Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[ŠIA] Šiaulių autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiek tiek vakar dienos nuotraukų:

    DAB 1314 ir Volvo 7000 prie Šiaulių malūno






    Hybridas 29-ame Gytarių g.


    Volvo 8700 1004 su TEO reklama


    Pora Scanių su nematyta S Plius televizijos reklama


    Comment


      Saffle 1811 ir Carrus 1020 "Pumpuro" st.








      Comment


        Naujieji Busturo autobusai:
        1927 24 maršrute

        1132 6 maršrute. Vairavo moteris

        Dar yra ir senieji autobusai. Foto veliau įkelsiu

        Comment


          Parašė Vt entuziastas Rodyti pranešimą
          Naujieji Busturo autobusai:
          1927 24 maršrute
          Atvaizdas

          Dar yra ir senieji autobusai. Foto veliau įkelsiu
          Fotobuse arba paskubėta, arba susipainiota su garažiniais - 1927 prirašytas prie JOR668.

          Šaunūs autobusai. Labai džiaugiuosi dėl Šiaulių. Laukiam daugiau nuotraukų.

          Comment


            Parašė Briedis Rodyti pranešimą
            Fotobuse arba paskubėta, arba susipainiota su garažiniais - 1927 prirašytas prie JOR668.

            Šaunūs autobusai. Labai džiaugiuosi dėl Šiaulių. Laukiam daugiau nuotraukų.
            Dėl fotobuso gal ir paskubėta bet patasysių arba kas nors iš redaktorių (jie šiame forume yra). Daugiau nuotraukų su naujaisiais neturiu. Gal kas nors idės. Aš turiu tik senesniu

            Comment


              Žinoma visada labai "fainai" pamatyti nuotraukas iš miestų kur nukeliauti gali ne visada, ir aš dėkingas už jas, bet foto tikrai prastos, bet atleistinos, nes tai pirmos nauju autobusų foto.
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                bet foto tikrai prastos, bet atleistinos, nes tai pirmos nauju autobusų foto.
                Originalai yra geresnės kokybės. Čia talpykla suspaudžia.

                Comment


                  Parašė Vt entuziastas Rodyti pranešimą
                  Originalai yra geresnės kokybės. Čia talpykla suspaudžia.
                  Mielas DRUSKININKUSAUGA žinok netik kokybė reiškia, kad foto gera... Jei kokybė bus gera, bet kompozicija ir t.t bus nekokie tai ir foto bus bloga.
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                    Mielas DRUSKININKUSAUGA žinok netik kokybė reiškia, kad foto gera... Jei kokybė bus gera, bet kompozicija ir t.t bus nekokie tai ir foto bus bloga.
                    Aš jokių DRUSKININKUSAUGA ir kitų nepažįstu. O dėl foto tai žinau. Bet toje vietoje (šiuo atveju filmuota netoli nuo Šiaulių AS) ten ženklas "STOP" trugdo.

                    Comment


                      Parašė Vt entuziastas Rodyti pranešimą
                      Aš jokių DRUSKININKUSAUGA ir kitų nepažįstu.
                      Melas. Tai nurodo el. paštas, su kuriuo buvo registruotąsi.

                      O dėl foto tai žinau. Bet toje vietoje (šiuo atveju filmuota netoli nuo Šiaulių AS) ten ženklas "STOP" trugdo.
                      Niekas netrukdo paėjėti 30 metrų toliau nuo stotelės. Iš Šiaulių tikrai pilna vietų pavyzdžių Fotobuse, kur galima daryti kokybiškas foto.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą

                        Niekas netrukdo paėjėti 30 metrų toliau nuo stotelės. Iš Šiaulių tikrai pilna vietų pavyzdžių Fotobuse, kur galima daryti kokybiškas foto.
                        Taip. Vietų yra nemažai. Daugeliu fotografų renkasi vietas kur galima daug kadrų pridaryti.

                        Comment


                          Naujieji.
                          1136 3 maršrutas:

                          1129 5 maršrutas (GPS nerodo)

                          Comment


                            Iš MB pristatymo UAB "BUSTURAS"





                            www.autobusas.4l.lt +
                            www.facebook.com/Autobusas4l

                            Comment


                              Gražu. Čia valdžiai buvo pristatymas, ar visiems šiauliečiams? Nes kiek keista matyti pristatinėjamą naudotą techniką.

                              Comment


                                Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                Gražu. Čia valdžiai buvo pristatymas, ar visiems šiauliečiams? Nes kiek keista matyti pristatinėjamą naudotą techniką.
                                Pristatymas valdžiai. Miestiečiai nieko nežinojo. Daugiau info ir foto straipsnyje:
                                Šiauliečiai važinės patogesniais miesto autobusais

                                Comment


                                  Parašė Arni5 Rodyti pranešimą
                                  Pristatymas valdžiai. Miestiečiai nieko nežinojo. Daugiau info ir foto straipsnyje:
                                  Šiauliečiai važinės patogesniais miesto autobusais
                                  Naujuose autobusuose taip pat veikia STOP mygtukai, kas tikrai džiugina.

                                  Comment


                                    Juos perdažys Šiaulių spalvomis ar jie ir bus tokie margi?
                                    Aviate, navigate, communicate

                                    Comment


                                      Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                      Juos perdažys Šiaulių spalvomis ar jie ir bus tokie margi?
                                      Kad į geltoną-raudoną perdažys tai tikriausiai jokių šansų. Vienas iš 10 Schwerininių buvo perdažytas jau pristatymo metu Jelgavietiškai baltai-geltonai (tokių iki šiol buvo 10). Tai nebent ir likusių devynių mėlynas apačias užpieš geltonai, tada bus 20 baltai-geltonų Citarų.

                                      Comment


                                        Parašė Arni5 Rodyti pranešimą
                                        Kad į geltoną-raudoną perdažys tai tikriausiai jokių šansų. Vienas iš 10 Schwerininių buvo perdažytas jau pristatymo metu Jelgavietiškai baltai-geltonai (tokių iki šiol buvo 10). Tai nebent ir likusių devynių mėlynas apačias užpieš geltonai, tada bus 20 baltai-geltonų Citarų.
                                        Su autobusų perdažymu daugiau niekas nejuda. O dar liūdniau, kad jau beveik mėnuo, o šie Citaro vis dar važinėja su išjungtomis švieslentėmis ir su už lango užkištais kartoniniais maršrutais.

                                        Comment


                                          O po kiek laiko Jelgavos Citaro sprogramavo švieslentes?
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X