Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kvartalo Gargžduose naujakuriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    pas notara sutvarkyta, elektrikai pagal nulipo nuo rankinio - sia savaite zada pabaigti viska, kita savaite praspakliuos siules, issiurbliuos ir atiduos raktus (na zinoma pries tai pastate radijatoiu)...
    Darbas žmogų daro garbingu,
    o tinginystė laimingu

    Comment


      #62
      Nu jūms čia dar nieko daug netempia Va mūms tai ne kas Optimistinėm prognozėm gal kova įsikelsim...Bet šiaip tai nežinau kaip ten būs...Baigia praeit noras ir bepirkt...Kažkaip dar ta žiema daroma apdaila išorės man ne prie širdies...O ir kiemo niekaip nepabaigia išklot trinkelėm...Ai

      Comment


        #63
        Hidrostatyba ir Melnragėje gatvę klojo trinkelėmis.... Po kelių metų reikėjo perkloti viską iš naujo...
        Darbas žmogų daro garbingu,
        o tinginystė laimingu

        Comment


          #64
          Parašė Andre Rodyti pranešimą
          pas notara sutvarkyta, elektrikai pagal nulipo nuo rankinio - sia savaite zada pabaigti viska, kita savaite praspakliuos siules, issiurbliuos ir atiduos raktus (na zinoma pries tai pastate radijatoiu)...
          tai gerai tau,sake nuo 9 auksto i apacia eina,tai man pirmam dar turbut teks palaukt..

          Comment


            #65
            Parašė Andre Rodyti pranešimą
            Hidrostatyba ir Melnragėje gatvę klojo trinkelėmis.... Po kelių metų reikėjo perkloti viską iš naujo...
            jei cia reiks perklot,tai kentes musu kisenes..

            Comment


              #66
              Parašė ERROR Rodyti pranešimą
              jei cia reiks perklot,tai kentes musu kisenes..
              Kaip iš mūsų? Juk yra garantijos?

              Comment


                #67
                Parašė Ieskotojas Rodyti pranešimą
                Kaip iš mūsų? Juk yra garantijos?
                kazi kaip ten su tom garantijom ..

                Comment


                  #68
                  Parašė ERROR Rodyti pranešimą
                  kazi kaip ten su tom garantijom ..
                  Žmona mano dirba statybinej organizacijoj, jų sutartyse būna parasyta kaip ir mūsų kad garantijos suteikiamos pagal LR statybų kažkokį ten įstatymą. Ir 5 metus jie taiso savo brokus, nes normali įmonė rūpinais savo įvaizdžiu. ...Tai aš manau, kad bent pora meteliu tai tikrai kažkas turėtu reaguot ir taisyt savo klaidas.

                  Comment


                    #69
                    Prarabai lapkričio vidury jau nieko nebesiūlo. Sako geriausiai gruodžio 1.... Reiktų paskaityt kas ten sutarty rasoma apie nepridavima laiku....
                    Darbas žmogų daro garbingu,
                    o tinginystė laimingu

                    Comment


                      #70
                      linkejimai busimiems Gargzdu gyventojams nuo senu gargzdiskiu - stai kaip atrodo jusu namai siuo metu:
                      GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
                      Ką aš manau apie ... - Gargzdas

                      Comment


                        #71
                        Parašė Andre Rodyti pranešimą
                        Prarabai lapkričio vidury jau nieko nebesiūlo. Sako geriausiai gruodžio 1.... Reiktų paskaityt kas ten sutarty rasoma apie nepridavima laiku....
                        paskaityk ir pasakyk

                        Comment


                          #72
                          Parašė ERROR Rodyti pranešimą
                          paskaityk ir pasakyk
                          Nieko nerasoma ...Ten pie kitos salygos parašyta, kad atsiradus nenumatytiems darbams pridavimas gali užtrukti ir kad tai niekieno kaltė vo

                          Comment


                            #73
                            sake jau kvies ant savaitgalio su subrangovais apziuret ka nedadare,reiks koki zmogeli pasiimt ismananti toj srity..

                            Comment


                              #74
                              nu apejom sienas sian su gulsciuku,beveik idealios,tik virtuvej 05-1cm nugrybauta,a jus kokiu broku radot ?

                              Comment


                                #75
                                Pas mane dar tik kelektrą užbaiginėja, siūlės nešpakliutos...
                                Darbas žmogų daro garbingu,
                                o tinginystė laimingu

                                Comment


                                  #76
                                  pas mane lyg su elektra baigta,tik trifazi reiks patraukt arciau kampo,kad gartaukio vamzdis trumpesnis butu..

                                  Comment


                                    #77
                                    Pas mane su gartraukiu išvis bajeriai buvo: pajungus gartraukį yra uždengiama ventiliacijos šachta. O pačios angos yra palubėje. Kadangi ruošiuosi dėt pakabinamas lubas, tai jos bus beveik pasleptos....
                                    Darbas žmogų daro garbingu,
                                    o tinginystė laimingu

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė Andre Rodyti pranešimą
                                      Pas mane su gartraukiu išvis bajeriai buvo: pajungus gartraukį yra uždengiama ventiliacijos šachta. O pačios angos yra palubėje. Kadangi ruošiuosi dėt pakabinamas lubas, tai jos bus beveik pasleptos....
                                      ten tai jo,lievai padaryta biski,kol nepridave galima jiems pasakyt,kad ka pakeistu ?as pakabinamu nezadu det..

                                      Comment


                                        #79
                                        pradejot remontus ?

                                        viena kurioza girdejau,ateina zmogeliai nusipirke is gemesitos buta,o ten jau darbuojas/remontuojas kiti irgi nusipirke ta buta ir tvarkingai susitvarke pas notara visus popierius,nzn dar finalo,kur ten klaida isivele..
                                        Paskutinis taisė ERROR; 2006.11.29, 10:49.

                                        Comment


                                          #80
                                          Čia tai dar geriau. Man tik reiks pas notarą perrašyti sutartį, nes iš banko imu visus 100%, o ten reikia turto vertinimo, kad būtų įvertinta 10% daugiau nei moku Gemesitai. Vienu žodžiu Gemesita yra truputi prigrybavusi, o notarė prisijungė... Nežinau kaip baigsis. Jei reiks vėl notarei mokėti, tai nesmagu...
                                          Darbas žmogų daro garbingu,
                                          o tinginystė laimingu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X