Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija 2012. Baku

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    O kas tau "ne mėšlas".
    Visose šalyse atrankose daug šlamšto, taigi nereikia čia ant Lietuvos stumti
    Nuo kada tas šlamštas vertinamas kaip "turėjimas ką parodyt"
    Kurioj vietoj aš ant Lietuvos stumiau? Sniego gal į akis pripūtė? Prasivalyk...

    Comment


      #42
      Parašė qwe Rodyti pranešimą
      Nuo kada tas šlamštas vertinamas kaip "turėjimas ką parodyt"
      Kurioj vietoj aš ant Lietuvos stumiau? Sniego gal į akis pripūtė? Prasivalyk...
      Turim ką turim, reikia išrinkti geriausią iš to. Kitose šalyse ne ką geriau per atrankas. Tą ir norėjau pasakyti. Gal pats sudalyvauk, jeigu aplinkui tik "mėšlas"...

      Comment


        #43
        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Turim ką turim, reikia išrinkti geriausią iš to. Kitose šalyse ne ką geriau per atrankas. Tą ir norėjau pasakyti. Gal pats sudalyvauk, jeigu aplinkui tik "mėšlas"...
        Va va "gal pats sudalyvauk" kortos čia ir betrūko negirdėta, nauja, originalu!!! galėtų būti metų šūkiu
        Taip ir didėja ta mėšlo krūva kai kiekvienas pradeda jaustis galintis dainuot. Aš žinau, kad dainuot nemoku, tai ir nelendu ten. Dėja nemažai mano lygio "dainininkų" manosi esą verti dalyvauti jei ne pačioj eurovizijoj, tai bent jau atrankoje.

        Comment


          #44
          Parašė qwe Rodyti pranešimą
          Va va "gal pats sudalyvauk" kortos čia ir betrūko negirdėta, nauja, originalu!!! galėtų būti metų šūkiu
          Taip ir didėja ta mėšlo krūva kai kiekvienas pradeda jaustis galintis dainuot. Aš žinau, kad dainuot nemoku, tai ir nelendu ten. Dėja nemažai mano lygio "dainininkų" manosi esą verti dalyvauti jei ne pačioj eurovizijoj, tai bent jau atrankoje.
          Pastaruoju metu nemažai naujų dainininkų eina ten dėl reklamos. Neaišku kur žiūri LRT komisija, nes dar iki viešų atrankų būna privačios, ar tiesiog dainų perklausos. Nors visai realu, kad rimtesnių atlikėjų toks "pigus" projektas kaip Eurovizija, netraukia. O tokia praktika galioja ne tik Lietuvoje. O Tavo, nusivylimas man suprantamas, tik netinkamai apibūdinamas, bet nėra ko norėti, Lietuva - ne Amerika.
          Dear Sir,

          Comment


            #45
            tai aš ir neneigiu, kad visa kita išskyrus tuos 2-3 yra totalus absurdiškas, kartais net pyktį sukeliantis mėšlas

            Comment


              #46
              Šiandien 19h braliūkų finalas, kurį rodys ir per http://www.eurovision.tv . Čia tik šiap, tarp kitko

              Comment


                #47
                Ukraina jau šiandien išrinko savo atstovę



                Paskutinis taisė oranger; 2012.02.18, 18:09.

                Comment


                  #48
                  Ukrainiečių kūrinys, beabejo, geresnis už bet kokią šių metų lietuvos kandidatūrą į euroviziją, bet čia irgi...trūksta tik pono Mccalebb'o į duetą ir laimėtų europos...tfuu..eurovizijos pirmenybes. Kaip suprantu, ši juodaodė ne ukrainietė?

                  Comment


                    #49
                    Parašė evaldinas Rodyti pranešimą
                    Kaip suprantu, ši juodaodė ne ukrainietė?
                    Ukrainietė.
                    Pagal motiną. O jos tėvas iš Kongo. Bet ukrainiečių kalba jos gimtoji:

                    Comment


                      #50
                      Šiandien, 21 val. Lietuvos atrankos 3 pusfinalis. Pasirodys Monika, Liepa, „Bekešo vilkai“, „Vig Roses“, Donatas Šimkus-Dūmas, Greta Jorudaitė, „Sounds Engineers“ feat. Natalie, Gražvydas Sidiniauskas ir „Thundertale“.

                      Comment


                        #51
                        O ukrainos atstovės erotinės fotosesijos nuotraukų nėra?

                        Comment


                          #52
                          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                          O ukrainos atstovės erotinės fotosesijos nuotraukų nėra?
                          http://ya-zvezda.com/imageitem/gaitana/11076#nav

                          Comment


                            #53
                            Parašė indijx Rodyti pranešimą
                            Šiandien, 21 val. Lietuvos atrankos 3 pusfinalis. Pasirodys Monika, Liepa, „Bekešo vilkai“, „Vig Roses“, Donatas Šimkus-Dūmas, Greta Jorudaitė, „Sounds Engineers“ feat. Natalie, Gražvydas Sidiniauskas ir „Thundertale“.
                            Blogai, kad iš anksto skelbia komisijos balsavimo rezultatus.

                            Comment


                              #54
                              Gudai irgi jau apsisprendė:

                              Comment


                                #55
                                Parašė oranger
                                Blogai, kad iš anksto skelbia komisijos balsavimo rezultatus.
                                na, filmavimas vyko vakar, tai informacija ir pasklido...
                                o šiaip, tai yra 50/50 žiūrovai ir komisija.

                                vienintelis kvailas dalykas - programėlė ''balsuok'' telefonams. visokie mažvaikiai balsuoja prieš, net nesiklausydami dainos

                                Comment


                                  #56
                                  o gudai - tai ne kažką, ne kažką. netgi sakyčiau, praėjusiais metais man labiau jų daina man patiko...

                                  Comment


                                    #57
                                    Latviai pasirinko:

                                    Anmary - Beautiful Song


                                    Laimėjo tai, ko norėjau

                                    Comment


                                      #58
                                      Ką tik paaiškėjo dar keli Švedijos atrankos 'Melodifestivalen' konkurso finalininkai, kurie susirunks dėl konkurso trofėjaus ir teisės atstovauti šalį Eurovizijos konkurse. Paskutiniojo pusfinalio nugalėtojais tapo:

                                      Lisa Miskvosky - Why start a fire



                                      Lisa Miskovsky yra čekų kilmės atlikėja, žinoma hitų 'Lady stardust' ir 'Still alive' (žaidimo 'Mirros edge' takelis) atlikėja iš Umeå. Jos muzika lengva, o vokalas švelnus.

                                      Kitas finalininkas Dany Saucedo - Amazing



                                      Danny lietuvos publikai labiau žinomas kaip hito 'If only you' atlikėjas. Prieš metus vykusiame Melodifestivalen konkurse šis atlikėjas užėmė antrą vietą 'Melodifestivalen' finale, pralaimėjęs 2011 metų Eurovizijoje trečią vietą iškovojusiam atlikėjui Eric Saade.
                                      Tradiciškai, dar keli šiame pusfinalyje skambėję kūriniai dalyvaus antrojo šanso konkurse, kuris vyks sekantį šeštadienį. Po to įvyks finalas.
                                      Paskutinis taisė Silber418; 2012.02.26, 03:05.

                                      Comment


                                        #59
                                        Nors ir primena innas, bet Kipras šiemet man patinka

                                        Ivi Adamou - La La Love

                                        Comment


                                          #60
                                          /\ IMHO: Juda prastai, ritmas atgyvenęs, klausosi klaikiai nuobodžiai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X