Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikalingi turinio pildytojai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Siūlau nekeisti puslapio dizaino, man jis idealus...

    Comment


      #42
      Kaip Administratorei nures taip ir bus Hunte_r Bet man sis dizainas ir patinka
      :buksvx:

      Comment


        #43
        Parašė Audrius_17
        Kaip Administratorei nures taip ir bus Hunte_r Bet man sis dizainas ir patinka

        nebegaliu žiūrėt į tavo gramatines klaidas. Negana to, kad rašai NElietuviškomis raidėmis, tu net kablelių nesugebi niekad padėt.

        Kaip galima žodį "administratoriai" parašyt su klaida. gi jau pradinėse klasėse tai visi perkando.
        Westside is the best ! :jura:

        Comment


          #44
          Jei tau tai idomu tai pasiieskok tam skirto forumo su Lietuviu kalba cia kalba eina ne apie klaidas ir prasau daugiau man tai nekartot ! Isanksto dekoju .
          :buksvx:

          Comment


            #45
            Parašė Audrius_17
            Jei tau tai idomu [kablelis] tai pasiieskok tam skirto forumo su [be "su"]Lietuviu [lietuvių] kalba cia kalba eina ne apie klaidas ir prasau daugiau man tai nekartot ! Isanksto [iš anksto]dekoju .
            JKLMN, kur, Audriau, mokeisi?

            Comment


              #46
              Jau pradedat juokint
              :buksvx:

              Comment


                #47
                Šiaip, man atrodo, čia tik tu jau seniai visus juokini
                Westside is the best ! :jura:

                Comment


                  #48
                  Beik juoklus
                  :buksvx:

                  Comment


                    #49
                    Parašė Edgaex
                    Šiaip, man atrodo, čia tik tu jau seniai visus juokini
                    Nesmerkite ateities architektu - cia kaip su seimunais - reikia pagalvot ka atbarskino...
                    Senoji Klaipėda
                    F.Nietzsche - "There are no facts, only interpretations."

                    Comment


                      #50
                      Audriau_17,

                      du žodžiai - dvi klaidos

                      Manau, kad nick'ą biški neteisingai užsirašei. Vietoj "4" netyčia nuspaudei "7". Na niekad negalvojau, kad į šį forumą flooderis užklys, deja..


                      UMBAS>
                      Westside is the best ! :jura:

                      Comment


                        #51
                        Panašaus turinio žinutes galite vienas kitam rašyti į PM
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          #52
                          Baikit čia peštis
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #53
                            Ka ten tiek ilgai reik vargt su tuo atnaujinimu?
                            Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                            Comment


                              #54
                              Sveiki visi. Vakar kazkaip sugalvojau pasiieskoti info apie auskciausius pasualio pastatus. Skaitinedamas info ir ziurinedamas ju nuotraukas nuklydau i skyscrapercity foruma, o is jo paspaudes nuoroda vieno dalyvio is lietuvos parase (berods Mantaz) atklydau i sita svetaine ir galiausiai i si foruma. Vakar viso gal kokias ~4-5h skaitau apie architektura ir kuo toliau tuo idomiau . Pradejau nuo auksciausiu ir didziausiu pasaulyje, o dabar siame forume apie lietuviskus 'stebuklus' skaitau. Net negalvojau, kad gali buti taip idomu . Su malonumu prisijungsiu prie jusu bendruomenes ir jei tik kaip nors galesiu butinai prisidesiu prie jos augimo Kolkas dar gyvenu Panevezyje, turiu Fotoaparata, bei savo miesto nuotrauku.


                              P.S. Su sventemis visus

                              Comment


                                #55
                                tai wat as irgi neseniai cia uzklydau,ir buwo lb idomu pasiskaitineti,perskaiciau lb daug ir pasidare truputy nuobodu nes ilga laika nesulaukiu nauju idomiu temu:/

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė ArTuRAs
                                  Ka ten tiek ilgai reik vargt su tuo atnaujinimu?
                                  Turbūt laiko stoka daro savo
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė pauliaK

                                    P.S. Su sventemis visus

                                    Pauliak Welcomman !!! Tave taip pat su sventem

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Aiwarinis
                                      tai wat as irgi neseniai cia uzklydau,ir buwo lb idomu pasiskaitineti,perskaiciau lb daug ir pasidare truputy nuobodu nes ilga laika nesulaukiu nauju idomiu temu:/
                                      Žinok nepakanka tik imti , reik ir duoti.
                                      ir gal tavo temos taps intrigomis ar stulbinančiomis naujienomis.
                                      toks gyvenims.

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė pauliaK
                                        Sveiki visi. Vakar kazkaip sugalvojau pasiieskoti info apie auskciausius pasualio pastatus. Skaitinedamas info ir ziurinedamas ju nuotraukas nuklydau i skyscrapercity foruma, o is jo paspaudes nuoroda vieno dalyvio is lietuvos parase (berods Mantaz) atklydau i sita svetaine ir galiausiai i si foruma. Vakar viso gal kokias ~4-5h skaitau apie architektura ir kuo toliau tuo idomiau .
                                        Labai panašiai atkeliavau ir aš čia, tik skaičiau aš ne 5 o gal kokias dvi dienas nuo 5 dienos iki 3 nakties,
                                        Ir ateityje gal kelis kartus buvau kaip bepradėjęs nuliūst, dėl mano manymu nepakankamo forumo efektyvumo, bet paskui nusprendžiau prisidėti pats.Tai ir laikaus jau metai be maž, ir nežadu niekur pasitraukt.vot.

                                        To "Mantaz"
                                        reiktu kažkaip ponuli pasijudinti,gal ir laiko stoka trugdo.
                                        bet jai jau užvirei šia košę tai ir .....
                                        kažkaip aš ir prisibausiu atlikt tai ka pasižadėjau.

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Tomasl
                                          Labai panašiai atkeliavau ir aš čia, tik skaičiau aš ne 5 o gal kokias dvi dienas nuo 5 dienos iki 3 nakties,
                                          Ir ateityje gal kelis kartus buvau kaip bepradėjęs nuliūst, dėl mano manymu nepakankamo forumo efektyvumo, bet paskui nusprendžiau prisidėti pats.Tai ir laikaus jau metai be maž, ir nežadu niekur pasitraukt.vot.

                                          To "Mantaz"
                                          reiktu kažkaip ponuli pasijudinti,gal ir laiko stoka trugdo.
                                          bet jai jau užvirei šia košę tai ir .....
                                          kažkaip aš ir prisibausiu atlikt tai ka pasižadėjau.
                                          Na, šie žodžiai turėtų būti skirti 99, kadangi jis miestai.NET tinklalapio prižiūrėtojas
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X