Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Tarpmiestinių ir užsakomų autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip ir tvarkomas šis autobusas.



    Paskutinis taisė Zorro; 2016.10.15, 11:14.

    Comment


      Vakar, Raudondvario plente:


      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Kaniūkų troleibusų žiede. ex. Palangiškių "Vlasavos", dabar Kauno "AuriBusai" Setra S215HDH
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Keletas ramaus vakaro foto iš Ukmergės (pt. 2)
          "Toks" Setra S315GT-HD #151, Ukmergė

          "Rokiškio autobusų parko" Setra S215H #432, Ukmergė

          "Meteorit Turo" Forveda #JCK 433, Ukmergė


          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Geležinkelio tiesimo centro Setra pakeičianti traukinį tarp Senųjų Trakų ir Trakų.


            Dar vienas dėvėtas Šakių AP Isuzu.


            Lietuvos nacionalinės filharmonijos orkestro naujas MAN Leon's Coach
            Daugiau mano nuotraukų >>>

            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

            Comment


              UAB Vlasava nuomojami autobusai

              MB Sprinter 312




              MB Sprinter 412




              MB Sprinter 515




              Scania L113




              Volvo B12




              EvoBus Noge Touring Star




              EvoBus Noge Touring Star




              Vovo B12M




              Scania K113




              Ayats S.A. Bravo1


              Comment


                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                Kaip kažkada minėjau, buvę VLASAVOS laužai atgijo užsakomuosiose reisuose Kaune. Dar jie turi Bova FEH801 tiesa jau balta su firminėm Vlasavos žvaigždėm.

                Atvaizdas
                Kad Bovos FEH801 sidabrinė spalva nepakito iki dabar, tik žvaigždės atsirado Praeitą savaitę Kaune jai šiek tiek nepasisekė.
                Beje, ir Setra jau mėnesį be TA, tuo tarpu kelių savaičių senumo nuotraukose panaši į naudojamą...

                Comment


                  Sumaisiau, turi jie dar kita balta BOVA is Vlasavos. Patys autobusai bazuojas netoli mano tevu namu Kaune, siaip Setra varganai atrodo, bet Bovos puse velnio

                  Comment


                    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                    Sumaisiau, turi jie dar kita balta BOVA is Vlasavos. Patys autobusai bazuojas netoli mano tevu namu Kaune, siaip Setra varganai atrodo, bet Bovos puse velnio
                    Įdomu... "Vlasava" kitų Bova, nei balta DDN451, lyg ir neturėjo. Tačiau ši rodoma kaip išregistruota. Nebent antrą nusipirko (ar gavo dovanų) detalėms Ir "Auribusai" FB nuotraukose matomi tik FEH801 (dar su "Vlasavos" logotipais ir garažo Nr.) bei Setros šonas
                    Gal prie progos galėsite nufotografuoti tą baltąją, kad įsitikinti?
                    Paskutinis taisė aRa; 2016.11.29, 00:49.

                    Comment


                      Arselina įsigijo MB sprinter 519

                      Comment


                        Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Mercedes benz O405G su profesiniam mokymui skirta įranga.

                        Vilniuje, Rotušės aikštėje gruodžio 5




                        Kaune, Vienybės aikštėje gruodžio 7






                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Sekmadieni, netoli mano namų


                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Truputėlis naujienų iš rajono... ir netik
                            Pradėsiu nuo seno gero Neoplan N316K Transliner #150

                            Šiandien (paskutinė diena) Laikinojoje AS buvo, net du N208 Jetliner tai man beveik rojus
                            Vienas Panevežio Neoplan N208 Jetliner #3424



                            Kitas Zarasų Neoplan N208 Jetliner #334

                            Ir nei tai Kauno, nei tai Vilniaus (Ant galo Vilniaus adresas), nei tai Vilkaviškio Temsa Safari Intercity 12 #451





                            Kolkas viskas
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Sveiki, Įkeliu keleta savo šiandienos darytų nuotraukų iš rekonstruotos Kauno autobusų stoties.
                              Taigi, vaizdas stoties pastato link, lengvas chaosas

                              Suremontuotas piesčiųjų tunelis.



                              Atvykimo aikštleė

                              Kilo klausimas kur bus Tarpautinių autobusų išvykimo aikštelės...

                              Panašu į atvykstančių autobusu tvarkarasčių ekraną.

                              Vaizdas nuo atvykimo aikštelės , stoties aikštės link

                              Mikroautobusų atstovos vieta, vietos vos 6-7 mikroautobusams.

                              Stotyje atstovoj stovėjo pragrinde Kautros autobusai, ir keletas kitų fitrmų autobusų


                              Comment


                                Dar keletas nuotraukų,

                                Išvykstančių autobusų tvarkaraštis, pateikti artimiausi laikai , maždaug 2 valandas į priekį, priešingoje sienos pusėje tai pat yra išvykimo tvarkaraščiai.



                                Kiti tarptautiniai autobusai stovėjo atstovoje prie Akropolio Karmelitų bažnyčios aikštelėj.
                                Taip pat šiandien važinėja nemokamas Kautros mikroautobusas iš Laikinosios stoties

                                Comment


                                  Tarptautiniai autobusai turėtų išvykti iš 20 ir 21 aikštelių.
                                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                  Comment


                                    Kaip pirmąją normalia autobuso foto naujojoje stotyje pasirinkau savo mėgstamiausia foto tipą - Vakarinės/Naktinės foto Taigi Druskininkų AP Setra S215HR Nr. 57
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Jonavos AP Arna Nr. 54 Išsuka iš naujos Kauno AS. Pagal mane dabartinė stotis fotografavimui gal net patogesnė nei laikinoji buvo Patogiausia fotkinti išleidimo aikštelėje bei įsukančius ir išsukančius į/iš stoties (tai daroma skirtingais įvažiavimais).
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Penktadienio vakare, "Busturo" Mercedes-Benz O404-15RHD Su kuriuo narys Valius Kedainietis tęsė kelione į Kėdainius iš Marijampolės, aš išlipau Kaune
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Klaipėdos autobusų parke







                                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                          Comment

                                          Working...
                                          X