Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NT klausimai ir atsakymai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pilaitės pakraštys gal ne pati geriausia alternatyva, bet įvertink, kad senoje statyboje mažiau tvarkos, galimai brangesnė eksplotacija, kaimynai nenorintys renovacijos ar elementarios tvarkos, problemos su parkavimu jei tas aktualu
    BET labai svarbus veiksnys susiekimo artumas su kitais rajonais, pradedant VT. Antakalnis ir Pilaitė- turbūt labiausiai nutolusios Vilniaus vietos. Reikia konkretumo.

    Comment


      As kalbu apie situos, Volunges gatvej 1975 metu murinius namus. Ar apie juos zinoma kas nors blogo?

      Speju tie visi aplink poliklinika esantys ±63 metu blokiniai butu no-go? Ir apskritai, ar teisingai girdejau, kad muriniai namai, kad ir sovietiniu vienodu metu yra geriau nei blokiniai?

      Comment


        Parašė TikSkaitantis Rodyti pranešimą
        As kalbu apie situos, Volunges gatvej 1975 metu murinius namus. Ar apie juos zinoma kas nors blogo?
        .
        Speju tie visi aplink poliklinika esantys ±63 metu blokiniai butu no-go? Ir apskritai, ar teisingai girdejau, kad muriniai namai, kad ir sovietiniu vienodu metu yra geriau nei blokiniai?
        Labas,

        aš irgi jau seku ne vieną skelbimą Volungės gatvėj. Vieta man asmeniškai atrodo labai faina ir rami. Mūriniai namai tikrai yra geriau, nei blokiniai vien dėl savo didesnio ilgaamžiškumo. Antakalnis tikrai arčiau miesto nei Pilaitė. Susisiekimas patogesnis dėl Vileišio g. dviračių tako, labai dažno viešojo transporto kursavimo. Nežinau, manęs Pilaitė visai netraukia, tad tam tikri Antakalnio seni daugiabai atrodo kaip geras variantas.

        Comment


          Mūriniuose po 30 metų pradeda plytos trupėti ir reikia daryti renovaciją. Bent pas mane.

          Comment


            Parašė TikSkaitantis Rodyti pranešimą
            As kalbu apie situos, Volunges gatvej 1975 metu murinius namus. Ar apie juos zinoma kas nors blogo?

            Speju tie visi aplink poliklinika esantys ±63 metu blokiniai butu no-go? Ir apskritai, ar teisingai girdejau, kad muriniai namai, kad ir sovietiniu vienodu metu yra geriau nei blokiniai?
            Informacija iš insaider’io. Mano vaikai ėjo į Volungės darželį, kuriame dirba šeimyninkutė (ar kaip ji ten vadinasi) gyvenanti tuose namuose, tiksliau - name tiesiai priešais darželį. Remiantis jos pasakojimu, tuos namus statė Soviet Army kareiviai karininkams. Tokia statyba dažniausiai būna visiškai chaltūra. Plius gyventojų kontingentas. Aišku, daug jų pasikeitė, bet patikėkit, yra tam tikra path dependency. Vien tik pažiūrėjus į kiemus ir balkonus vaizdas toks visuškai post-sovietinis.
            Siūlyčiau geriau paieškoti Debesijos gatvėje. Ten kita namų istorija, kiek geresnė. Bet jie geltonų byrančių plytų.
            Šiaip Antakalnis nevienalytis labai. Vertas dėmesio kvartalas tarp Smėlio, Šilo, Grybo ir Klinikų gatvių. Beje, ten gyvena vienas mūsų forumo aktyvus dalyvis, kuris dirbdamas VMS laukiniais 90-tais sugebėjo privatizuot namuką, o dabar yra aktyvus kovotojas prieš naujas statybas ir miesto tankinimą.

            Comment


              Sveiki,

              Perku kotedžą Vilniui, Kalnėnuose ( A+ klasė ) su aeroterminiu šildymu. ~150 kvadratų.
              Gal, kas turit patirties. Kiek elektros suvartoja toks kotedžas žiemą ? Reikia sudaryti elektros sutartį ir nežinau, kokį kiekį nurodyti.

              Ačiū!

              Comment


                Parašė Linge Rodyti pranešimą
                Sveiki,

                Perku kotedžą Vilniui, Kalnėnuose ( A+ klasė ) su aeroterminiu šildymu. ~150 kvadratų.
                Gal, kas turit patirties. Kiek elektros suvartoja toks kotedžas žiemą ? Reikia sudaryti elektros sutartį ir nežinau, kokį kiekį nurodyti.

                Ačiū!
                500-1000 kwh.
                Flickr

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  500-1000 kwh.
                  Aš sakyčiau labiau 1000-2000. Pas mane rekuperatorius, šildomos grindys vonioj ir kiti buitiniai prietaisau per mėnesį iki 1000 suvalgo. Butas su centriniu, šiek tiek mažasnis, bet ne A+ klasė.

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    500-1000 kwh.
                    500-1000 per žiemą? t.y. po 165-330kWh per mėnesį, su aeroterminiu šildymu? Aš šildydamas dujomis daugiau elektros sunaudoju.
                    If a lion could speak, we could not understand him.

                    Comment


                      Parašė shimon Rodyti pranešimą

                      Aš sakyčiau labiau 1000-2000. Pas mane rekuperatorius, šildomos grindys vonioj ir kiti buitiniai prietaisau per mėnesį iki 1000 suvalgo. Butas su centriniu, šiek tiek mažasnis, bet ne A+ klasė.
                      Keista, kad tiek daug, pas mane butas nemažas, irgi su centriniu, rekuperacija, indukcinė, kavos aparatas, 3 tv, džiovyklė pastoviai dirba, daug apšvietimo pridaryta ir tikrai nieko netaupant max būna iki 500.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                        500-1000 per žiemą? t.y. po 165-330kWh per mėnesį, su aeroterminiu šildymu? Aš šildydamas dujomis daugiau elektros sunaudoju.
                        Pažįstami, kurie name šidosi šilumos siurbliu sunaudoja žiemą iki 1000 iš viso, bet čia individualu turbūt, pas jus kiti prietaisai daug sunaudoja, gal koks EV?
                        Flickr

                        Comment


                          Ačiū už komentarus!

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                            Pažįstami, kurie name šidosi šilumos siurbliu sunaudoja žiemą iki 1000 iš viso, bet čia individualu turbūt, pas jus kiti prietaisai daug sunaudoja, gal koks EV?
                            Rekuperatorius, du šaldytuvai, skalbimo mašina ir indaplovė kasdien sukasi.
                            If a lion could speak, we could not understand him.

                            Comment


                              Parašė shimon Rodyti pranešimą

                              Aš sakyčiau labiau 1000-2000. Pas mane rekuperatorius, šildomos grindys vonioj ir kiti buitiniai prietaisau per mėnesį iki 1000 suvalgo. Butas su centriniu, šiek tiek mažasnis, bet ne A+ klasė.
                              Jei per mėnesį 1mwh prisukčiau bute su centriniu šildymu, ieškočiau kas elektrą vagia.

                              Comment


                                Parašė Nitro Rodyti pranešimą

                                Jei per mėnesį 1mwh prisukčiau bute su centriniu šildymu, ieškočiau kas elektrą vagia.
                                Pamiršau paminėt, kad dar boileris elektrinis, tai jis kelis šimtus prisuka. Daugiausia rekuperatorius, boileris ir vonios grindys suvalgo.

                                Vasarą dvigubai mažiau sunaudoju, kai rekuperatoriui oro pašildyt nereikia ir vonios grindų nešildau.
                                Paskutinis taisė shimon; 2023.12.22, 15:58.

                                Comment


                                  Parašė shimon Rodyti pranešimą

                                  Pamiršau paminėt, kad dar boileris elektrinis, tai jis kelis šimtus prisuka. Daugiausia rekuperatorius, boileris ir vonios grindys suvalgo.
                                  Rekuperatorius net galingiausias ir max atsuktas daugiau nei 100 per mėn. nesunaudoja.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Šiaip nenuostabu, kad varžinis šildymas suvalgo daug elektros. Užtat šilumos siurbliai yra smagumėlis, tiek kambarių tiek vandens šildymui. Tik turbūt brangiau vedžioti vamzdžius negu tiesiog patiesti varžinį kilimėlį po plytelėmis.

                                    Comment

                                    Working...
                                    X