Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klijuojamų iš popieriaus modelių fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Čia aš vienas nesuprantu į kur krypsta šita tema?
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      #42
      Nu rimtai, baik trolinti nes vistiek šita tema bus pravalyta.
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        #43
        Šiandien baigiau VanHool3000:
        Štai baigtas darbas VanHool A300:

        Naujas darbas bus VanHool New AG300 ( pagal ryčio001 brėžinius )...
        Paskutinis taisė Emilis Panevėžys; 2015.04.02, 14:08. Priežastis: Foto dydis

        Comment


          #44
          cia gal trolinimas savotiskas?

          Comment


            #45
            Jei mediatoriai nori išlaikyti forumo kokybę, reikėtų pagalvot apie kai kurių narių išsiuntimą atostogų....

            Comment


              #46
              Na negaliu, ačiū, chebra, už juoko dozę xD šitoje temoje pasijutau kaip narkomanų irštvoje xD

              Comment


                #47
                Ne, nu rimtai, Emili, baik trolint, balandžio 1 jau praėjo. Tai, ką tu vadini Castrosua modeliu, nė kiek nepanašu į Castrosua. "Vanhool A300" gal kažkiek panašesnis į tikrą Vanhoolą, bet vistiek dar tolokai. Tu pasižiūrėk rytis001, Gintaras663 darbus, yra šitoj temoj yra ir maketų, ir tinklalapių, kur juos rast. Gerai, kad stengiesi, domiesi ir linkiu sėkmės tobulėjant.
                P.S. mačiau, daug tavo pranešimų ištrinta. Tiesiog stenkis nerašinėt nesąmonių, rašyt į temą. Tai draugiškas patarimas tau

                Comment


                  #48
                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                  Jei mediatoriai nori išlaikyti forumo kokybę, reikėtų pagalvot apie kai kurių narių išsiuntimą atostogų....
                  Moderatoriai mediatoriai yra tokios biologinės medžiagos, kurioms, nemanau, kad rūpi forumo kokybė o šiaip pritariu. Tokios vaikiškos temos (ir kai kurie nariai) tikrai neprideda forumui prestižo.

                  Comment


                    #49
                    Parašė Emilis Panevėžys
                    Jie daro su spausdintuvu,o aš tokio dalyko neturiu...
                    P.S. Castrosua (001) jau nurašiau...
                    Paaiškinsiu: Dabar įsikeli autobuso brėžinį į atmintinę ir nueini į artimiausią spaustuvę. Jei nežinai kur yra, per Google susivesk: spaustuvės Panevėžyje. Atsispausdini, išsilankstai, susiklijuoji ir pats džiaugsies geru rezultatu.
                    My Flickr
                    My Trainpix

                    Comment


                      #50
                      Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                      Paaiškinsiu: Dabar įsikeli autobuso brėžinį į atmintinę ir nueini į artimiausią spaustuvę. Jei nežinai kur yra, per Google susivesk: spaustuvės Panevėžyje. Atsispausdini, išsilankstai, susiklijuoji ir pats džiaugsies geru rezultatu.
                      Dar pamiršai paminėti jog reikia ne siūti o klijuoti
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        #51

                        Comment


                          #52
                          Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                          Moderatoriai mediatoriai yra tokios biologinės medžiagos, kurioms, nemanau, kad rūpi forumo kokybė o šiaip pritariu. Tokios vaikiškos temos (ir kai kurie nariai) tikrai neprideda forumui prestižo.
                          Bet linksmumo prideda.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            #53
                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            Bet linksmumo prideda.
                            netgi daugiau, negu temoje "Siaip linksma" )

                            Comment


                              #54
                              padariau ir as modeli (futbolo kamuolio), be kliju ir siuvimo. Vertinkite:


                              Bet jauciu, teks nurasyti. Nors dar laukia dazymo.

                              Comment


                                #55
                                Parašė Emilis Panevėžys
                                Jie daro su spausdintuvu,o aš tokio dalyko neturiu...
                                Asmeniškai aš figurėles darau pats, pasiėmu baltą popieriaus lapą ir piešiu. Rezultatų nuotraukas esu šiek tiek įkėlęs . Tad tikrai nebūtinas spauzdintuvas.

                                Comment


                                  #56
                                  Gal kas galite padėti ir pasakyti kaip iš 2D autobuso padaryti 3D?

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                                    Asmeniškai aš figurėles darau pats, pasiėmu baltą popieriaus lapą ir piešiu. Rezultatų nuotraukas esu šiek tiek įkėlęs . Tad tikrai nebūtinas spauzdintuvas.
                                    Ammm... Aš tai įsirenku tą modeliuką papirportal'e,tada pasiimu popieriaus lapą ir nupiešiu pagal tą paveiksliuką ir belieka tik iškirpti ir suklijuoti,o dėl Castrosua Tempus Hybrid kur "Susiuvau" tai tada dar neturėjau klijų,nes aš buvau Palangoje.

                                    P.S. Ačiū,kad radai su kuo pasišnekėti.

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      padariau ir as modeli (futbolo kamuolio), be kliju ir siuvimo. Vertinkite:
                                      Atvaizdas


                                      Bet jauciu, teks nurasyti. Nors dar laukia dazymo.
                                      O ar tau leido autoriaus teisių turėtojas? Aš jį pažįstu ir parašysiu jam!

                                      Comment


                                        #59
                                        Žmonės, biški ,,atsikvėpkit" ir baikit. Kam jus čia šiūkšlinatės? Aišku, vėl pradėsit "o ko tau čia" ir t.t. Paslaugą padariau už jus - tiesiog išsiunčiau žinutę forumo tvarkytojui, kad biški šioje temoje "nuslopintų kai kurių garsą". Tad kol nevėlu, trinkit nereikšmingas žinutes arba gausit gerą dozę atostogų.

                                        P.S Ši tema per dieną tapo aktyviausia ,,Prospekto" tema.
                                        Paskutinis taisė Arelis; 2015.04.02, 18:43.
                                        My Flickr
                                        My Trainpix

                                        Comment


                                          #60
                                          /\ Nu va, pagaliau bent vienas žmogus susiprato nuraminti kitus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X