Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatas prie Biržos tilto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimą
    Žinau, reikia?
    jo,parasyt reike koki skunda pristatys senamiesti deziu stikliniu,geriau tegul atstato kas stovejo

    Comment


      #22
      Toke rašyba gereu apskritai nerašyk.
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment


        #23
        Klaipėdos KVAD'as manau ir taip priekabiai žiūri į visus projektus, o, kad nėra prievolės atstatyti prieš kelis dešimtmečius buvusio pastato, tai jau įstatymiškai nustatyta tvarka. Tad jei nori tai pakeist gali siūst skundą seimui
        "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

        Comment


          #24
          Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
          Toke rašyba gereu apskritai nerašyk.
          Džiaukis kad dar bent kažkam nenusispjauti kad yra niokojamas Lietuvos paveldas,pats galėtum parašyti į paveldosauga ,o ne tik laukti kol kiti padarys už juos.Nors pats esi iš Klaipėdos,o aš ne.Bėje čia mano reikalas kaip aš rašau.

          Comment


            #25
            Parašė canada90 Rodyti pranešimą
            Džiaukis kad dar bent kažkam nenusispjauti kad yra niokojamas Lietuvos paveldas,pats galėtum parašyti į paveldosauga ,o ne tik laukti kol kiti padarys už juos.Nors pats esi iš Klaipėdos,o aš ne.Bėje čia mano reikalas kaip aš rašau.
            Nejuokinkit žmonių su savo rašymais, pirmiau įstatymus pasistudijuok....
            "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

            Comment


              #26
              Gal yra kokių naujienų apie šio sklypo užstatymą?

              Comment


                #27
                ?

                Comment


                  #28
                  Parašė Double Em Rodyti pranešimą
                  Gal yra kokių naujienų apie šio sklypo užstatymą?
                  Skambtelk į "Paulius & Asocciation"... detaliai viską tau išdėstys.

                  Comment


                    #29
                    Dekui.

                    Comment


                      #30
                      Teisingiau "V.Paulius & Associates" ( http://www.vpa.com ). Prie Projects yra šio projekto aprašymas, planai ir nuotr.

                      Comment


                        #31
                        Parašė tadasLT Rodyti pranešimą
                        Teisingiau "V.Paulius & Associates" ( http://www.vpa.com ). Prie Projects yra šio projekto aprašymas, planai ir nuotr.
                        Kas čia per maskvietiškos impotencijos pavyzdys?
                        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                        Comment


                          #32
                          Parašė tadasLT Rodyti pranešimą
                          Teisingiau "V.Paulius & Associates" ( http://www.vpa.com ). Prie Projects yra šio projekto aprašymas, planai ir nuotr.
                          Atrodo klaikiai, manau, kad tai neskoninga ir visiškai ne pagal Kalipėdos stilistika. Gal ir tiktų kokiam Amerikos miestelyje, bet tik ne klaipėdoje
                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                          Comment


                            #33
                            Stilius tai viena. Bet kai toks namas visiškai užstos šviesą, vaizdą greta esančiam namui, praėjimą pėstiesiem... Blogiausia tai, kad sklando gandai, jog statybos turėtų prasidėti šį pavasarį.

                            Comment


                              #34
                              Griozdas kažkoks, "plyta" ir aukštingumas tikrai per didelis.

                              Comment


                                #35
                                Klaiku visų pirma dėl jo dydžio, o šiaip toks galėtų stovėti krantinėje, bet ne šitoje vietoje, o kur nors už Jono kalnelio, link geležinkelio tilto.
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  #36
                                  Jo aukštingumą ilgai netvirtino taryboj, jei neklystu paskutinis variantas pora aukštų mažesnis...
                                  "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                  Comment


                                    #37
                                    Na aš ir pamaniau, kad panašus, kaip dabar Karaliaučiuj projektai praeina.
                                    DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                                    Comment


                                      #38
                                      Miesto valdžia, tik pinigų sau žiuri. Yra į valias ikonografinės medžiagos atkurti senajį pastato fasada, nesuprantu kur žiuri paveldosaugininkai praleidinėdami tokius projektus.

                                      Comment


                                        #39
                                        Taip ,tikrai ikonografinės medžiagos tikrai daug, net gi aš turiu nuotraukų ,kuriose labai gerai matosi ,kaip jis atrodo iš visų pusių. Tai ką čia pučia migla tie architektai ,kad trūksta tos vaizdines medžiagos?!

                                        Comment


                                          #40
                                          Tikriausiai permijuotas bus projektas už kuo daugiau metalo ir stiklo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X