Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Perkūnkiemio kvartalo naujakuriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    arPerkunkiemy jau ijunge sildyma ?

    Comment


      #22
      Parašė vytauc Rodyti pranešimą
      Pritarčiau Mantui. Pas mus dar didelis būstų trūkumas. Dar pernelyg daug žmonių nuomojasi, ar gyvena pas tėvus. Mano supratimu, net Vilniuje galima kainų svyravimo amplitudė ne daugiau +/- 10 proc.
      Nebent kokia globali krizė...
      Dabar nuoširdžiai pasakyk sakinį:
      „Visi bakarų europiečiai gyvena nuosavuose būstuose, jie jokių būdų nesinuomuoja ir, neduok dieve, gyvena pas tėvus“
      Ar pats patikėjai?

      O dėl krizės? Tiesa sakant, net krizės nereikia. Užteks keleto durnių valdžioje, kurie liberalizuotų namų statybą (dabar visas procesas labai jau biurokratizuotas-korumpuotas IMHO). Na savotiška krizė - korumpuotiems valdininkams ir korumpuotiems lenkams.

      Comment


        #23
        Sveiki visi. Aš gyvenu name prie pat perkunkiemio. Baikit leisti perkūnus iš savo rajono, nes mūsų namas jau griūna O jei rimtai, tai norėjau paklausti: pas mus naujos statybos bute pradėjo trukinėti beveik visos sienos, kituose butuose taip pat. Čia normalu kaip naujos statybos namui, ar ne?

        Comment


          #24
          pas mane senos statybos 20m butui per paskutinius kelis metus pradejo trukineti sienos. cia jau manau normalu

          Comment


            #25
            Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
            pas mane senos statybos 20m butui per paskutinius kelis metus pradejo trukineti sienos. cia jau manau normalu
            Namas per 20 metu susigulejes jau ir jei pradejo trukineti sienos, reiskiasi pradejo vaikscioti. Manau tikrai nenormalu.

            Naujam namui normalu kad tinkas patrukineja, bet kazkur skaiciau kad pacios sienos negali trukineti net ir naujam name. Ta prasme vaiksciojimas glai buti tik toks kad tinkas sutruksta, bet sienoje pastebimo plysio negali buti. Jei sutruksta iki tiek, kad sienoje skyle, vadinasi jau vaiksto per daug ir namas pastatytas blogai.

            Comment


              #26
              Parašė Frist Rodyti pranešimą
              Sveiki visi. Aš gyvenu name prie pat perkunkiemio. Baikit leisti perkūnus iš savo rajono, nes mūsų namas jau griūna O jei rimtai, tai norėjau paklausti: pas mus naujos statybos bute pradėjo trukinėti beveik visos sienos, kituose butuose taip pat. Čia normalu kaip naujos statybos namui, ar ne?
              Pirmus trejus metus namas sėda, dėl to saikingi įtrūkimai yra normalu.
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #27
                Dekui už informacija, truputi nuraminot. Beje dar vienas šito namo trūkumas, normalu jei visas namas truputi svira į vieną pusę? P.S. čia tas virš maximos, statybų metu griuvęs gal pora kartų.

                Comment


                  #28
                  "NTV satybos " (jie pabaiginejo)vadovai man iskino kad ten kokiu 4 kolonu truksta, todel visu aukstu ludos, kitiems grindys ilinkusios net iki 15cm. Padare jie aplink kolonas sutvirtinimus bet manau problemu neishprende. tad jai galit tai bekit nuo ten kuo toliau.... arba pirkit pripuciaumus baldus...
                  IDG service

                  Comment


                    #29
                    idomu ar galima nusitraukti sutarti ir susigrazint avancas del tu 15cm?

                    Comment


                      #30
                      Parašė matroskinas9 Rodyti pranešimą
                      idomu ar galima nusitraukti sutarti ir susigrazint avancas del tu 15cm?

                      Aišqu, kad galima...
                      Visokių Daiktų Krautuvėlė / VDK
                      www.vdk.lt

                      Comment

                      Working...
                      X