Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žiniasklaida

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Na chebra tikrai čia tokim diskusijom ne vieta.Faktas vienas, jį iškėliau ankstesnėje žinutėje

    Comment


      #62
      Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
      100% palaikau šią mintį!
      Nieko ten neatskleis, jei apskritai iš vis toks pedofilų klanas yra. Tik reitingų reikia laidai. Pasakyk, ar per savo ilgą karjerą kriminalinėse laidose buvo atskleidęs krivickas nors vieną rimtą klaną korupcijos, kriminalinį ar dar kokį nors valstybėje esantį? Tokių žurnalistų kaip Lingys dabar nebėra.
      Paskutinis taisė Lettered; 2010.04.26, 15:01.
      Flickr

      Comment


        #63
        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        Nieko ten neatskleis, jei apskritai iš vis toks pedofilų klanas yra. Tik reitingų reikia laidai. Pasakyk, ar per savo ilgą karjerą kriminalinėse laidose buvo atskleidęs krivickas nors vieną rimtą klaną korupcijos, kriminalinį ar dar kokį nors valstybėje esantį? Tokių žurnalistų kaip Lingys dabar nebėra.
        Krivickas, kaip žurnalistas, man irgi nieko ypatingo, bet nenurašau dar jo.

        Rūta Grinevičiūtė dar yra, viena mano mėgstamiausių
        *******
        Miestai.net Fb

        Comment


          #64
          Parašė Irma Rodyti pranešimą
          Krivickas, kaip žurnalistas, man irgi nieko ypatingo, bet nenurašau dar jo.

          Rūta Grinevičiūtė dar yra, viena mano mėgstamiausių
          Kodėl viena mėgstamiausių?
          Flickr

          Comment


            #65
            /\ nes rėksnė boba senmergė no offence irma

            Comment


              #66
              Parašė TH1 Rodyti pranešimą
              Kam gali būt įdomus toks šlamštas. Visiška nepagarba mirusiąjam ir jo artimiesiems. . Dėl reitingų iš po žemės tą Kedį iškastų
              Pritariu, tik reklamą sau darosi televizijos, kažkoks teisingumas ar vaikai jiems mažiausiai rūpi.
              Flickr

              Comment


                #67
                Nuo kada kažkokios kortos įdomu? Kiekvienas žmogus gali tą patį pasakyti, ką ir tie kortinininkai. O dar atsiranda tokių, kurie moka už tokias nesąmones.

                Comment


                  #68
                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  /\ nes rėksnė boba senmergė no offence irma
                  Tai kad nesenmergė.

                  Comment


                    #69
                    Parašė Irma Rodyti pranešimą
                    Rūta Grinevičiūtė dar yra, viena mano mėgstamiausių
                    Grinevičiūtė ne žurnalistė. Bent jau, kiek žinau, jos laikyti tokia nereikėtų.

                    Comment


                      #70
                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                      Grinevičiūtė ne žurnalistė. Bent jau, kiek žinau, jos laikyti tokia nereikėtų.
                      Visi ją vadina žurnaliste, o mes va negalim, nes taip sugalvojo ponas oranger'is
                      *******
                      Miestai.net Fb

                      Comment


                        #71
                        Parašė Irma Rodyti pranešimą
                        Visi ją vadina žurnaliste, o mes va negalim, nes taip sugalvojo ponas oranger'is
                        Žinau tiesiog kaip daromos jos laidos, tai belieka tau patikėti manimi
                        Jos žanras - bulvarinė žurnalistika "avių bandoms", o aš tokio žanro veikėjų žurnalistais nelaikau.

                        Comment


                          #72
                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Žinau tiesiog kaip daromos jos laidos, tai belieka tau patikėti manimi
                          Šaunuolė ji, bent išjudina kažką. Man ji patinka

                          Supratau, tikiu

                          Jos žanras - bulvarinė žurnalistika "avių bandoms", o aš tokio žanro veikėjų žurnalistais nelaikau.
                          Nelaikyk. Bet savo darbą ji dirba gerai, ne vienas kinkas yra drebinęs. Kam nepatinka toks stilius- nežiūri. Ane?
                          Paskutinis taisė Irma; 2010.04.27, 15:24.
                          *******
                          Miestai.net Fb

                          Comment


                            #73
                            Parašė Irma Rodyti pranešimą
                            Šaunuolė ji, bent išjudina kažką. Man ji patinka

                            Supratau, tikiu
                            Viskas ką ji išjudina, tai savo ir LNK sąskaitas
                            Iš tokių kaip tu lengvatikių...

                            Comment


                              #74
                              Parašė oranger Rodyti pranešimą
                              Viskas ką ji išjudina, tai savo ir LNK sąskaitas
                              Iš tokių kaip tu lengvatikių...
                              Nesu tokia lengvatikė, neapsigauk, stačiokas
                              *******
                              Miestai.net Fb

                              Comment


                                #75
                                Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                Bet savo darbą ji dirba gerai, ne vienas kinkas yra drebinęs. Kam nepatinka toks stilius- nežiūri. Ane?
                                Nežiūriu "muilo", gaila laiko. Sakau, žinau kaip daromos tos laidos. Tik naivus žmogus gali ten tikėti viskuo.

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                  Nežiūriu "muilo", gaila laiko. Sakau, žinau kaip daromos tos laidos. Tik naivus žmogus gali ten tikėti viskuo.
                                  Na ne viskas melas juk, nemažai parodo ir tikros korupcijos.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    Nežiūriu "muilo", gaila laiko. Sakau, žinau kaip daromos tos laidos. Tik naivus žmogus gali ten tikėti viskuo.
                                    Taip taip, tikiu viskuo kaip iš švento rašto. Amen

                                    Galima pagalvoti, kad atsirinkti nesugebu temų visų nežiūriu, tik tas kurios domina.

                                    P.S. Toks savotiškas Grinevičiūtės "nurašymas" kvepia neskaniai, netgi nusistatymu kažkokiu.
                                    *******
                                    Miestai.net Fb

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                      Taip taip, tikiu viskuo kaip iš švento rašto. Amen

                                      Galima pagalvoti, kad atsirinkti nesugebu temų visų nežiūriu, tik tas kurios domina.

                                      P.S. Toks savotiškas Grinevičiūtės "nurašymas" kvepia neskaniai, netgi nusistatymu kažkokiu.
                                      Ji jau seniai pati save nurašė. Dar nuo Uspaskicho reklamos.

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Na ne viskas melas juk, nemažai parodo ir tikros korupcijos.
                                        Aš nesakau, kad ji visur meluoja. Bet jos priemonės ir apskritai agresyvus stilius man nepriimtini. Tik tiek

                                        Comment


                                          #80
                                          Rekomenduoju visai nežiūrėti TV. Žiūrėkite į žuvytes akvariume arba klausykitės kalbančių papūgų. Žinių tiek pat, tik mažiau šiukšlių smegeninėje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X