užbaigtos, tai yra lakas jau padengtas ar alyva jau įsigėrusi, todėl žmogui tik belieka jas sumontuoti, nei šlifuoti, nei kitko joms daryti nebereikia. Taip parketas pigiau, bet jo dėjimas brangesnis, jam reikia papildomų medžiagų, kaip klijai, lakas ar alyva, taip, kad bendroje sumoje gaunasi brangiau parketas, nei parketlentės.
      You've got one life! Live it!

      Comment


        #43
        Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
        gal mano žinios pasenusios, bet tikras parketas klojamas iš masyvo parketlenčių
        Anam pranesime kalbejai apie masyva ir parketlentes, kad jos yra tas pats. Dabar jau kalbi visai dar kita dalyka - parketa Taip siame pranesime esi teisus, parketas yra kaip ir masyvo mazos lenteles tokios.

        Comment


          #44
          Norėjau jūsų paklausti patarimo arba paaiškinimo (aš čia esu visiškai žalias), kol kas mažai nusimanau apie gyvenamųjų namų statybas ir kaip rengiami projektai, tačiau jau galvoju apie tai ir noriu sužinoti, tarkim, aš neesu architektas, o norėčiau kažko panašaus į tokį namą:





          Taigi, kiek man kainuotų toks projektas, jeigu ji ne tipinis, nors ir pakankamai paprastas, koks yra projekto derinimas su įstaigomis ir pan.?
          Paskutinis taisė Depeche; 2011.09.28, 00:21.
          DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

          Comment


            #45
            man rodos tiksliausia pasakytu patys architektai. Tiesiog galima nusiusti sitas foto kelioms firmoms ir paklausti preliminarios kainos

            Comment


              #46
              preliminariai speciau, kad su projektu isitektum i 50 000 lt (ivertinant visas projekto dalis: pradedant detaliuoju, baigiant techniniu-darbo).

              o projekto derinimas su istaigomis yra ilgas ir nuobodus. nelygu kaip tu darysi, ar daugiau pats kisies ir maziau isleisi pinigu, ar absoliuciai viska pavesi kokiai imonei, kuri uz tai pasiims pinigus, bet jei tu nieko tame nerauki, tai kitos iseities kaip ir neturi

              o su kokiom istaigom ? nelygu kokia vieta (gali prisidet paveldosauga ir pan) bet bendru atveju su VALSTYBINĖ TERITORIJŲ PLANAVIMO IR STATYBOS INSPEKCIJA PRIE APLINKOS MINISTERIJOS na ir su visais kitais rysiais, vandentiekiais, dujininkais ir t.t. taip pat atsiklausinesi gretimu sklypu savininku, ar jie nieko pries, kad ju pasonej iskiltu toks grazutis namukas.

              pirmai pradziai pasieskok guglej blogu apie namu statyba. yra zmoniu, kurie viska veda, pradedant paskolos paemimu ir baigiant baldu paieskomis.

              Comment


                #47
                O kokioje parduotuvėje patartumėt rinktis parketą (Vilniuje)? Buvau seniuose, tai pasirinkimas itin mažas. Ermitaže - daugiau. Ar yra dar alternatyvų?

                Comment


                  #48
                  Parašė Knope Rodyti pranešimą
                  O kokioje parduotuvėje patartumėt rinktis parketą (Vilniuje)? Buvau seniuose, tai pasirinkimas itin mažas. Ermitaže - daugiau. Ar yra dar alternatyvų?
                  Kiek pinigų ruošiesi skirti? Įvedu google, išmes manau kokias 6 alternatyvas...
                  You've got one life! Live it!

                  Comment


                    #49
                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                    Kiek pinigų ruošiesi skirti? Įvedu google, išmes manau kokias 6 alternatyvas...
                    Tas pozicijas žiūrėjau, tačiau jausmas, kad turėtų būti kažkas gero, bet paslėpto Kaip buvo su Intornu. Nebūčiau radęs pats. Jo neišmeta google taip paprastai kaip, sakykim Megrame. Skirčiau daugių daugiausia 80 lt. kv. Skaičiuoju be darbo.

                    Comment


                      #50
                      "Medžio centre" yra įsikūrę - Geros Grindys, Ginlora ir Grindų Turgus, taip, kad ten jau rasi kelis gerus pasiūlymus. Nu, o už 80 lt/m2 nelabai kažką galima išlaužti, spalvos prasme. Tai dažniausiai bus klasika siu kai kuriomis išimtimis. Seniuose antros rūšies daug turi pigiai, bet jos patarčiau vengti, nes vis tiek tai neveltui antra rūšis, joje daug rizikos, kurios dbr nesimato, o gali pasimatyti vėliau, kad ir po dviejų ar trijų metų. Seniuose man vienintelis Befag, berods Vengriškas gamintojas patiko, kokybės prasme. Ermitaže venk Barlinek firmos parketlenčių, sunkiai dedasi ir dažnai sudėjus girgžda vietomis, šio gamintojo rasi ir Ginloroje. Už tavo tą kainą imčiau Boen firmos grindis, jas galiu pasiūlyti ir aš, bet gali būti, kad geresnės kainos, nei Gerose Grindyse, nepadarysiu, bet kai jau tiksliai išsirinksi poziciją parašyk AŽ. Yra dar Ogmios miestelyje Lispimeks, bet nepamenu, ką jie tiksliai siūlo, taip pat ten yra ir GG išparduotuvė, nors kainos turėtų pagal idėją tokios pat būti, kaip ir Medžio Centre. Dar variantas yra Medžio Stilius, nuvažiuok pažiūrėsi, nes puslapyje, kažkaip be kainų arba aš jų taip staigiai nerandu, bet jie prekiauja savo gaminama produkcija. Viena iš jų yra pigi ir tau pagal kainą tiks, tik europoje aš niekur nemačiau, kad taip gamintų, ant usb plokštės uždėtas 4mm ąžuolas ir jie teigia, kad su juo viskas ok, eksportuoja daug ir t.t. Bet niekas taip negamina, tai vėlgi turėtų, tai kažką reikšti ir jį privalėsi klijuoti. Svarbu, kad tavo pagrindas būtų labai lygus, kad laikui bėgant neatsirastų tarpelių didesnių. Tada dar paklotą normalų išsirink, patarčiau, kamštinį, jei nešildomos grindys, nes kamštis geras šilumos ir garso izoliatorius.

                      Alternatyva yra už tokią pačią sumą rinktis laminatą, tai tada iš jo gausi dizainą gerą ir ne taip braižysis, kaip parketlentė, bet vėl gi ko tu labiau nori ar natūralumo ir šilumos ar dizaino... Jei ką klausk, atsakysiu
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        #51
                        Ar galima buvo tikėtis puikesnio atsakymo? Ačiū. Laminato tikrai nedėsim, norim šilumos ir natūralumo. Kad medžio kvapas namuose lengvai sklandytų. Jaučiu, kad už tokią sumą originalaus atspalvio neišspausim, betgi gal tai nėra ir taip svarbu. Svarbu, kad šviesu ir šviežia būtų.

                        Comment


                          #52
                          kokios grindys geriausiai tinka šildomoms grindims?

                          Comment


                            #53
                            Parašė Tome1is Rodyti pranešimą
                            kokios grindys geriausiai tinka šildomoms grindims?
                            Parketlentės. Jos mano nuomone geriausiai tinka šildomoms grindims, nors šilumos perdavimo koeficientas laminuotų grindų didesnis, nei parketlenčių, bet šildant grindis, parketlentės labiau vaikšto, nei laminatas. Parketlentes kloti ant šildomų galima "plaukiojančiu" būdų, bei klijuojant prie pagrindo.
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              #54
                              kokia alternatyva būtų masyvo lentoms, jai butas yra pirmame aukšte? parketlentės?
                              gal galėtumėte numanyti, kokios čia grindys?

                              Comment


                                #55

                                Pušinės lentos?

                                O grindininiam šildymui geriausia akmens masės plytelės, išilusios dar palaiko šilimą nemažai laiko. Tiesa vasarą, pavasarį, rudenį ant jų vaikščioti ne taip malonu kaip ant medžio.

                                Comment


                                  #56
                                  Čia gal labiau šiaurinė pušis, nes mūsiškė turėtų būti raudonesnė. Šildomoms grindims labiausiai tinka trisluoksnės parketlentės su grioveliais. Kadangi šildant medis traukiasi, todėl gali atsirasti matomi tarpeliai, griovelis vizualiai tai paslepia. Aišku šilumą geriau atiduoda plytelės.
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    #57
                                    gal galit kas suteikti informacijos apie skandinaviškas grindis? labiausiai domintu natūralaus medžio.. ar juos kuo nors ypatingos? asmeniškai man, labai gražu yra laivo denio tipo grindys.. manyčiau aukščiau pateikta nuotrauka kaip tik ir yra tokio tipo..
                                    lietuvoje mačiau parduoda panašias laminuotas grindis tačiau jų kaina tikrai nėra maža.. o parketas tokio tipo.. tai išvis kosmosas..

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Tome1is Rodyti pranešimą
                                      gal galit kas suteikti informacijos apie skandinaviškas grindis? labiausiai domintu natūralaus medžio.. ar juos kuo nors ypatingos? asmeniškai man, labai gražu yra laivo denio tipo grindys.. manyčiau aukščiau pateikta nuotrauka kaip tik ir yra tokio tipo..
                                      lietuvoje mačiau parduoda panašias laminuotas grindis tačiau jų kaina tikrai nėra maža.. o parketas tokio tipo.. tai išvis kosmosas..
                                      Pas mane sudėtos tokios pušinės lentos, tik beicuotos, nes toks šviesumas išsilaikys neilgai, kur saulė pašvies ten patamsės pušis. O šiaip grindys minkštos (labai lengvai įsibrėžia) ir tikrai laabai "vaikščioja". Bet galutinis rezultatas vistiek geras. Jauku gražu ir pinigine prasme apsimoka.

                                      Comment


                                        #59
                                        Dzipas, o ką galėtum patarti dedant tokias grindis? tau jas išpjovė kaip parketlentes, kad sudurti galėtum viena su kita, ar tiesiog išpjautas lentas dėjai, vienas šalia kitos su minimaliu tarpu?

                                        Comment


                                          #60
                                          Su kanteliais pjautos buvo, kaip ir parketlentės, pradžioj susiėjo jos viskas ok buvo, bet va jau keturi metai kaip sudėtos, tai plyšiai nemaži atsiradę, suvaikščiojo stipriai. Dar girdėjau nuomonę, kad reikėjo ne ant lagių tvirtint, o pirmiausiai plokštę montuot ir ant jos jau klijuot-sukt lentą. Aišku viskas pabrangtų, bet manau girgždėjimas turėtų sumažėti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X