Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

MAKRO Fotografija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Parašė Mantaz
    Labai keista, nes nuotraukos EXIF rodo, kad nuotrauka daryta CANON PowerShot G3. Kaip gali tai paaiškint?
    O IP nesutampa su kokio nors Vingiu Jono?

    Comment


      #62
      Parašė Edd
      O IP nesutampa su kokio nors Vingiu Jono?
      O Dieve, kaip tu atspėjai?

      Šiaip jau pastebėjom, bet norėjom dar palaukt

      Kažkas jau tyliai tyliai sėlina
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #63
        As cia ziuriu jau kazkoki pojuti issiugdziau. Siaip nesunku palyginus ju pranesimus atspeti.

        Comment


          #64
          Parašė Mantaz
          Labai keista, nes nuotraukos EXIF rodo, kad nuotrauka daryta CANON PowerShot G3. Kaip gali tai paaiškint?
          Exif'o info ne visada gali buti tiksli, bent as taip galvoju, nesu specas sioje vietoje, bet manau kad galimas ir toks variantas. Jei nuotrauka daryta is dvieju kadru, kurie daryti skirtingais fotikais, tai kodel gi ne
          Pvz. bandau sukurti nuotrauka, turiu gera makro vaizda bet neturiu foto. Paemus vienos nuotraukos fona kaip pagrinda, uzmetus norima vaizda ant jos, jei neklystu Exif'as rodys info is pagrindo, o ne uzmesto vaizdo.
          Taip kaip gali buti sioje situacijoje. Pagrindas fotografuotas su Canon'u o uzmestas vaizdas su Nikon'u.
          Nors aisku as galiu ir klysti

          Comment


            #65
            / Taip, bet ar normalus žmogus taip darytų?

            Comment


              #66
              taip jau man patinka sita tema

              Comment


                #67
                o kas cia do daiktas ???

                Comment


                  #68
                  Parašė Vaidas
                  / Taip, bet ar normalus žmogus taip darytų?
                  O kodel gi ne? Manau kad taip daro ne vienas fotografas Beje zinau viena fotografa kuris labai daug "zaidzia" kol sukuria savo darba. Pvz. nuotraukos pagrindas buna kokia sena knyga (nuskanuota) ant virsaus sumesta "kruva" nuotrauku, plius dar photoshopo siek tiek.... Kam tai (toks stilius) patinka ziurisi tikrai graziai sakyciau
                  Bet as vis tik esu uz naturaluma

                  Comment


                    #69
                    / Aš turėjau omeny, kad šioje aiškiai matosi, jog fonas natūralus. Tavo aprašytas variantas galėtų būti tik tada, jei būtų paimta su Canonu daryta nuotrauka, ir ant jos viršaus 100% užpastinta su Nikonu daryta nuotrauka. Turėjau omeny, kad taip niekas nedaro

                    O atvejų, kai fonas ir objektas sujungiami iš kelių nuotraukų, aš neneigiu kad būna

                    Comment


                      #70
                      GYARD-P jei tu manes klausi tai cia yra siektiek patirpes varveklis

                      Comment


                        #71
                        Vaidas
                        As nezinau is tiesu kaip yra su sia foto, beto man asmeniskai nera labai ir svarbu is tiesu Bet siaip jei kalbeti apie sia foto, manau kad galima taip padaryti, kad butent ta zole su boruze butu uzmesti, veliau graziai suliejant vaizda su fonu ir t.t.
                        O kas liecia nuotraukos skirtingu fotiku, tai zinai pvz as dabar darau fotkes su Canon Ixus 500, bet tai nereiskia kad as visa likusi gyvenima darysiu su juo. Gal po kurio laiko darysiu nuotraukas su Canon EOS 20D, ir tikrai nebus man kazkokia problema, paimti fona is archyvo su anksciau darytu fotiku, o pagrindinis vaizdas su Canon EOS 20D.
                        Ar ne taip gi?

                        Comment


                          #72
                          O stai ir pvz apie ka kalbejau

                          Comment


                            #73
                            Nu cia jau ne seip fonas ir ant jo kazkas, o manipulation kaip reikiant

                            Comment


                              #74
                              Parašė specz
                              Nu cia jau ne seip fonas ir ant jo kazkas, o manipulation kaip reikiant

                              Tai jau taip, tikrai nemazai Bet tas fotografas, specas sioje vietoje, turi gyslele tam

                              Comment


                                #75


                                Comment


                                  #76
                                  / pavojingai atrodo... tikiuosi tu visu ju vienu ypu "nesuvartojai"...

                                  Comment


                                    #77
                                    Ankstyvas pavasaris
                                    Attached Files
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #78
                                      Siaip baliukas ir seip vaizdelis...

                                      Nieko nesupratau, bet patiko :blabla:

                                      Comment


                                        #79

                                        Comment


                                          #80
                                          na ir ka? Sausainiu pakelis, nera tas kuris gerai pabreztu makro galimybes.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X