Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaidos forume

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Mantai, turbūt jau pastebėjai, jog iš forumų dingsta kai kurios seniau įdėtos nuotraukos.

    Comment


      #82

      aga, turim čia tokį nuotraukų ėdimo maniaką, ypač mėgstantį į *.jpg formatą glaudintas

      o jei rimtai, tai nieko nėra amžino, tuo labiau nemokamų nuotraukų talpyklų, kuriose daugumas forumiečių talpina savo nuotraukas
      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        #83
        Na taip. Bet maniau gal yra išrastas koks priešnuodis

        Comment


          #84
          Esu parašęs 363 pranešimus, bet prie mano avataro esantis jų skaičius nuolat kinta: tai 302; tai 305;309; 313; etc. What's the matter?

          Comment


            #85
            / Cenzura..

            Comment


              #86
              Mmm...

              Comment


                #87
                Bet jų skaičius tai padiėja, tai sumažėja, tai vėl padidėja....

                Comment


                  #88
                  Norėdamas ištrinti visus nesąmoningus pranešimus temoje "Baltarusijos kaime", netyčia ištryniau visus kitus ir taip tavo pranešimų kieks aptirpo. Dabar viską atstačiau, tad ir pranešimų kiekis padidėjo

                  Beje, forumuose "Prospektas" ir "Apie forumą" pranešimai į skaičių neįtraukiami.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #89
                    Mat kokia čia sistema

                    Comment


                      #90
                      Dar vienas klausimas: įvertis- tik dėl grožio?

                      Comment


                        #91
                        Ne tik dėl grožio

                        Skaičiukas rieškia, kokia yra tavo įverčio galia, t.y. įvertindamas kažkieno pranešimą, suteiki jam būtent tiek taškų. Žalia juostelė parodo įverčių sumą, kurią suteikė kiti forumiečiai. Informacijos apie tai gali gauti dalyvio pulte.

                        Norėdamas įvertinti pranešimą, turi pasinaudoti svarstyklėmis pranešimo kairiajame žemutiniame kampe.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #92
                          Mat kaip gudriai. Ačiū už naudingą info.

                          Comment


                            #93
                            Mantaz: vakar vartinejau senus miestu nuotrauku konkursus ir pastebejau, kad ne visi veikia. Nuoroda virsuj vietoj showthread.php raso viewtopic.php (cia turbut like nu phpbb).

                            Comment


                              #94
                              Parašė tech
                              Mantaz: vakar vartinejau senus miestu nuotrauku konkursus ir pastebejau, kad ne visi veikia. Nuoroda virsuj vietoj showthread.php raso viewtopic.php (cia turbut like nu phpbb).
                              Jei tos nuorodos pranešimuose, tai taip, jos liko nepakitę nuo phpbb laikų
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #95
                                Mantai tituliniame puslapyje yra klaida, bloga nuoroda į forumus:

                                http://www.miestai.net/"http://tinkle.miestai.net//"

                                Comment


                                  #96
                                  Pataisyta, ačiū
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #97
                                    Mano 'įvertis' = 0 ? Pastebejau tik siandien. Čia klaida ar aš kažkuo nusikaltau ?
                                    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                    Comment


                                      #98
                                      Tavo įvertis ne tik nulinis, bet ir neigiamas (raudoni kvadratėliai vietoje žalių), o jis neigiamas dėl to, kad vienu metu elgeisi kaip liurbis.
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #99
                                        Su firefox matosi taip:


                                        Su Netscape matosi daugiau, bet irgi blogai. Su IE viskas lyg ir normaliai.

                                        O dar ryte viskas veike gerai.

                                        Comment


                                          Grrr ir kaip tyčia išvažiuoti reikėjo. Buvau įdėjęs tokį papildomą skriptą, kuris kažkokiu būdu sugadina visą vaizdą Firefox'e. Bet kadangi pas mane darbe buvo IE..
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X