Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Sveikinimai švenčių proga

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė LC. Rodyti pranešimą
    Jėtus, taigi čia ne kažkoks pažeminimas, o, tiesiog, mandagumo išraiška. Kiekvienas renkasi: sveikinti arba nesveikinti. Manau, kad moterims vis tiek malonu gauti gėles, o tai, galbūt, jos prisimena ilgai. Vyrai, vyrai... Pakalbėkim apie tai. Jūs, ponai, sakote, kad jus reikia moterims sveikinti? Gerai, bet ar norėtumėte gauti kažkokių gėlių? Aš - ne. Kam man jos? Nei gražu, nei ką. Na, nebūtinai tai turi būti gėlės, tačiau tai dažniausiai pasitaikanti dovana. Manau, kad vyrai yra "apdovanojami" vasario keturioliktosios naktį. Bet už tai irgi reikia tinkamai "atsilyginti" iš anksto - dieną. Na, nežinau, tai dviprasmiška situacija, nes, kaip sakoma, kiek žmonių, tiek nuomonių. Kiekviena nuomonė yra skirtinga, tad rasti kompromisą - ... .

    P.S. Būtų įdomi pačių moteriškių nuomonė.
    Labai pritariu šioms mintims. Pati ir be progų mėgstu dovanoti
    Tačiau įtariu, kad ta kovo 8 kažkiek pareiga vyrams gaunasi, gal dėl to kai kuriuos ir erzina Pasipiktinimais nesistebiu.
    *******
    Miestai.net Fb

    Comment


      #82
      Parašė Irma Rodyti pranešimą
      Labai pritariu šioms mintims. Pati ir be progų mėgstu dovanoti
      Tačiau įtariu, kad ta kovo 8 kažkiek pareiga vyrams gaunasi, gal dėl to kai kuriuos ir erzina Pasipiktinimais nesistebiu.
      O jeigu kalbėtumėme konkrečiai - apie tave. Sveikini vyriškius atitinkamą dieną?

      Comment


        #83
        Parašė LC. Rodyti pranešimą
        O jeigu kalbėtumėme konkrečiai - apie tave. Sveikini vyriškius atitinkamą dieną?
        Tomis nurodytomis - ne, netgi nežinojau, nebent specialiai domėčiausi. Neprigijusios dar kažkaip.. Sveikinu per Velykas
        *******
        Miestai.net Fb

        Comment


          #84
          Parašė Irma Rodyti pranešimą
          Tomis nurodytomis - ne, netgi nežinojau, nebent specialiai domėčiausi. Neprigijusios dar kažkaip.. Sveikinu per Velykas
          Nors tiek gerai. O kaip tai susiję su kiaušiniais?

          Tfu... Kokios man asociacijos kyla...

          Comment


            #85
            Parašė LC. Rodyti pranešimą
            Nors tiek gerai. O kaip tai susiję su kiaušiniais?
            Jėgos varžymasis - kuris stipresnis, kas laimės.. labai būdinga vyriškumui išreikšti

            Parašė LC. Rodyti pranešimą
            Tfu... Kokios man asociacijos kyla...
            *******
            Miestai.net Fb

            Comment


              #86
              Parašė LC. Rodyti pranešimą
              Jėtus, taigi čia ne kažkoks pažeminimas, o, tiesiog, mandagumo išraiška. Kiekvienas renkasi: sveikinti arba nesveikinti. Manau, kad moterims vis tiek malonu gauti gėles, o tai, galbūt, jos prisimena ilgai. Vyrai, vyrai... Pakalbėkim apie tai. Jūs, ponai, sakote, kad jus reikia moterims sveikinti? Gerai, bet ar norėtumėte gauti kažkokių gėlių? Aš - ne. Kam man jos? Nei gražu, nei ką. Na, nebūtinai tai turi būti gėlės, tačiau tai dažniausiai pasitaikanti dovana. Manau, kad vyrai yra "apdovanojami" vasario keturioliktosios naktį. Bet už tai irgi reikia tinkamai "atsilyginti" iš anksto - dieną. Na, nežinau, tai dviprasmiška situacija, nes, kaip sakoma, kiek žmonių, tiek nuomonių. Kiekviena nuomonė yra skirtinga, tad rasti kompromisą - ... .

              P.S. Būtų įdomi pačių moteriškių nuomonė.
              Nereikia gėlių, manau moterims išmonės tikrai netrūksta ir sugalvotų nesunkiai kuo vyrus pradžiuginti, nors apskritai, svarbiausia net ne dovanos - tiesiog, malonu turėtų būti tokią dieną, kai tave sveikina ir gero linki vien dėl to, kad tu gimei tuo, kuo esi. Moterys tokią dieną turi, ir sveikinimų gauna sočiai. Vyrai teoriškai irgi tokią dieną turi, bet praktiškai...

              Tiesiog, nėra gerai kai kažkuri svarstyklių pusė per daug nusvirusi. Ilgus amžius svarstyklės buvo nusvirusios neproporcingai - į vyrų pusę. Šiais laikais vis labiau pastebime, kad svarstyklės ne susilygino, o ima svirti į priešingą - moterų pusę. Moterų dienos (šventės, o ne TOS), politinės partijos, skyreliai žurnaluose, visokios įstaigos, socialinis rūpinimasis, krizių centrai, kvotos darbe ir t. t. Vyrai vis dažniau lieka užmiršti.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                #87
                Tiesą pasakius, manau, kad tokios dienos kaip moters ar vyro diena iš vis neturėtų egzistuoti. Man tiesiog yra nesuprantama "sveikinu už tai, kad esi moteris". Suprantu mamos ir tėčio dieną, graži šventė, visada pasveikinu savo tėvus bei senelius, bet sveikinti dėl to, kad tavo lytis yra vienokia ar kitokia man tiesiog yra keista. Aš pati tik ryte gavusi žinutes prisiminiau kokia šiandien diena

                Comment


                  #88
                  Man asmeniškai Moters diena labai daug reiškia, čia ne tik šiaip lyties išskyrimas. Jau 100 metų ji egzistuoja. O simbolizuoja ilgą moters kovą su išskirtinai patriarchato dominavimu, dabar galim dirbti, balsuoti, pasiekėm tikrai nemažai nuo tų laikų. Gaila, kad kartos gimsta be atminties, kitaip nekiltų tokie klausimai kam mums minėti Tokią dieną

                  P.S. Ačiū vyrams už jų palaikymą, be jo vienoms moterims būtų sunku kažką pakeisti..
                  Paskutinis taisė Irma; 2011.03.09, 09:36.
                  *******
                  Miestai.net Fb

                  Comment


                    #89
                    Parašė Irma Rodyti pranešimą
                    Man asmeniškai Moters diena labai daug reiškia, čia ne tik šiaip lyties išskyrimas. Jau 100 metų ji egzistuoja. O simbolizuoja ilgą moters kovą su išskirtinai patriarchato dominavimu, dabar galim dirbti, balsuoti, pasiekėm tikrai nemažai nuo tų laikų. Gaila, kad kartos gimsta be atminties, kitaip nekiltų tokie klausimai kam mums minėti Tokią dieną

                    P.S. Ačiū vyrams už jų palaikymą, be jo ir tada vienoms moterims būtų sunku kažką pakeisti..
                    Tai gerai kad nebuvo pasakyta kad "kovo 8" yra sovietine šventė, nesumaišė su politika ir panašei..........
                    Paskutinis taisė Edvard; 2011.03.09, 09:49.
                    "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                    Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                    Adam Mickiewicz

                    Comment


                      #90
                      Tiesiog, pas mus ši šventė - "išskydusi" forma be turinio. Beje, kaip ir daugelis kitų lietuviškų švenčių. Niekas neprisimena prasmės.

                      Comment


                        #91
                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                        Tiesiog, pas mus ši šventė - "išskydusi" forma be turinio. Beje, kaip ir daugelis kitų lietuviškų švenčių. Niekas neprisimena prasmės.
                        Neprisimena prasmės ir atsiradimo istorijos.
                        "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                        Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                        Adam Mickiewicz

                        Comment


                          #92
                          Parašė Irma Rodyti pranešimą
                          ...Jau 100 metų ji egzistuoja. O simbolizuoja ilgą moters kovą su išskirtinai patriarchato dominavimu...
                          istorijoje žinomas ilgas matriarchato laikotarpis, o dabar, dėl tam tikro bažnyčios įtakos silpnėjimo, moterys įgauna vis daugiau įtakos (pvz. lietuvos valdžia).
                          manau, kad tai yra teisinga, moteris gimdo ir augina vaikus, todėl tik ji turi kurti ir valdyti aplinką, kurioje auga palikuonys.
                          be to moteris yra tautos išlikimo garantas.
                          o dėl kovo 8 galiu pasakyti, kad tai moterų solidarumo diena ir su raudonomis (ar kitų spalvų) tulpėmis neturi nieko bendro.
                          kai po nepriklausomybės atgavimo bandžiau pasveikinti savo mamą, ji pasakė: mamos diena pirmasis gegužės sekmadienis, tada ir sveikink
                          pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                          Comment


                            #93
                            Parašė Irma Rodyti pranešimą
                            Man asmeniškai Moters diena labai daug reiškia, čia ne tik šiaip lyties išskyrimas. Jau 100 metų ji egzistuoja. O simbolizuoja ilgą moters kovą su išskirtinai patriarchato dominavimu, dabar galim dirbti, balsuoti, pasiekėm tikrai nemažai nuo tų laikų. Gaila, kad kartos gimsta be atminties, kitaip nekiltų tokie klausimai kam mums minėti Tokią dieną

                            P.S. Ačiū vyrams už jų palaikymą, be jo vienoms moterims būtų sunku kažką pakeisti..
                            Na, galbūt kiekvienai ji turi skirtingą prasmę, man asmeniškai ji asocijuojasi ne su kova, o su tuom, kad esu moteris ir priklausau "silpnąjai" lyčiai. Pilnos lygybės vis dar nėra, ypač darbuose kur moterų alga apytiksliai yra 18% mažesnė nei vyrų. Vis dėl, jei jau reikia tokios "feminisčių" dienos, tai siūlyčiau taip ją ir pavadint "moters kovos diena" , o ne moters diena, kur mane sveikina dėl to, kad esu XX o ne XY.

                            Comment


                              #94
                              Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                              o dėl kovo 8 galiu pasakyti, kad tai moterų solidarumo diena ir su raudonomis (ar kitų spalvų) tulpėmis neturi nieko bendro.
                              Tai būtent, kad be tulpių ir prisigėrimo nebeliko kitokių prasmių po ilgo sovietmečio.

                              Comment


                                #95
                                Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                Na, galbūt kiekvienai ji turi skirtingą prasmę, man asmeniškai ji asocijuojasi ne su kova, o su tuom, kad esu moteris ir priklausau "silpnąjai" lyčiai. Pilnos lygybės vis dar nėra, ypač darbuose kur moterų alga apytiksliai yra 18% mažesnė nei vyrų. Vis dėl, jei jau reikia tokios "feminisčių" dienos, tai siūlyčiau taip ją ir pavadint "moters kovos diena" , o ne moters diena, kur mane sveikina dėl to, kad esu XX o ne XY.
                                Prie ko čia feminizmas? Užtenka Moters diena, kas mato toliau savo nosies, gali pasidomėti kas tai yra. O kas tokio priklausyti "silpnąjai lyčiai" ? Su savo nuotaikų kaitom ji tikrai nusileidžia stipriajai, fiziškai taip pat.
                                *******
                                Miestai.net Fb

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                  Tai būtent, kad be tulpių ir prisigėrimo nebeliko kitokių prasmių po ilgo sovietmečio.
                                  Kiekvienas mato iš savo varpinės.
                                  *******
                                  Miestai.net Fb

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                    Kiekvienas mato iš savo varpinės.
                                    Aš kalbu apie bendrą vaizdą gatvėse vakar. Kaip tą šventę suvokia žmonės, tai jau kitas reikalas...

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Tai būtent, kad be tulpių ir prisigėrimo nebeliko kitokių prasmių po ilgo sovietmečio.
                                      Aš nemačiau nei vieno prisigėrusio ar prisigėrusios vakar, o gėlės taip pat nėra esmė, čia svarbiausia tiesiog parodytas dėmesys
                                      Flickr

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Aš nemačiau nei vieno prisigėrusio ar prisigėrusios vakar, o gėlės taip pat nėra esmė, čia svarbiausia tiesiog parodytas dėmesys
                                        Na taip, bet labai jau dirbtina ir juokinga visa tai...
                                        Gal tą dėmesį tiesiog rodyti dažniau reikia nei vieną dieną per metus

                                        Comment


                                          Sveikinu visus sų Šv.velykomis!
                                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X