Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Butai Užliedžiuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Butai Užliedžiuose

    Labas. Gal kas žino ką nors apie naujos staybos butus Užliedžiuose, kauno raj. Kas ją gero ar blogo galite pasakyti? Stato investicijų valdymas. Laukiu info

    #2
    Parašė benkartas Rodyti pranešimą
    Labas. Gal kas žino ką nors apie naujos staybos butus Užliedžiuose, kauno raj. Kas ją gero ar blogo galite pasakyti? Stato investicijų valdymas. Laukiu info
    Ką konkrečiai nori sužinoti?

    Comment


      #3
      Parašė zygazas Rodyti pranešimą
      Ką konkrečiai nori sužinoti?
      Labas. mane domina pastato kokybe. Ar teisingas kainos ir kokybes santykis. gal kas nors jau ten pirko, tai pirkimo salygos ir pan. o gal net kaimynu ieskau. na bet kokios informacijos. o tu kaip supratau, gali suteikti informacijos. laukiu

      Comment


        #4
        ei, kas nors/

        Comment


          #5
          Parašė benkartas Rodyti pranešimą
          ei, kas nors/
          Kantrybės. Jei kas nors žinos, tau būtinai parašys. Jei nerašo, vadinasi niekas nežino tikslios informacijos.

          Comment


            #6
            Tuo labiau tokį ankstyvą rytą...

            Comment


              #7
              Man labai reikia, nes siandien vaziuoju apziureti

              Comment


                #8
                Parašė benkartas Rodyti pranešimą
                Labas. mane domina pastato kokybe. Ar teisingas kainos ir kokybes santykis. gal kas nors jau ten pirko, tai pirkimo salygos ir pan. o gal net kaimynu ieskau. na bet kokios informacijos. o tu kaip supratau, gali suteikti informacijos. laukiu
                Iš tikrųjų dėl kokybės reikia pakovoti, pasidaryti "idealią" preliminarią sutartį, prižiūrėti pastoviai statybas.
                Visų smulkmenų neišpasakosiu, tačiau žinoti reikia daug tam, kad ko nors nepraleistų, kad gerai padarytų ir t.t.
                Antra vertus nežinau kaip kitur, bet sprendžiant iš perkančių draugų, tai kitur už netgi didesnę kainą irgi nekas.
                Jeigu tikrai apsisprendęs, tada galėsiu ir daugiau padėti. Rašyk į paštą.

                Comment


                  #9
                  Kaip ten is tikro su tuo namu? Nesenai pradejau ieskoti sau busto ir sitas variantas pasirode normalus pagal savo kaina 3700lt/m2 pilnai irengto (http://www.investicijuvaldymas.lt/news1.php). Kaip ten su ta kokybe? Prasau, patarkit, ar apsimoka pirkti Sakoma iki Kauno tik 9km., idomu ar visuomenimnis koksai transportas vaziuoja i Kauna?

                  Comment


                    #10
                    Parašė Savas Rodyti pranešimą
                    Kaip ten is tikro su tuo namu? Nesenai pradejau ieskoti sau busto ir sitas variantas pasirode normalus pagal savo kaina 3700lt/m2 pilnai irengto (http://www.investicijuvaldymas.lt/news1.php). Kaip ten su ta kokybe? Prasau, patarkit, ar apsimoka pirkti Sakoma iki Kauno tik 9km., idomu ar visuomenimnis koksai transportas vaziuoja i Kauna?

                    Visuomeninio transporto nėra- tik priemiestinio susisiekimo, kuris ypatingai nepatogus (tvarkaraštis ir transporto būkle) bei brangus palyginti. Tai automobilis renkantis būstą Užliedžiuose- būtinybė.

                    http://www.nt-blog.lt/nauji-butai-uzliedziuose
                    Paskutinis taisė IksiukasAn; 2008.04.10, 22:43.
                    www.nejau.net - kitoks požiūris!

                    Comment


                      #11
                      Parašė IksiukasAn Rodyti pranešimą
                      Visuomeninio transporto nėra- tik priemiestinio susisiekimo, kuris ypatingai nepatogus (tvarkaraštis ir transporto būkle) bei brangus palyginti. Tai automobilis renkantis būstą Užliedžiuose- būtinybė.
                      ziurejom ir mes ten buta. kaina nera bloga, butai irgi gan neblogi manau, bet va tas atstumas. Toli, uzkampis. Na galima tiketis kad ten apsistatys viskas ir taps Kauno dalimi, bet nemazai laiko praeis iki tol. Taigi , reiskia aplionk vyks statybos. Automobilis yra butinas, net sakyciau kad butinas kiekvienam pilnameciui seimos nariui. Siaip i miesta iseit pasivaiksciot neimanoma, reikia ruostis ir specialiai vaziuot, atstumas nemazas. pats vaziavau ziuret , bet nedavaziavau. Atrodo ,kad arciau tie uzliedziai, bet atsibodo vaziuot, supratau ,kad per toli man ir apsisukau. Teisingai mano pazistami sake, jeigu gyvent gyvenvietej uz miesto , tai turi but nuosavas namas. Del buto keltis i kaima - nesamone
                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                      Comment


                        #12
                        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                        ziurejom ir mes ten buta. kaina nera bloga, butai irgi gan neblogi manau, bet va tas atstumas. Toli, uzkampis. Na galima tiketis kad ten apsistatys viskas ir taps Kauno dalimi, bet nemazai laiko praeis iki tol. Taigi , reiskia aplionk vyks statybos. Automobilis yra butinas, net sakyciau kad butinas kiekvienam pilnameciui seimos nariui. Siaip i miesta iseit pasivaiksciot neimanoma, reikia ruostis ir specialiai vaziuot, atstumas nemazas. pats vaziavau ziuret , bet nedavaziavau. Atrodo ,kad arciau tie uzliedziai, bet atsibodo vaziuot, supratau ,kad per toli man ir apsisukau. Teisingai mano pazistami sake, jeigu gyvent gyvenvietej uz miesto , tai turi but nuosavas namas. Del buto keltis i kaima - nesamone
                        Teisybė.

                        Gyvenu Užliedžiuose (kol kas, kols studijuoju). Ir iki universiteto (studentų g.) kelionė trunka labai ilgai (jei važiuoti su mikriumi + viešuoju transporto= 1 val. su virš.). Laiko gaišimas. Su nuosavu automobiliu- 25 min.

                        Gyventi tokiuose butuose dabar- ne visai malonu. Aplinka nesutvarkyta, automobilių stovėjimo aikštelės neišasfaltuotos, aplink purvas ir statybos. Ateityje galbūt bus geriau.

                        Žinoma, galima čia ir namą pasistatyti- tikriausiai labiau verta.
                        www.nejau.net - kitoks požiūris!

                        Comment


                          #13
                          Nu aš gyvenu Giraitėje(2 km nuo Užliedžių), tačiau nepasakyčiau kad labai ilgai reik nuvažiuot iki miesto. Su savo mašina važiuot iki tos pačios Studentų g. užtrunka maks. 30min, o kartais ir 15., iki megos gali nulėkt per 5 min. O nuo Giraitės iki Užliedžių tai gali nuvažiuot per 3 min. Todėl nematau problemos dėl per ilgo kelio.

                          Comment


                            #14
                            Parašė haloo44 Rodyti pranešimą
                            Nu aš gyvenu Giraitėje(2 km nuo Užliedžių), tačiau nepasakyčiau kad labai ilgai reik nuvažiuot iki miesto. Su savo mašina važiuot iki tos pačios Studentų g. užtrunka maks. 30min, o kartais ir 15., iki megos gali nulėkt per 5 min. O nuo Giraitės iki Užliedžių tai gali nuvažiuot per 3 min. Todėl nematau problemos dėl per ilgo kelio.
                            Nuo Giraitės galima pėsčiomis iki miesto nueiti ir viešuoju transportu pasinaudoti- didelis privalumas.
                            www.nejau.net - kitoks požiūris!

                            Comment


                              #15
                              Siaip tie Uzliedziu daugiabuciai kur NT investiciju valdymas parduoda man labai faini, bet kazkaip tikrai toloka pasirode... Nors uzaugau ir gyvenu Silainiuose, kai ieskojom buto buvau Uzliedziuose atrodo juk nuo Silainiu ranka paduok, bet kazkaip prailgo man tas kelias. Plius butukai kazkokie suspausti... Mazos kvadraturos... Nesakau, kad norisi apartamentu, bet bent jau 2 kambariu 50 kv. butu gerai. O cia i 53kv tris kambariukus sudejo.....

                              Comment


                                #16
                                Gal kelione prailgo todel, kad patys Uzliedziai toleliau nuo miesto, galima vaziuot arba autostrada arba palei Nevezi. Siap turint masina iki pilies(kai dar nebuvo uzdarytas tiltas) galima nulekti per 15-20min.

                                Comment


                                  #17
                                  Siaip vieta super galima labai fainu zygiu prisigalvot yra kur su suniuku pasivaiksciot..... Ir zvejyba megstantiems pats tas....
                                  Bet as issirinkau Noreikiskes, gal pasirode kiek arciau miesto....
                                  Bet cia ziurint ko ieskot
                                  Man ir Uzliedziai ir Noreiksikes tikrai labiau patinka nei nauja statyba Dainavos rajone..... Kazkur Partizanu gale ir pan....
                                  As geriau renkuosi kazkoki gamtos lopineli....

                                  Comment


                                    #18
                                    As niekada nepirkciau jokio buto is investiciniu projektu matant kas darosi su projektu noreikiskese http://www.biteplius.lt/lt/2forum.sh...3-=(2018250260 ir zinant kas firmos vienas is akcininku

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
                                      As niekada nepirkciau jokio buto is investiciniu projektu matant kas darosi su projektu noreikiskese http://www.biteplius.lt/lt/2forum.sh...3-=(2018250260 ir zinant kas firmos vienas is akcininku
                                      Nu nu pasidalink info... Jei ne cia tai i privata zinutes laukiu....
                                      O ta nama ten Noreikiskese, Sitnamiu berods gatvej, jie tik pardavineja (NT investiciju valdymas), o uzsakytas projektas ju tai "Noreikiskiu dvaras".... Kolkas ten viskas normaliai juda.....
                                      Uzliedziu namus jie taip pat tik pardavineja.....

                                      Comment


                                        #20
                                        o kas jusu namo statytojas? kokia firma? http://www.spsc.lt/index.php?id=22&lang=lt turi jie atestata? tai maziausia ka reiktu zinoti perkant is naujos neaiskios firmos.
                                        Paskutinis taisė matroskinas9; 2008.03.28, 08:59.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X