Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Interjeras ir t.t...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Dauguma mano pažįstamų architektų panašiame stiliuje ir dirba. Nežinau kur ten tu žiūri

    Beje, tai sofai tame interjere balta oda absoliučiai netinka ... Pasižiūrėk pas B&B, kaip minimalias, bet malonias, sofas reikia daryti. O virtuvėje baras, ir dar einantis skirtingame lygyje su stalviršiu, irgi labai pasenęs konceptas. Jei nori kažko švariau virtuvėse, pasižiūrėk Bulthaup.

    O lietuviai baldininkai ir tą, ir tą gali puikiai pakopijuoti
    Paskutinis taisė nomad; 2015.03.05, 15:14.
    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

    Comment


      #62
      Studioverket - buvęs Stokholmo striptizo klubas, pertverkytas į biurą:


      Šaltinis


      Šaltinis


      Šaltinis


      Šaltinis


      Šaltinis


      Šaltinis


      Šaltinis


      Šaltinis

      PLačiau: http://www.dezeen.com/2013/12/03/off...st-bubble-wrap.
      Paskutinis taisė Silber418; 2015.04.30, 06:09.

      Comment


        #63
        Gal netycia matet kur Lietuvoj galima isigyt lubiniu koloneliu dezes? Perskambinau visas zinomas hi-fi parduotuves ir nieko nerandu, visi pasakoja kad su makrofleksu formuotis deze paciam, ko tikrai nenoriu rizikuot daryt

        Comment


          #64
          Mane ir domintu lubiniu koloneliu dezes nes noreciau atsinaujinti savo sistema i 5.1.2 ar 5.1.4

          Comment


            #65
            Gavau konsultacija tokia, kad aplink, vata perimetra apmetyt ir bus ok. Didelio skirtumo nebus nuo dezes ypac jei stovi priekines rimtos, o lubines tik perimetrui. Pas mane lubines gaunas sekiojancios pagal judesi ir veikiancios ir stiprejancios ne pagrindiniuose kambariuose tik ten kur zmogus yra. Tai sake, kad pinigu ismetimas butu deze jei galima perimetra vata apdet, kad bangos lubom nevaiksciotu

            Comment


              #66
              http://www.minkstinamai.lt/mano-darb...ratiniu-metru/ ne tipinis Lietuvai projektas.

              Comment


                #67
                Neblogas!

                Comment


                  #68
                  Fainiai. Gal tik virtuvėje galėjo stalčius, spinteles daryti be rankenų.
                  AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                  Comment


                    #69
                    Sveiki, klausimas toks nežinau ar į šią tema papuoliau bet gal ir tinka prie interijiero, nes renkuos garažui vartus ir noriu pasiklausti, pasirinkimas yra toks: automatiniai vartai, ir paprasti vartai rankom pakeliami, ar automatiniai vartai labai dažnai genda?
                    Paskutinis taisė pauliaK; 2015.07.28, 11:52. Priežastis: Panaikinta nuoroda į išorinį puslapį.

                    Comment

                    Working...
                    X