Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] „Būstuvos“ kvartalo Šančiuose naujakuriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    2 namo gyventojus bustuva ikalbineja pasirasyti sutartis uz 80% uzbaigtuma. Buvo susirinkimas namo gyventoju ir kazkas sake kad 1 namo gyventojai vis dar yra pasirase tik uz 80% namo uzbaigtuma. Ar cia tiesybe?
    roshkis

    Comment


      #42
      Tai kokį butą tu pirkai iš Būstuvos, su daline apdaila spėju, o tai reiškia, kad tavo buto baigtumas kaip tik ir bus 80 %, likusius darbus juk pati pabaigsi. O jiems aktualu, kad gautų pinigus iš banko, gal dar kokių tikslų turi.

      Beje galėtų dar antro namo gyventojai negyventi, nes jau mašiną sunkiai randu kur įkišti, o neseniai džiaugiausi, kad daug vietos ir t.t.

      Beje man keistas sprendimas pasirodė, laiptų pakopas užkloti trinkelėmis, o ne plytelėmis. Gal laikys ilgiau, bet tik gal..... Nors šiaip gražiau atrdodytų plyteles šiurščios...
      You've got one life! Live it!

      Comment


        #43
        80% baigtumas tai yra pilnai pastatytas namas be vidaus apdailos darbu. Isoriskai antras namas stovi, tik fasadas neuzbaigtas.. O ka reiskia ikalbineja? Jus jau darotes apdailas o dar nesate sumokeje pinigu?? Ar jau sumokeje?

        Jei namas yra 80% baigtumo, t.y. statyba iregistruota registru centre su 80% baigtumu, tada pagal preliminaria sutarti mes privalejome atlikti likusiu pinigu sumokejima. Ta ir padareme.
        Po to buvo skirtas laikas apdailai, pasidareme apdaila ir namas buvo priduotas. O jei priduotas, vadinasi 100% baigtumas. Bent jau taip jie mums sako. Aisku turejo buti sutvarkytas ir gerbuvis, bet per susirinkima sake kad pridave su laikinu gerbuviu. Nezinau ka tai reiskia teisiskai.
        Tada atliktas galutinis buto pardavimas, iregistruota registru centre ir tt. Bent jau pagal mano pazyma is registru centro, niekur nepastebejau apie jokius 80%, bet grizes namo dar karta paziuresiu.

        Tai pagal mane musu namas skaitosi pilnai priduotas, vadinasi 100% baigtumas. Jei jums siulo rasytis galutines pirkimo pardavimo sutartis su 80% baigtumu, jokiais budais nesutikite. Vadinasi jusu namo pabaigti jiems ir nereikes ir pabaigs tada kai "tures laiko". O jus visa laika formaliai gyvensite statybose, t.y. namas nebus priduotas. O statybose gyventi draudziama, negalioja jokie busto draudimai ir tt.

        Bet tai negi tai bustuvai taip sunku kad nesugeba pabaigti fasado ir davesti nama iki 100% baigtumo??



        Parašė peleroma Rodyti pranešimą
        2 namo gyventojus bustuva ikalbineja pasirasyti sutartis uz 80% uzbaigtuma. Buvo susirinkimas namo gyventoju ir kazkas sake kad 1 namo gyventojai vis dar yra pasirase tik uz 80% namo uzbaigtuma. Ar cia tiesybe?
        Paskutinis taisė andy; 2007.11.27, 15:53.

        Comment


          #44
          Parašė andy Rodyti pranešimą
          80% baigtumas tai yra pilnai pastatytas namas be vidaus apdailos darbu. Isoriskai antras namas stovi, tik fasadas neuzbaigtas.. O ka reiskia ikalbineja? Jus jau darotes apdailas o dar nesate sumokeje pinigu?? Ar jau sumokeje?

          Jei namas yra 80% baigtumo, t.y. statyba iregistruota registru centre su 80% baigtumu, tada pagal preliminaria sutarti mes privalejome atlikti likusiu pinigu sumokejima. Ta ir padareme.
          Po to buvo skirtas laikas apdailai, pasidareme apdaila ir namas buvo priduotas. O jei priduotas, vadinasi 100% baigtumas. Bent jau taip jie mums sako. Aisku turejo buti sutvarkytas ir gerbuvis, bet per susirinkima sake kad pridave su laikinu gerbuviu. Nezinau ka tai reiskia teisiskai.
          Tada atliktas galutinis buto pardavimas, iregistruota registru centre ir tt. Bent jau pagal mano pazyma is registru centro, niekur nepastebejau apie jokius 80%, bet grizes namo dar karta paziuresiu.

          Tai pagal mane musu namas skaitosi pilnai priduotas, vadinasi 100% baigtumas. Jei jums siulo rasytis galutines pirkimo pardavimo sutartis su 80% baigtumu, jokiais budais nesutikite. Vadinasi jusu namo pabaigti jiems ir nereikes ir pabaigs tada kai "tures laiko". O jus visa laika formaliai gyvensite statybose, t.y. namas nebus priduotas. O statybose gyventi draudziama, negalioja jokie busto draudimai ir tt.

          Bet tai negi tai bustuvai taip sunku kad nesugeba pabaigti fasado ir davesti nama iki 100% baigtumo??

          Man atrpdp jie tai daro, nes jiems bankas pinigus pervesti turi, o ir kiti gen. rangovų parametrai jiems svarbūs. Aš siūlau taip pat nepasirašinėti, pakol privažiavimo nepadarys iki paskutinės antrojo namo laiptinės. Nes man nėra kur mašiną palikti

          Beje keletas foto...

          Šešiolikinio daugiabučio statybvietė. Padą lieja, o naktį jį švitina lempomis, bet kaip ir matyti ir dieną lempos neužgesta. Netaupo elektros, nes mes už ją sumokame. O taip. Mes mokame už elektrą UAB "Būstuva".





          Veiksmo nulis, o šviesos plieskia. Juk mano litai dega čia



          Kažkokia lempa visai įdomi gavosi su mano Lumix. Išbandžiau naktinį rėžimą...



          You've got one life! Live it!

          Comment


            #45
            Čia nutraukiau kokias klaidas daro projektuotojai ir statybininkai. Kam čia tos trinkelės, juk šiuškčios pakopinės plytelės būtų geriau....



            Pas jus tokia pati laiptinė ANDY?



            Už ką pagirti galima, tai už Schindler liftus, jaučiuosi kaip kokiame ofise. Nuotrauka aišku to neparodo, sorry

            You've got one life! Live it!

            Comment


              #46
              Vakar klausiau kada pridavines antra nama, tai sake kad tik po nauju metu, nes tiktai apie 25 butai pridave apdaila, o kai kurie is viso dar net nepradejo.

              Comment


                #47
                Kodel manai kad musu saskaita? Cia jau butu per daug nachaliskai. Negana to kad mes vis dar neturime normaliu elektros knyguciu ir naudojames statybine elektra, tai dar is musu vogti..

                Masina statyk aiksteleje kitoje namo puseje kur anksciau statem. Jei vakare griztu, visada ten statau. Siandien jau pasnigo, ziuresiu kaip tas kalniukas bus valomas, nes uz "teritorijos prieziura" jau mokam.

                Laiptus ziurejau, bet man lyg ir graziai tos trinkeles pasirode.. Graziai derinasi prie aiksteles ir saligatviu. Tik saligatvius per mazus padare. Jei kas nors atbulai priparkuoja avanta, praeiti jau neimanoma

                Laiptine ir musu truputi apsiurusi pirmam aukste, bet naturalu manau O kas cia pas jus per juosta? Cia duris is naujo dejo?

                Comment


                  #48
                  Parašė andy Rodyti pranešimą
                  Kodel manai kad musu saskaita? Cia jau butu per daug nachaliskai. Negana to kad mes vis dar neturime normaliu elektros knyguciu ir naudojames statybine elektra, tai dar is musu vogti..

                  Masina statyk aiksteleje kitoje namo puseje kur anksciau statem. Jei vakare griztu, visada ten statau. Siandien jau pasnigo, ziuresiu kaip tas kalniukas bus valomas, nes uz "teritorijos prieziura" jau mokam.

                  Laiptus ziurejau, bet man lyg ir graziai tos trinkeles pasirode.. Graziai derinasi prie aiksteles ir saligatviu. Tik saligatvius per mazus padare. Jei kas nors atbulai priparkuoja avanta, praeiti jau neimanoma

                  Laiptine ir musu truputi apsiurusi pirmam aukste, bet naturalu manau O kas cia pas jus per juosta? Cia duris is naujo dejo?
                  Patraukė duris giliau link lifto. Gal kažkam labai nepatogu buvo... Aš galvojau, kad visose laiptinėse tai pakoregavo...
                  You've got one life! Live it!

                  Comment


                    #49
                    Parašė gnomas Rodyti pranešimą
                    Vakar klausiau kada pridavines antra nama, tai sake kad tik po nauju metu, nes tiktai apie 25 butai pridave apdaila, o kai kurie is viso dar net nepradejo.
                    As taip pat esu is antrojo namo ir noreciau daugiau suzinoti kaip vyksta ne namo, bet buto pridavimas, kas turi buti padaryta, grindys, sienos , santechnika pajungta. o kaip del elektros laidai turi buti isvedzioti ar butinai lempos sujungtos , kaip del vidaus duru? nes terminai siaubingi visko laukti tenka ilgai, o moketi mokescius uz bendra elektra ar konteineri skirta atceit siukslem po 260lt per menesi nesinori .
                    P.S. o gal kas dalyvavo gruodzio 2diena susirinkime ir gali pasidalinti informacija.

                    Comment


                      #50
                      2 namo susirinkimas: atejo is 34 butu zmoniu is kuriu apie 20 jau gyvena. Buvo pakviesta zurnaliste is respublikos ir siandien yra straipsnis apie bustuva ir jos darbus. As dar neskaiciau, lyg ir sake pirmam puslapy. Zodziu nutarem nepasirasineti buto pridavimo sutarciu, kol nesutvarkys normaliai aplinkos kaip prisizadejo. Sekmadieni rasysim antra pretenzija del aplinkos, kolidoriu ir "Flynet".

                      Buto pridavimas man vyko labai paprastai. Buvau susitvarkes visas sienas, grindis ir pasijunges kanalizacija bei vandentieky vonioj. Atejo senukas apziurejo ir sako ok. Laidai dar nebuvo sujungti ir duru nebuvo - sake butinai turiu susideti duris, tai zodziu prisizadejau, kad per menesi susidesiu ir viskas(nors iki siol veluoja man pagaminti, pykstuoji su OHO durim). Bet manau ir elektra ir durys turi buti idetos, mane tiesiog praleido. Pridavinejau spalio vidury, gal kas nors ir pasikeite.
                      roshkis

                      Comment


                        #51
                        aciu uz info o gal turite kokiu kontaktu, nes kiek zinau antro namo gyventojai apsikeite telefonais, e meilais, kad galetu bendrauti ir dalintis informacija , nes praleidi koki susirinkima ir sunku atsekti kas, kur, kada.
                        kai nuvaziuoju i buta tai nelabai kaimynu sutinku, visi uz uzdaru dutu kazka remontuoja, ir aisku atrodo kad visi pasidare daugiau uz tave o tada is viso neviltis ima|

                        Comment


                          #52
                          Si sekmadieni bus susirinkimas, praeita buvo 16 valanda. Bus iskabintas skelbimas ant duru
                          roshkis

                          Comment


                            #53
                            Sveiki,
                            Aš iš II namo.
                            Gal kas turit straipsnius is Respublikos ir Vakaro žiniu.

                            Del televizijos ir interio tai kiek žinau Flynet moka bustuvai kad neisileistų kitų operatorių.

                            Comment


                              #54
                              O kas čia per bunkeris per mano langą matosi?

                              You've got one life! Live it!

                              Comment


                                #55
                                Beje kas liečia tą straipsnį tai jis, kaip ir daugelis kitų - užsakytas. Labai jau pabrėžia, kad p. Galvanauskas solcialiberalas. Juk jis neseniai juo patapo.... aišku gaila, kad lėtokai jie sukasi, bet jie juk ant savo žemės stato, tai ir terminai jiems nėra aktualūs, o ir beveik visi darbuotojai pasikeitę. O kas liečia gyventojus ir darbininkus iš butų, tai galėtų mašinas per vidurį nestatyti, žinau, kad užknisa taip toli pėdinti, bet reikia visiems pakentėti pakol nepadarė visos aikštelės prie antojo namo...
                                You've got one life! Live it!

                                Comment


                                  #56
                                  ir is viso ten dar veikiancios kareivines ar kas toje vakaru puseje yra?
                                  roshkis

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                    Beje kas liečia tą straipsnį tai jis, kaip ir daugelis kitų - užsakytas. Labai jau pabrėžia, kad p. Galvanauskas solcialiberalas. Juk jis neseniai juo patapo....
                                    PIlnai tikiu kad užsakytas. Bet man svarbu kad butų laiku atlikti darbai. O politines kovos manes visai nedomina.

                                    Comment


                                      #58
                                      per mano langa irgi kareivines matosi, bet ne tik bent jau is 8 aukrsto ypac vakare labai fainas vaizdas matosi su prisikelimo baznycia. manau vaizdo atzvilgiu geriau ziureti i kareivines nei i statybas kitoj namo pusej...

                                      Comment


                                        #59
                                        buvau pietu metu gryzes ana diena tai is viso niekas nevyko. Ten dar liko darbininku kazin? :-/
                                        roshkis

                                        Comment


                                          #60
                                          Tai vakare mačiau važinėjant vikšrinį karo medicinos aparatą, porą kartų pralėkė ir paskui turbūt kuras baigėsi. Gerai, kad tose kareivynėse labai mažas judėjimas, į medžius žiūriu ir tiek... Aš kažkada ant stogo užsikabarojęs buvau, tai matosi ir pažaislis ir kiti pastatai. Norėčiau 16 aukšte pagyventi....
                                          You've got one life! Live it!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X