Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Serialai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė rat Rodyti pranešimą
    Na ką, ką tik herojiškai pabaigiau Skydą (The Shield) Virš 66 valandų iš viso
    Svarbiausios informacijos neparasei - per kiek dienu perziurejai. Nes jei pvz per 66 dienas tai cia nieko herojisko, o jei per 6 tai jau panasiau.

    Comment


      #82
      Per mėnesį

      Comment


        #83
        Aš irgi visą mėnesį žiūrėjau Skydą, dabar liko tik viena serija. Superinis serialas, bet slegia emociškai, ypač paskutinis sezonas.

        Comment


          #84

          Rekomenduoju seriala pavadinimu "Breaking Bad". Jis apie chemijos mokytoja tapusi nusikalteliu.
          Nuostabi vaidyba(ypac pagr. aktoriaus) ir istorija. Beje tas pagr aktorius vaidina teva Malcolmas Vidurinysis, tiem kas mate si seriala, turetu but idomu pamatyti ji visiskai kitokioj rolej.

          Comment


            #85
            Labiausiai uzkabines paskutiniu metu serialas " Only fools and horses" , tik turbut niekas is forumieciu daugiau jo neziuri
            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

            Comment


              #86
              1. House MD
              2. Prison Break
              3. Grey anatomy
              Gal kas turit pasiūlyti daugiau panašių serialų į House MD? Grožio peilį(Nip Tuck) jau siūlė toks nelabai man
              "Nenormaliai reaguoti į nenormalią padėtį yra normalu." - V.E.Frankl

              Comment


                #87
                Parašė Orto Panti Rodyti pranešimą
                Atvaizdas

                Rekomenduoju seriala pavadinimu "Breaking Bad". Jis apie chemijos mokytoja tapusi nusikalteliu.
                Nuostabi vaidyba(ypac pagr. aktoriaus) ir istorija. Beje tas pagr aktorius vaidina teva Malcolmas Vidurinysis, tiem kas mate si seriala, turetu but idomu pamatyti ji visiskai kitokioj rolej.
                Prisidedu prie rekomendacijos, super serialas, labai gerai sukuria ir išlaiko tokią specifinę atmosferą.
                Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

                Comment


                  #88


                  Hey, puiki naujiena. Nuo šios savaitės pradėjo rodyti naują "Daktaro Hauso" sezoną. Nuo šiol rodys per TV3 22 val. trečiadieniais .

                  O senųjų sezonų serijas rodys per TV6 23 val. penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Taigi iš viso per savaitę "Daktarą Hausą" rodys keturis kartus per savaitę. Tokiam "Daktaro Hauso" gerbėjui ir mylėtojui, kaip aš, tai tiesiog aukso verta naujiena
                  Paskutinis taisė Ametistas; 2009.09.22, 14:06.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    #89
                    man idomu kiek realios bedos ir kiek realiai daktarai ten pataiko atspet kas pacientui yra. ta prasme medikams ar del to prisideda dar papildomas serialo idomumas (btent kartu galvot kas atsitiko pacientui)

                    Comment


                      #90
                      Na, jei esi medikas ir bandai spėlioti, ir jei ten, kas rodoma, atitinka medicininę tiesą, tada tikrai įdomu Aš kaip humanitaras, tame seriale atrandu sau įdomių dalykų: daktaro vidinis konfliktas su savimi, jo filosofija, Hauso bendravimas su aplinkiniais ir jų reakcija. Žinoma, žavi ir jo sukurtas idealus gabumas atspėti ligas. Truputį vaikiška, kai pagalvoji. Nes yra tokia iliuzija, lyg tas Hausas būtų vos ne idealas ir vunderkindas. Bet vis gi man šitas serialas labai patinka
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        #91
                        Aš jau laukiu Daktarėlio atsakymo į šituos postus
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          #92
                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Atvaizdas


                          Hey, puiki naujiena. Nuo šios savaitės pradėjo rodyti naują "Daktaro Hauso" sezoną. Nuo šiol rodys per TV3 22 val. trečiadieniais .

                          O senųjų sezonų serijas rodys per TV6 23 val. penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Taigi iš viso per savaitę "Daktarą Hausą" rodys keturis kartus per savaitę. Tokiam "Daktaro Hauso" gerbėjui ir mylėtojui, kaip aš, tai tiesiog aukso verta naujiena
                          Aš taip pat Hauso fanas, bet per tv nežiūrėsiu, nes iš linkomanijos viską turiu parsisiuntęs, daug patogiau, nei kiekvieną savaitę laukti kol vėl rodys...
                          You've got one life! Live it!

                          Comment


                            #93
                            Parašė spirit Rodyti pranešimą
                            Aš jau laukiu Daktarėlio atsakymo į šituos postus
                            ir visai netyčia radau šitą temą šiaip pakartosiu, ką rašiau po houso 04s01e torrentu linkomanijoje - kaip medikui tai šiek tiek kartais juokingas šitas serialas, nežinau, kaip amerikoje, bet Lietuvoje viskas toli toli nuo to, ką rodo per šitą serialą. jau vien houso įsiveržimas į sterilią operacijos aplinką su batais ir pan. nerimtai atrodo o kur dar dešimtys kompiuterinių, magnetinių ir dar visokių kokių tyrimų, braižymai, skeryčiojimaisi ir visas tas bardakas, kurį kelia tas "vunderkindinis" gydytojas sutinku, prikolina jis gerai, dėl to ir pasižiūriu kokia seriją ar dvi (jeigu užtaikau netyčia) per sezoną bet apskritai užskaitau šituos serialus vien dėl to, kad žiūrintys paprasti žmonės pamato, kaip amiko sako, psichologines gydytojo gyvenimo ir darbo bėdas ir sunkumus. tai yra beprotiškai sunkus darbas, tiek fiziškai, tiek emociškai, morališkai etc... va pvz šiandien paryčiais išvežiau du lavonus (apyjaunius vyrus - galima sakyti pačiam jėgų žydėjime ligos pakirstus) - per televizorių to nerodo tiesa? kas turi dėtis "normalaus" žmogaus galvoje tokiu metu? bet ir tiek, kiek rodo, tiek turėtų užtekti "pacientams" suprasti, kad ne bet kuris susitvarkytų su spaudimu, atsakomybe, nervais galų gale daug čia prirašiau, bet tiesiog šviežiai po budėjimo pakilo noras pasisakyt šiuo klausimu

                            Comment


                              #94
                              JAV prasideda serialų sezonai nuo 27 dienos. Laukiam Grey's Anatomy, Family Guy ir American dad!
                              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                              Dordrechtas/Haarlemas
                              Nesebaras/Plovdivas
                              Kiolnas

                              Comment


                                #95
                                Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                JAV prasideda serialų sezonai nuo 27 dienos. Laukiam Grey's Anatomy, Family Guy ir American dad!
                                Pagaliau .

                                Dar kam patinka sci-fi su dramos elementais, radau naują serialą pabandymui: Defying gravity. Man patiko, dar gal tik 6 ar 7 serijos išėjusios.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Orto Panti Rodyti pranešimą
                                  Atvaizdas

                                  Rekomenduoju seriala pavadinimu "Breaking Bad". Jis apie chemijos mokytoja tapusi nusikalteliu.
                                  Nuostabi vaidyba(ypac pagr. aktoriaus) ir istorija. Beje tas pagr aktorius vaidina teva Malcolmas Vidurinysis, tiem kas mate si seriala, turetu but idomu pamatyti ji visiskai kitokioj rolej.
                                  Ačiū už rekomendaciją, nuostabus serialas, peržiūrėjau abu sezonus, laukiu nesulaukiu trečio Ir visiem patariu bent pasidomėt, bent pirmą seiją parsisiūst, nes man irgi taip buvo - parsisiunčiau pirmą seriją pažiūrėt kas per velnias, tai net nepajutau kaip baigėsi, o po to greit užstačiau siust ir antrą seriją, laukiau nekantraudamas, kad kuo greičiau parsiūstų ir vėl galečiau pasinert į tą pasaulį . Labai įtraukė

                                  Comment


                                    #97
                                    Breaking Bad - Gator approved series

                                    Comment


                                      #98
                                      Būtų įdomu sužinoti,kiek iš jūsų žiūrite serialą "Dingę"?Pasidalinkite įspūdžiais apie jį,tikrai būtų šaunu

                                      Comment


                                        #99
                                        Nu ką, prasidėjo House`o ir Dexter`io naujausi sezonai ar yra daugiau be manęs, žiūrinčių kiekvieną seriją?

                                        Comment


                                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                          Nu ką, prasidėjo House`o ir Dexter`io naujausi sezonai ar yra daugiau be manęs, žiūrinčių kiekvieną seriją?
                                          Esu serialu megejas, bet butent situ dvieju neziuriu (nors ziuriu daug serialu)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X