Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    http://www.delfi.lt/news/daily/crime...php?id=6454141 Ar cia tik neprikarksejau kad gala gaus Bus juoda deme ant sazines poto man

    Comment


      #82
      Cia geras.
      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

      Comment


        #83
        Tokių klaunų kaip šustauskas turbūt turi kiekviena valstybė.
        Man iš tikro yra gėda kad tokie dar kažkaip sugeba prasimušti.
        Be to 110000 tukst. lt......pyp.

        O žinokit norėjau susisiekti su kokia lietuvos televizija,kad pasiaiškintu.
        Žiūriu aš "EXPLORER", rodo ten dokumentika apie rusijos "specnaza".
        Citata:
        Sausio 13. Lietuva.
        Kadangi lietuvos televizijos ginėjai pradėjo šaudyti į "rusų geradarius" ir nukovė vieną iš jų. Tada"geradariai" buvo priversti paleist atsakomąjį gynybos smūgi.(na žinom mes apie tai.)Žinoma kraujo pralėjimo nepavyko išvengt.

        Tai va pamatęs tokį reportažą per tokį tv kanalą buvau šokiruotas.
        Skaudu kad jau dabar yra kraipoma istorija(dar gyva mūsų atmintyje)
        Gana rimtose tv kanaluose.

        Comment


          #84
          Rusijoj dar klęsti komunizmas.

          Comment


            #85
            Pilietinis veiksmas ...

            Todėl ir pradėjome šią pilietinę akciją:
            http://www.lietuvos.net/

            Ištrauka:

            * Atsisakyti smurtą ir žiaurumą skatinančių bei istorinius įvykius falsifikuojančių Rusijos televizijų transliacijos;

            * Originalo kalba retransliuoti Vakarų Europos kultūrinę produkciją, o vertimą pateikti lietuviškais subtitrais;

            * Persiorientuoti į Lietuvybę bei Vakarų Europos paveldą, kartu reiškiant pagarbą kitoms Rytų Europos kultūroms, ypač - mažosioms.


            Jį galite atsispausdinti, pasirašyti ir nusiųsti kam reikia (sąrašiukas po tekstu).
            Šiaip jau gavome ( iš seimūnų) kelis teigiamus atsiliepimus .

            Comment


              #86
              Condoleezza Rice Vilniuje, ELTA nuotraukos






              http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...php?id=6517017

              Comment


                #87
                tik nelabai supratau, kokio velnio ta jaunimo rinktine ja pasitiko?


                Prie ruso man buvo geriau

                Comment


                  #88
                  Na turbut lietuviai nlb turi kuom pasigirt isskyrus sporta Nors vistiek nesuprantu..
                  P.S. na ir negrazi ji

                  Comment


                    #89
                    cia ji?

                    Comment


                      #90
                      Aha

                      Comment


                        #91
                        ji maisyta hispanic. niekur kitur tik amerikoj tokio tipo zmones galetu buti isrinkti reprezentuoti sali.


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          #92
                          C.Rice yra mano megstamiausia politike JAV. Skirtingai negu Bush'as ar kai kurie jo patarejai tai ne tik simboline asmenybe, bet ir asmenybe, kuri realiai kuria ir priima sprendimus ne vien patareju pagalba, bet vadovaudamasi ir avo ziniomis bei intelektu. Ir kas dar labai svarbu, jos nuomone apie Rusijos politika taip pat gan aiski ir atvira, kas Lietuvai ypac aktualu. Apskritai tokie renginiai Lietuvai yra labai svarbus ir labai dziugu, kad tai vyko Vilniuje

                          Tik nesuprantu tokiu dalyku kaip aukstu sveciu sutikimas su kazkokia ten jaunuju (?) krepsininku rinktine. Atrodo kazkaip nerimtai ir sakyciau provincialiai. Tokio lygio sveciai turetu buti priimami atitinkamu pareigunu be nereikalingu akcentu ir su deramu etiketu. Apskritai tas krepsinio kisimas Lietuvoje ten, kur jo visiskai nereikia, ima igristi. Gerai, kad dar nesugalvojo pasiulyti Saboniui kokios kalbos suskelti per Rice sutikima

                          Comment


                            #93
                            Baltarusijos diplomatas: savo ateitį baltarusiai pasirinks patys, be C.Rice pagalbos

                            http://www.delfi.lt/news/daily/world...php?id=6526051

                            stai kaip jie tvarkosi :


                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #94
                              Parašė alonso
                              ji maisyta hispanic. niekur kitur tik amerikoj tokio tipo zmones galetu buti isrinkti reprezentuoti sali.
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                #95
                                Parašė blitz
                                turbut ne taip issireiskia ir uznesiau i americanofoba
                                norejau tiesiog pasakyti, jog nevienoje kitoj vakaru valstybej ne baltieji tokiu aukstu postu neuzimtu. bet cia ne pointas diskusijoms


                                Prie ruso man buvo geriau

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė John
                                  Gerai, kad dar nesugalvojo pasiulyti Saboniui kokios kalbos suskelti per Rice sutikima

                                  Kaip tu drįsti menkinti Lietuvos didvyrį, intelekto galiūną ir iškalbos meistrą??!!! Jis apskritai turi reprezentuoti Lietuvą visuose be išimties tarptautiniuose susitikimuose ir savo iškalba bei minties gilumu stebinti užsienio diplomatus!

                                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė alonso
                                    turbut ne taip issireiskia ir uznesiau i americanofoba
                                    norejau tiesiog pasakyti, jog nevienoje kitoj vakaru valstybej ne baltieji tokiu aukstu postu neuzimtu. bet cia ne pointas diskusijoms
                                    Nei vienoje demokratinėje išsivysčiusioje šalyje dalinant aukštus postus nėra atsižvelgiama į žmogaus odos spalvą, todėl tavo pasisakymas yra nelabai logiškas.
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      #98
                                      neatsizvelgiama, taciau ar isivaizduoji Britanijos premjere - juodaode moteri?


                                      Prie ruso man buvo geriau

                                      Comment


                                        #99
                                        Įsivaizduoju. Kodėl gi ne?
                                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                        Comment


                                          viena yra vaizduotes vaisius, kita - realus rezultatas.

                                          EDIT: beto Britanija yra per daug tradiciska (net ir pagrindinis salies istatymas (konstitucijos jie neturi) yra paremtas tradicijomis), tad nelabai isivaizduoju, jog is kokio house of the lords iseitu kokia energina spalvota moteris.


                                          Prie ruso man buvo geriau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X