Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Daugiabučių renovacija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Daugiabučių renovacija Lietuvoje

    Renovuoti daugiabučiai Jonavoje:

    http://vyrud.livejournal.com/127368.html#cutid1
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    #2
    Keli atnaujinti daugiabučiai Jonavoje





    Comment


      #3
      Kuo čia dėta Jonava ir ką ji turi bendro su renovacija Vilniuje?

      Comment


        #4
        Nelabai kuo dėta. Bet peržiūrėjau Jonavos renovacijas. Įspūdinga... Kai palygini. Visas ubagizmas fasadų dingęs Šiaip tik man kyla klausimas, kodėl renovuojant namai dengiami tuo trapiu gipskartoniu (ar kuo?), kurį gali sunkesniu batu ar kokiu nors plytgaliu pradaužti? Turint galvoje tam tikro mūsų visuomenės sluoksnio mentalitetą. Bent jau pirmas aukštas turėtų būti rimčiau "apšarvuotas". Ką manot?

        Comment


          #5
          Todėl, kad viskas atsiremia į kainą.
          N N N

          Comment


            #6
            Parašė LBP Rodyti pranešimą
            Todėl, kad viskas atsiremia į kainą.
            Aš taip pat to nelabai suprantu. Juk gyventojams turi rūpėti ilgaamžiškumas. Koks tikslas renovacijos, jeigu vėl po metų viskas bus skylėta ir atsilupę? Pirmi aukštai būtinai turi būti geriau apsaugoti.

            Comment


              #7
              Parašė randomBoy Rodyti pranešimą
              Aš taip pat to nelabai suprantu. Juk gyventojams turi rūpėti ilgaamžiškumas. Koks tikslas renovacijos, jeigu vėl po metų viskas bus skylėta ir atsilupę? Pirmi aukštai būtinai turi būti geriau apsaugoti.
              Papildoma apsauga reiškia ir didesnį svorį. O pačio namo nešančios konstrukcijos apskaičiuotos senajam svoriui.

              Comment


                #8
                O kodėl turėtų būti skylėta ir atsilupę po metų? Siūlau savo patarimus naudot renovuojant savo daugiabutį
                N N N

                Comment


                  #9
                  Parašė LBP Rodyti pranešimą
                  O kodėl turėtų būti skylėta ir atsilupę po metų? Siūlau savo patarimus naudot renovuojant savo daugiabutį
                  Paskaityk ką žmogus keliais komentarais aukščiau parašė. Mačiau vieną naują namą (atrodo Plytinės g.), kurio apačia irgi buvo padengta tokiu principu tai vaikai ten su akmenukais skyles padarė. Man nereik renovuoti, bet ačiū, kad kaip tūlas lietuvis, pirmas užsipuoli.

                  Comment


                    #10
                    Parašė Monteq Rodyti pranešimą
                    Kuo čia dėta Jonava ir ką ji turi bendro su renovacija Vilniuje?
                    Radau temą naudodamas paiešką, nepastebėjau, kad ji yra Vilniaus forume. Mano klaida
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      #11
                      Parašė randomBoy Rodyti pranešimą
                      Paskaityk ką žmogus keliais komentarais aukščiau parašė. Mačiau vieną naują namą (atrodo Plytinės g.), kurio apačia irgi buvo padengta tokiu principu tai vaikai ten su akmenukais skyles padarė. Man nereik renovuoti, bet ačiū, kad kaip tūlas lietuvis, pirmas užsipuoli.
                      O nemanai, kad tu taip pat užsipuoli renovuojamų namų gyventojus? Gal tokius medžiagų pasirinkimus lėmė lėšų, laiko trūkumas ar kokios kitos priežastys, o ne gyventojų kvailumas.
                      Yra pastatų, kurių fasadų apdailai naudojamos tvirtesnės medžiagos, o ne tinkas. Medžiagų parinkimams visada yra paaiškinimas ir priežastis.

                      Tad - kiekvieno iš mūsų noumonė svarbi ir teisėta, tačiau vertinimus reikėtų atlikti atsakingiau
                      N N N

                      Comment


                        #12
                        Parašė LBP Rodyti pranešimą
                        O nemanai, kad tu taip pat užsipuoli renovuojamų namų gyventojus? Gal tokius medžiagų pasirinkimus lėmė lėšų, laiko trūkumas ar kokios kitos priežastys, o ne gyventojų kvailumas.
                        Yra pastatų, kurių fasadų apdailai naudojamos tvirtesnės medžiagos, o ne tinkas. Medžiagų parinkimams visada yra paaiškinimas ir priežastis.

                        Tad - kiekvieno iš mūsų noumonė svarbi ir teisėta, tačiau vertinimus reikėtų atlikti atsakingiau
                        Kur aš užsimenu apie kvailumą? Panašu, kad bandai atsifudbolint. Juokinga, jeigu nebūtų graudu. Aš išsakiau savo nuomonė, bet TU mane užsipuoliai. Nesvarbu, "vertintojau".

                        Comment


                          #13
                          Renovacija apkarto: pasvaliečiai nenori mokėti už dėmėtą fasadą
                          http://verslas.delfi.lt/realestate/r....d?id=51446057
                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                          Comment


                            #14
                            Ar gyventojai patys renkasi kuo namą dengti? Kokiomis plokštėmis ir t.t? Nežinau tų mechanizmų. Ar yra vis dėlto kažkoks defoltinis standartas? Vaikščiojau prieš kelias dienas aplink vieną neseniai renovuotą Kauno mokyklą, tai tikrai, jau kai kur tas gipslartonas atluptas (ten, kur laiptai). Kas bus po 10, 20, 30 metų? Nežinau, man keista, kai prieini prie pastato, pastukseni į sieną - skamba Niekad gyvenime žmonės taip sienų nerentė...

                            Comment


                              #15
                              Parašė randomBoy Rodyti pranešimą
                              Kur aš užsimenu apie kvailumą? Panašu, kad bandai atsifudbolint. Juokinga, jeigu nebūtų graudu. Aš išsakiau savo nuomonė, bet TU mane užsipuoliai. Nesvarbu, "vertintojau".
                              Na, tada siūlau pabendraut su kurio nors iš renovuotų namų gyventoju. manau gautum atsakymus, kasir kodėl. O diskutuodamas čia tikrų atsakymų į klausimą, kodėl naudojamas popierius, o ne betonas, nerasi. Viskas tebus spėjimai.
                              N N N

                              Comment


                                #16
                                Alytuje pirmas daugiabutis įsirengė geoterminį šildymą
                                http://verslas.delfi.lt/energetics/a....d?id=51897181
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  #17
                                  Renovacija Vilniuje
                                  Raseinių gatvė:


                                  Nočios gatvė:

                                  Paskutinis taisė digital; 2022.08.03, 12:15. Priežastis: atkurtos nuotraukos
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    #18
                                    Antra daugiabučio laiptinių langai gražesni, tik balkonai tiek vienam, tiek kitam baisūs.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      Antra daugiabučio laiptinių langai gražesni, tik balkonai tiek vienam, tiek kitam baisūs.
                                      Dėl balkonų tenka sutikti, jie apgailėtini. Labai akį rėžia tie skirtingai aptaisyti balkonai.
                                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                        Dėl balkonų tenka sutikti, jie apgailėtini. Labai akį rėžia tie skirtingai aptaisyti balkonai.
                                        Tie skardiniai irgi ne ką gražesni.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X