Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Palaikau idėją, manau viena pagrindinių priežasčių, kodėl po panaikinimo, beveik neatsirado naujų narių

    Comment


      Geriausias variantas viešas įverčio rodymas su viešai matoma informacija, kas tuos įverčius davė kiekvienam individualiam postui (kaip facebook ar to paties vBulletin naujesnėse versijose). Tik kažin, ar forumo platforma turi tokią galimybę? Panašu, kad ne.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Geriausias variantas viešas įverčio rodymas su viešai matoma informacija, kas tuos įverčius davė kiekvienam individualiam postui (kaip facebook ar to paties vBulletin naujesnėse versijose). Tik kažin, ar forumo platforma turi tokią galimybę? Panašu, kad ne.
        Aš tai pasigendu konstruktyvių diskusijų, o ne žaidimų kas ką palaikino.

        Comment


          Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
          Aš tai pasigendu konstruktyvių diskusijų, o ne žaidimų kas ką palaikino.
          Tokiu atveju supainiojote temas.

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Man neaktualu, bet dėl naudos forumui reikėtų grąžinti viešą įverčių vertės rodymą.
            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
            Palaikau idėją, manau viena pagrindinių priežasčių, kodėl po panaikinimo, beveik neatsirado naujų narių
            Pamėginti galima, bet kažin ar tai ką nors iš esmės pakeistų.

            Comment

            Working...
            X