Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Keli objektai senamiesty

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Keli objektai senamiesty

    10
    10
    10,00%
    1
    9
    0,00%
    0
    8
    30,00%
    3
    7
    10,00%
    1
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    30,00%
    3
    3
    20,00%
    2
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    פוניקולאַר

    #2
    Nelabai matau ko nors gero šioje nuotraukoje. Pirma, medžiai sudaro įspūdį, jog tai kažkokia kaimiįka karklais apaugusi vietovė, be to spalvos kažkokios keistos, tarsi per daug žalios (ypač tai taikoma dangui). Kompozicija irgi turi netikslumų, tarkime, rotušės bokštas pačiame pakraštyje.

    Be viso to, nuotrauka pernelyg maža.

    Taigi 4
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      oi, del foto kokybės tai nė nepastebėjau kaip bemažinant į jusiškius standartus 20kb liko )) o del karklų tai neteisus, bet vistiek pamirštu kad jums miestas tik ten kur stiklas ir betonas. beje, esi įsitikinęs, kad rotušė privalo buti ašimi?
      פוניקולאַר

      Comment


        #4
        Ir nesakiau, kad ji turi būti ašimi, tiesiog reikėjo kažkaip kitaip įkomponuot. Dėl karklų tai tik taip atrodo, o ne būtent tokie medžiai ten gali augti

        Šiaip jei gali, atsiųsk man asmeniškai ar čia viešai, nuotraukos originalą.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė Mantaz
          Ir nesakiau, kad ji turi būti ašimi, tiesiog reikėjo kažkaip kitaip įkomponuot. Dėl karklų tai tik taip atrodo, o ne būtent tokie medžiai ten gali augti

          Šiaip jei gali, atsiųsk man asmeniškai ar čia viešai, nuotraukos originalą.
          sorry, bezaidziant dydziais nebeliko normalaus dydzio, gal kuria diena nuriedesiu i santaka su fotiku ir dar papleskinsiu. beje didelio formato nuotrauk vieni krumai ir gluosniai bei upes kampas
          פוניקולאַר

          Comment


            #6
            Bilekas bilekaip. 3 - ir tai su išlygom.
            - Zoom -

            Comment

            Working...
            X