Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Naujakuriai Galvydžio g. 11, Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Naujakuriai Galvydžio g. 11, Vilniuje

    Sveiki,

    būtų smagu pabendrauti su esamais/būsimaisiais kaimynais šiame name

    Beje, trumpasis temos adresas būtų:

    http://galvydzio-11.miestai.net/
    Paskutinis taisė Mantas; 2008.03.17, 20:59.
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Sveikinu įsigijus namus Mantai. Geras pasirinkimas

    Comment


      #3
      Parašė deep'as Rodyti pranešimą
      Sveikinu įsigijus namus Mantai. Geras pasirinkimas
      Ačiū
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Sveikas istojes i siaurieciu gretas Mantai. As tiksliai nezinau, kuris cia tas tavo namas, bet jeigu jisai yra sitas kampinis http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=30273, tai busi kaimynas su Manfredu is Metal on Metal (myspace.com/nesakykmamai).

        Comment


          #5
          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Sveikas istojes i siaurieciu gretas Mantai. As tiksliai nezinau, kuris cia tas tavo namas, bet jeigu jisai yra sitas kampinis http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=30273, tai busi kaimynas su Manfredu is Metal on Metal (myspace.com/nesakykmamai).
          Dėkui A ne, maniškis yra šiauriausias ir vėliausiai pastatytas namas kvartale, šalia pat Galvydžio gatvės
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            Mantai, sveikinam, o ten ar garsiai ūžia galerija?

            Comment


              #7
              Parašė romasg Rodyti pranešimą
              Mantai, sveikinam, o ten ar garsiai ūžia galerija?
              Šiek tiek ūžia, bet iki šiol kažkaip netrukdė
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                tai gerai, galima bus gyventi, busim kaimynais

                Comment


                  #9
                  Smagu, pats dar neįsikraustei? Kelintam aukšte tavo (maniškis 4-am vakarinėj pusėj)
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    va tai tau tai reiškės tu man i grindis su šepečiu stuksesi nu tai malonu

                    Comment


                      #11
                      Mielieji, radau lapeli, kur apklausa, kiek kartu reiktu laiptine valyti? Kaip galvojate?
                      Kokia ten situacija? kiek kartu valo? As maciau, kad 2, o gal daugiau?

                      Comment


                        #12
                        Parašė romasg Rodyti pranešimą
                        Mielieji, radau lapeli, kur apklausa, kiek kartu reiktu laiptine valyti? Kaip galvojate?
                        Kokia ten situacija? kiek kartu valo? As maciau, kad 2, o gal daugiau?
                        Man tas laiptinės valymas gana įtartinas, teko pastebėt, kad tie patys nešvarumai laikosi bent pusantros savaitės.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          taip ir galvojau, kad ju teigimas kad valo 4kartus per savaite, truputi nerealus..

                          Mantai, kaip atsaket i anktetos uzklausima. Vienas sutiktas kaimynas ragino zymeti 1 karta.

                          Comment


                            #14
                            ir as cia savaite gyvenu! kartonkiemis,bet bent jau silta

                            Comment


                              #15
                              Kame tas kartonkiemis, gi mūrinės sienos Iš kurio aukšto tamsta esąs?
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                as antram aukste, 11b namas. O kartonkiemis tai todel kad girdziu viska.Kaimynai virsuje kaip pastebejau megsta perstumdyt baldus na bet komunaliniu kainos tai pasaka lyginant su senos statybos butais.

                                Comment


                                  #17
                                  gera ir smagu klausyt depeshmode is virsuje esancio buto,o vakarais siaip paprastu gabaliuku paklausyt.Galvydzio 11b namas,kreipkites visi melonamai megstantys klausyti muzikos,garsiai,ypac kai norisi miego,o mentu kviest nekyla ranka..,ateikit,cia koridoriui tilpsim visi,isnesiu sofa.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė esherys Rodyti pranešimą
                                    gera ir smagu klausyt depeshmode is virsuje esancio buto,o vakarais siaip paprastu gabaliuku paklausyt.Galvydzio 11b namas,kreipkites visi melonamai megstantys klausyti muzikos,garsiai,ypac kai norisi miego,o mentu kviest nekyla ranka..,ateikit,cia koridoriui tilpsim visi,isnesiu sofa.
                                    Tai Depeche Mode dar neblogiausia, kas galėtų būti.. Įsivaizduok jei koks Tomizmo draugas gyventų? O kas dėl kaimynų - kvieskit ramiai sau, tvarka yra tvarka, po 23h miegot neduoda ir "laba diena, pareigūnas Petraitis". Nes kai nieko nedarai, tai po kurio laiko visi kaimynai "išpindėja" ir daro ką nori. Patikrinta asmeniškai.
                                    Jūsų,
                                    Analitikas PlėtRa™

                                    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                    Comment


                                      #19
                                      internetas

                                      gerbiamieji, issinuomavau buta galvydzio 11 ir noreciau pasidometi katra kabeline ir interneta patartumet uzsisakyti?

                                      pas vdnet saite net tokios gatves nerandu.. gal yra koks vietinis tiekejas?

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė pbg Rodyti pranešimą
                                        gerbiamieji, issinuomavau buta galvydzio 11 ir noreciau pasidometi katra kabeline ir interneta patartumet uzsisakyti?

                                        pas vdnet saite net tokios gatves nerandu.. gal yra koks vietinis tiekejas?
                                        Sveikas,

                                        Aš eksploatuoju maksimalų planą iš kava.lt, tai greičio testai patvirtina, kad jie duoda tai, ką siūlo. Ryšio dingimų per metus gal trejetas pasitaikė.
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment

                                        Working...
                                        X