Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Migracija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė jozikas

    P.S: jeigu ne tos migracijos bandos , man labai idomu butu suzinoti kiek dabar lietuvoje gyventoju butu apytiksliai ?


    Manau būtų lietuvių kokie 4 milijonai.. Ir Vilnius būtų milijoninis miestas.. Bet taip aišku nėra... Lietuvos gyventojų skaičius mažėja esant neigiamam mirtingumo ir gimstamumo santykiui ir negana to keliolika tūkstančių pastoviai išvažinėja.. Tikrai neramu darosi..

    Comment


      #42
      Na, vargiai lietuvių sumažės dėl emigracijos, o daugiau dėl asimiliacijos, kuri įvyksta per kelis dešimtemčius (nebent kalbi apie Leituvą). Kitavertus, dalis išvykusių sugrįš, o didėjant pragyvenimo lygiui galbūt ir gimstamumas išaugs, kaip tai įvyko Airijoje. Šiaip kol kas išgyvenam perienamąjį laikotarpį, kurį tiesiog reikia pragyventi ir žiūrėti kaip viskas eis toliau. Taip pat turėkime omenyje, kad Lietuvoje gerovė auga, o tai yra pagrindinis faktorius, stabdantis emigraciją ir ateityje ji tikrai mažės kol galiausiai bus nustelbta imigracijos.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #43
        Mantai, stebint dabartinę politinę situaciją Lietuvoje aš iš vs stebiuosi, kaip ta mūsų ekonomika gali augti.. Būdamas verslininku nelabai norėčiau investuoti šalyje, kur valdžia daugiausiai laiko skiria ne svarbiems sprendimams daryti, o kažkokiom komisijom sudarinėti.. o dar negana sukuria komisiją, kuri tiria kitos komisijos darbo rezultatus.. Tiesiog nuostabu.. Štai žmonės ir netiki ad bent po 5 metų situacija pasikeis.. Na, neaišku kaip ten Brazius suspės suderinti valstybės ir žmonos reikalus.. Emigruoja žmonės, nes netiki kad GYVENSIME GERIAU jau taip greitai..

        Comment


          #44

          Manau, kad kalba eina ne apie 5 metu laikotarpi o greiciau apie 50 metu nes tai per viena diena neissispres

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #45
            Tai valdžia nėra esminis ūkio variklis, nors tiesa, kad jam indėlį nemenką daro. O investuotojams svarbu, kad šalyje yra rinka jų prekėms ir kad įstatymai yra palankūs investicijoms. Lietuva tai turi, tačiau visada yra kur tobulėti
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #46
              Populiacija dar sumazes, kol pagaliau prades augti. Sakyciau sumazes iki 3-2.5 mln ir tada prades augti.
              Pvz. kalbant apie naturalu prieaugi Vilniuje - 2003 metais buvo -579 tuo tarpu 2004 metais jau -264. Uz kokiu metu, dvieju naturalus prieaugis bus teigiamas. Sakyciau, kad visa Lietuva seks Vilniaus pavyzdziu, bet dar teks nemazai palaukti.

              Comment


                #47
                Reiktu nebekliedeti apie imigrantu sugrizima, bet galvoti apie imigracijos skatinima i Lietuva. Tokiu "rinku" yra pakankamai ir pasirinkimas pakankamai geras.
                Is D.Britanijos emigruoja simtai tukstanciu britu, bet balansas islieka teigiamas del imigracijos is kitur.

                Comment


                  #48
                  na, taip tavo tiesa.. Bet.. visuomet yra tas bet.. Galim, nesigilinti į valdžios reikalus.. Paimkime Vilnių(na galima ir Klaipėdą) ir kitą Lietuvą.. Vilniuje pasidarbavo Zuokas, šaunuolis vyras.. Klaipeda taipogi nezinau jų pagr. veikejų, bet miestas kruta, vis del to uostamiestis.. Bet, o kituose miestuose(kitoje Lietuvoje) vis tupinėjama apie tą patį.. Šiauliai: man regis tą Saulės miestą greičiau pastatys, nei surestauruos tą Bulvaro atkarpą, kurioje visą vasarą bei rudenį kapstosi.. "gražu" kai vienas kasa griovį, o kiti žiūri, ką jo kolega ten rado.. O gal auksas.. o dar ta moteriškė iš kultūros vertybių apsaugos departamento, kaip višta kapstosi ten prie to buldozerio, ar kaip jis ten vadinasi.. NA, po tokių vaizdų manau ne vien aš tapčiau apatiškas viskam.. Ko norėt, kad žmonės nusivylę ir nesitiki geresno gyvenimo.. Tai sutinku gerėsLietuvoje gyvenimas, dalis gal ir grįš .. sutikti savo paskutinių dienų Lietuvoje, bet kiti nemanau.. NA, bet tikiuosi aš klystu..
                  P.S. mes kol kas ne Airija, tad nebent galim pasvajoti apie tai...

                  Comment


                    #49
                    John> Leiskite paklausti, koks skirtumas tarp mažėjančios emigracijos ir didėjančios imigracijos? Mano kuklia nuomone, reikėtų orientuotis į migracijos saldo didinimą, t.y. imtis vienos iš priemonių: mažinti emigraciją, skatinti imigraciją, arba abu iš karto. Tuo tarpu p. John yra įsitikinęs, kad tik imigracijos skatinimas yra pateisinamas. Įdomu kodėl
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #50
                      Priminkit, kazkur buvo paskaiciavimai per kiek laiko mazdaug Lietuva ir kitos panasios salys mazdaug pasivytu senasias ES salis (bent jau kai kurias) savo ekonomika?
                      Del tu "rinku" tai, kad ir Baltarusija visai salia, manau ateity is ten turetu buti siek tiek imigrantu.

                      Comment


                        #51
                        Na, aš nesutinku dėl imigracijos skatinimo, nes paskui bus kaip latviams su rusais.. Siūlyčiau programą sukviesti išeivius atgal į Lietuvą.. Tik Va klausimas:
                        - KUO VISUS PARSIVILIOTI ATGAL Į LIETUVĄ?

                        Comment


                          #52
                          Parašė Mantaz
                          Tuo tarpu p. John yra įsitikinęs, kad tik imigracijos skatinimas yra pateisinamas. Įdomu kodėl
                          Kur taip parasyta? As niekada nieko panasaus nerasiau ir neteigiau, taigi neprikaisiok man tokiu dalyku.
                          Visgi emigracijos sustabdyti nepavyko ir panasu, kad nebepavyks. Pagaliau pilieciai yra samoningi ir patys supranta, kur jiems geriau. Taigi lieka pasikliauti imigracijos skatinimu. Tam net nereikia kazkokio specialaus skatinimo, tiesiog reikia sukurti tam tinkamas salygas (liberalizuoti kai kuriuos istatymus ir socialine sistema) ir imigrantai patys rinksis Lietuva. Na tai lyg ir koks marketingas.

                          Comment


                            #53
                            Parašė aidz
                            na, taip tavo tiesa.. Bet.. visuomet yra tas bet.. Galim, nesigilinti į valdžios reikalus.. Paimkime Vilnių(na galima ir Klaipėdą) ir kitą Lietuvą.. Vilniuje pasidarbavo Zuokas, šaunuolis vyras.. Klaipeda taipogi nezinau jų pagr. veikejų, bet miestas kruta, vis del to uostamiestis.. Bet, o kituose miestuose(kitoje Lietuvoje) vis tupinėjama apie tą patį.. Šiauliai: man regis tą Saulės miestą greičiau pastatys, nei surestauruos tą Bulvaro atkarpą, kurioje visą vasarą bei rudenį kapstosi.. "gražu" kai vienas kasa griovį, o kiti žiūri, ką jo kolega ten rado.. O gal auksas.. o dar ta moteriškė iš kultūros vertybių apsaugos departamento, kaip višta kapstosi ten prie to buldozerio, ar kaip jis ten vadinasi.. NA, po tokių vaizdų manau ne vien aš tapčiau apatiškas viskam.. Ko norėt, kad žmonės nusivylę ir nesitiki geresno gyvenimo.. Tai sutinku gerėsLietuvoje gyvenimas, dalis gal ir grįš .. sutikti savo paskutinių dienų Lietuvoje, bet kiti nemanau.. NA, bet tikiuosi aš klystu..
                            P.S. mes kol kas ne Airija, tad nebent galim pasvajoti apie tai...

                            Nejaugi tokiu apatisku vaizdeliu nera tarkime USA, UK , Ispanijoje ar dar kur musu tautieciai rojaus iesko ?

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #54
                              Na taip, Jonai, čia tai tikrai neparašyta

                              Parašė John
                              I'm glad to hear such news, Britain is setting an example to the rest of Europe how to deal with immigration. Immigration is a great thing and I can just be sorry for those who are opposing it.
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #55
                                Politika visur tokia pati ir i ja daug demesio nereiktu kreipti. Is tiesu tai ne ka geresni dalykai politikoje dedasi ir kaimyninese salyse (aisku nekalbu apie Baltarusija ) tik kai kurie cia taip jau isivaizduoja, kad viskas Lietuvoje blogiausia, o pas kaimynus kazkas labai gero.

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Edd
                                  Politika visur tokia pati ir i ja daug demesio nereiktu kreipti. Is tiesu tai ne ka geresni dalykai politikoje dedasi ir kaimyninese salyse (aisku nekalbu apie Baltarusija ) tik kai kurie cia taip jau isivaizduoja, kad viskas Lietuvoje blogiausia, o pas kaimynus kazkas labai gero.
                                  Cia musu nuomone sutampa

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Edd
                                    tik kai kurie cia taip jau isivaizduoja, kad viskas Lietuvoje blogiausia, o pas kaimynus kazkas labai gero.
                                    / Ar čia man taikoma?

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė aidz
                                      / Ar čia man taikoma?
                                      Nezinau, jei tu taip manai kaip as ten parasiau (kad pas kaimynus kazkas labai geriau politikoje), tai gal ir tau tinka.

                                      Comment


                                        #59
                                        na nzn gal ir tinka.. Tiesiog visada norisi, kad viskas būtų geriau....

                                        Comment


                                          #60
                                          Hmm , tai gal kas nors galite atsakyti i klausima : " Kiek pasaulyje yra lietuviu ? " . Idomu pasidare .

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X