Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Skaitmeniniai žemėlapiai ir vaizdai iš palydovų

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    geras kokiam cia mieste?

    Comment


      #82
      Parašė Aiwa
      geras kokiam cia mieste?
      San Diego
      www.lt-lv-forum.org/

      Comment


        #83
        London'as iš labai aukštai :




        Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.07.04, 18:35.

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #84
          Ne iš palydovo, bet irgi įspūdinga :


          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #85
            Matau atsiranda vis po keleta nauju modeliu Lietuvos miestuose. Siuos modelius gali matyti visi. Manau gal kas nors esat kokiu modeliu tureje, tai galite sudeti taip pat. Yra programa su kuria labai lengvai ir patys padaryti modelius ir sudeti. Noreciau ka nors Kaunui padaryti, bet neturiu pagal ka daryti, vistiek reikia proporciju kazkokiu. Esama Kauno situacija (tolumoje dar matosi 3 pastatai):

            Comment


              #86
              Visi jie mano daryti.. O proporcijas, bent jau ilgio ir plocio is pacio google gaunu, o aukscio tai is skyscraperpage.com savo diagramu.. kuriose taip pat yra apytikslis aukstis..

              Comment


                #87
                Naujausias darbas, uztrukau tikrai ne per ilgiausiai, o ziurint su paciu earth'u graziai atrodo:
                Paskutinis taisė Smauglys; 2006.08.03, 11:02.

                Comment


                  #88
                  Gan parastas Google earth naudojamas... man visai patiko..

                  http://www.flashearth.com/

                  Comment


                    #89
                    nepykit jei kvailas mano klausimas, bet susinervyjau problema su GE - jei tik ilgiau pazoominu ir pastumdau, neatlaiko kompas ir restartuojasi. ar jums irgi taip pasitaiko? negi reikia vis perkrauti iš naujo , kad nestrigtu?

                    Comment


                      #90
                      Na čia turbūt su tavo kompu kažkas blogai...aš dažnai naudoju Google Earth, bet pas mane nebūna jokių problemų...Galbūt tavo kompe mažai ramų, gal dėl to, nes Google Earht daug jų naudoja...

                      Comment


                        #91
                        na ramų nėra tiek ir mažai - su skirtingais kompais esu GE žiūrinėjęs, su 500MB ir 1GB ramų. ir vistiek tas dalykas, kad ilgai padirbti neiseina, restartuojasi...

                        Comment


                          #92
                          /\
                          Ne tik, kad neteko susidurti su tokia problema, bet ir neteko apie tokią nieko girdėti...

                          Comment


                            #93
                            O Jūs pastebėjote, kad Vilniaus fotkės GE'yje jau beveik 4 metų senumo... Gal žinot kur kreiptis kad atnaujintų?? D

                            Comment


                              #94
                              Ką tik apsilankiau Google Earth, tai ant Lietuvos nieko naujo , visos tospačios senos nuotraukos

                              Comment


                                #95
                                Wow... uztai google maps sudejo visas Lietuvos gatves! Visi, net ir maziausiai kaimeliai, ezerai pavadinti. Tiesa, Latvijos dar nera, bet marsrutus jau galima kaip ir su Autoroute skaiciuoti!

                                Comment


                                  #96
                                  Yes, pagaliau, nes kai žiūrėjau kažkada, Lenkija su keliais visais, miškais, o Lietuva, Latvija ir kitos kaimynės baltos dėmės Respect Google'ėi

                                  Comment


                                    #97
                                    Tikras respect google bus tada kai jie atnaujins Earth lietuvos nuotraukas
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      #98
                                      Uzaugo miskai ir Latvijoj ir Kaliningrado sirty ir Rusijoj nemazai... Idomiai atrodo vieta kur gelezinkelis kerta Lenkijos - Kaliningrado srities siena
                                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                      Comment


                                        #99
                                        Užaugo...tai turbūt tik sengirių liekanos, dabar miškingumas žymiai mažesnis mūsų kraštuose nei prieš 500 ar tūkstantį metų, nors ir atsodinta daug.
                                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                        Comment


                                          Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                          Užaugo...tai turbūt tik sengirių liekanos, dabar miškingumas žymiai mažesnis mūsų kraštuose nei prieš 500 ar tūkstantį metų, nors ir atsodinta daug.
                                          Namanai, kad zanaz žodį "užaugo" pavartojo perkeltine prasme? Jis turbūt norėjo pasakyti - atsirado (Google Earth programoje).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X