Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Serialai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Serialai

    Diskusijos, komentarai apie TV serialus.

    Asmeniškai man, labiausiai patinka „Prison Break“, „CSI: Miami“ ir „House M.D.“.
    Paskutinis taisė Tadas; 2009.10.30, 17:38.
    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

    #2
    Man taip pat PB numeris vienas!
    W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
    Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
    Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

    Comment


      #3
      Aš žiūriu šiuos:

      Prison Break

      Lost



      Survivor



      Ashes to Ashes



      The Amazing Race



      Terminator: The Sarah Connor Chronicles

      Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

      Comment


        #4
        Iškėliau savo pranešimą iš temos "Filmų rekomendacijos", kadangi jau tema ši sukurta... tad kaip vertinate šį serialą...Lygtais LNK rodo.
        Na siūlau pažiūrėti, ant ko paskutiniu metu "kablį pagavau". Nevisai filmas, bet šis serialas pats pačiausias man iš visų visų serialų, kokius mačiau. O muzika nereali, daugumoj indie. Viskas super, kol kas jokių priekaištų (jau žiūriu 4 sezoną).
        GREY'S ANATOMY

        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
        Dordrechtas/Haarlemas
        Nesebaras/Plovdivas
        Kiolnas

        Comment


          #5
          Beje paaiškinkite, ką ten matote tokio puikaus "Lost"? Bandžiau žiūrėt. Žiūrėjau antrą sezoną iki pusės ir nustojau žiūrėt, bet "kablio nepagavau" visai...net realiai nelogiškas man šis serialas.
          Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
          Dordrechtas/Haarlemas
          Nesebaras/Plovdivas
          Kiolnas

          Comment


            #6
            LOST nesamone visu laiku.
            Mano megstamiausias yra "HOUSE MD". Tai kino kokybes serialas, tobulai atliktas. Deja, ji nedaug kas supranta(ypac lietuvoje), nes yra kiek specifinis ir siaip tai "serialas mastantiems"


            Dar megstu "Dawsons Creek" (Dousono ilanka)...miela ir tiek



            Dar truputi idomus lietuviskas "42", bet nepatogus laikas, tai mazai mates.
            Paskutinis taisė Nikas; 2008.02.23, 20:16.

            Comment


              #7
              Mano ziurimi:
              House MD
              How I met your mother
              Bones
              Heroes
              Grays anatomy
              Chuck
              The Reaper
              Dresden files
              Numb3rs

              Regis tiek, aisku visus serialus ziuriu tik anglu kalba, nepatinka man tie vertimai.
              Jedi power!

              Comment


                #8
                Rimtai ziurejau tik 3 serialus: Oz, Homicide: Life on a Street ir visu megtus Sopranus. Kiekvienas pasirode labai idomus tos srities reprezentatorius. Aisku tai buvo jau senokai. O dabar apskritai jokiais serialais nesidomiu ir neplanuoju dometis ateityje.
                Paskutinis taisė John; 2008.02.23, 20:31.

                Comment


                  #9
                  o as ziuriu Heroes, Prison Break ir Lost. Vakar kaip tik pasizurejau paskutine Prison Break 3 serija (13) ir siek tiek nusivyliau pabaiga. Ir siaip idiotiskai atrodo, kad kazkokiam Panamos kalejime sedintys banditai visi puikiai kalba angliskai. Na bet nepaisant smulkiu loginiu nesklandumu, sitie serialai "uzveze".

                  Comment


                    #10
                    House MD
                    Nip Tuck
                    Heroes
                    Prison Break
                    kasalotas.com

                    Comment


                      #11
                      Na dabar tai daktarėlis House'as ir Prison Break pagrinde. Dar kažkaip neprisiruošiu Terminator: The Sarah Connor Chronicles parsi... gauti

                      Nors Prison Break minusų daug. Per švelnus man jis. 12-kamečiai scenarijų turbūt rašo. Bet šiaip įtampa patinka visai

                      Comment


                        #12
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          #13
                          Kalbant apie "Lost", tai aš irgi juo nesusižavėjau. Pasiklausęs rekomendacijų, pabandžiau pažiūrėti, bet nesupratau ką ten rodo. Na, čia, aišku, mano nuomonė, tad serialo gerbėjai neįsižeiskite

                          Kadangi studijuoju medicinos universitete, esu šiek tiek prijaučiantis tokiems serialams kaip:
                          "CSI: Crime Scene Investigation"
                          "CSI: Miami"
                          "CSI: New York"



                          "House MD"
                          "Grey's anatomy" (šiuo ypač susižavėjau)

                          Taip pat esu prijaučiantis "Desperate housewives" humorui, todėl nepraleidžiu nė vienos serijos.



                          Na o "Prison break" siužetas vertas 10-uko, labai didelė įtampa, netikėtos pabaigos. Vertinčiau labai teigiamai
                          Paskutinis taisė arsiakas; 2008.02.23, 21:18.
                          دائما الليتوانيه

                          Comment


                            #14
                            Pastoviai:
                            House MD,
                            Lost
                            The Simpsons


                            Kaip Kada:
                            Criminal Minds
                            Nip/Tuck (bet IV sezone nusivaziavo)
                            CSI
                            CSI:NY
                            Las Vegas (Sustojau ties 3 sezonu.Reiks vel pradeti ziureti)
                            L.A. Ink

                            Comment


                              #15
                              Lost 2 sezono pabaiga ir visas 3 sezonas buvo visai nusivažiavę, bet naujas sezonas bent jau kol kas visai patinka, vis dar žiūriu

                              Prison Break - logikos, ypač 3 sezone, beveik 0, bet visai smagus Panašiai ir su 24

                              Heroes pirmą sezoną žiūrėjau visą, bet iš tikrųjų nesudomino - visiškai "cheesy"...

                              Sarah Connor Chronicles... Sudomino kaip terminatoriaus istorijos tęsinys, bet jau pirmosios serijos visai nuvylė...

                              Visada labai patiko The Sopranos ir Numb3rs. Gaila, kad pirmasis jau baigėsi, antrojo naujų serijų galima tikėtis nebent rudenį...

                              Dabar labiausiai laukiu South Park - naujas sezonas kovo 12

                              Comment


                                #16
                                South park pats geriausias. Beveik visas serijas esu praziurejes. Prison Break ziuriu. Anksciau dar X Files ziuredavau.
                                Bet absoliuti dauguma tu serialu tiesiog apgailetini. Tie vaikiski po pietu rodomi komedijiniai tai dar nieko, visgi vaikams sukurti.

                                Comment


                                  #17
                                  Prison Break - visiškai nerealistiškas, bet "užsikabinau" po pirmo sezono ir nepraleidau nei vieno epizodo. Nežinojau, kad epizodas nr. 313 buvo paskutinis sezone... Gal žinot kada prasidės 4 sezonas? Spėju negreitai.

                                  The Sopranos - Žiūrėjau anksčiau, bet labai retai, todėl dabar žiūriu nuo pradžios, nepraleisdamas nei vieno epizodo. Jau esu trečio sezono gale.

                                  Twin Peaks - Mano vaikystės serialas - turiu net nusipirkęs DVD kolekciją Kartais sunku sekti įvykius, bet visa atmosfera ir garso takelis - nerealūs.

                                  South Park - Anksčiau buvo kiečiausias "multikas", bet naujuose sezonuose nusivažiavo. Tikiuosi 12 sezonas bus geresnis.

                                  The Simpsons - Panašiai, kaip South Park - pirmi sezonai geri, paskutiniai - beviltiški.

                                  Family Guy ir American Dad - geriausi šiuo metu animaciniai serialai

                                  Turiu prisisiuntęs 1-ą 24 sezoną, bet nemanau, kad artimiausiu metu turėsiu laiko pradėti jį žiūrėti...
                                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                  Comment


                                    #18
                                    Jeigu ką, tai dauguma serialų buvo sustabdyti arba nerodomi dėl scenaristų streiko (bent Desperate Housewives ir Grey's Anatomy), tad mielieji, neišgyvenkit perdaug - nes jau baigės šią savaitę šis streikas.
                                    Pamiršau paminėti, jog visgi esu fanas ir Desperate Housewives, bei Family Guy (patinka juodas humoras ir groteskas...su nostalgija prisimenu 99 paminėtą "Tegu kraujas liejasi laisvai")
                                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                    Dordrechtas/Haarlemas
                                    Nesebaras/Plovdivas
                                    Kiolnas

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                      Prison Break - visiškai nerealistiškas, bet "užsikabinau" po pirmo sezono ir nepraleidau nei vieno epizodo. Nežinojau, kad epizodas nr. 313 buvo paskutinis sezone... Gal žinot kada prasidės 4 sezonas? Spėju negreitai.

                                      The Sopranos - Žiūrėjau anksčiau, bet labai retai, todėl dabar žiūriu nuo pradžios, nepraleisdamas nei vieno epizodo. Jau esu trečio sezono gale.

                                      Twin Peaks - Mano vaikystės serialas - turiu net nusipirkęs DVD kolekciją Kartais sunku sekti įvykius, bet visa atmosfera ir garso takelis - nerealūs.

                                      South Park - Anksčiau buvo kiečiausias "multikas", bet naujuose sezonuose nusivažiavo. Tikiuosi 12 sezonas bus geresnis.

                                      The Simpsons - Panašiai, kaip South Park - pirmi sezonai geri, paskutiniai - beviltiški.

                                      Family Guy ir American Dad - geriausi šiuo metu animaciniai serialai

                                      Turiu prisisiuntęs 1-ą 24 sezoną, bet nemanau, kad artimiausiu metu turėsiu laiko pradėti jį žiūrėti...
                                      As visiskai pamirsau Twin Peaks... galbut tai ir mano megstamoausias serialas... gaila, kad neuzbaigtas iki galo.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė blitz Rodyti pranešimą
                                        Prison Break - visiškai nerealistiškas, bet "užsikabinau" po pirmo sezono ir nepraleidau nei vieno epizodo. Nežinojau, kad epizodas nr. 313 buvo paskutinis sezone... Gal žinot kada prasidės 4 sezonas? Spėju negreitai.
                                        Atrodo, kad 13 epizodas ne paskutinis. http://www.imdb.com/title/tt0455275/episodes#season-3
                                        Kažkada nugirdau, jog mintis jau penkis sezonus į priekį buvo sumąstyta. Nors šiaip pirmas sezonas geriausias buvo.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X