Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kitos sporto šakos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Manau laimėjo paskutinį etapą Ignas, nes lyti pradėjo, nors ir nedaug, bet tai daug sudaro ant posukiu...
    You've got one life! Live it!

    Comment


      #62
      Bum! Jei ne bum... Ačiū lietui

      Comment


        #63
        Ūra Va čia tai lietuvaitis O ir paskutinis etapas žiaurus, tiksliau kilometras Menchov. Kristi paskutiniame kilometre žiauroka...

        O ir gaidžiai Eurosport, neparodė kaip lietuviuio gėles įteikia ir Menchov apdovanuoja

        O aš ta proga varau su dvirku, bandysiu pasiekti Igno vidutinį 45 km/h greitį
        You've got one life! Live it!

        Comment


          #64
          6 apsauginiai ieško darbo, siūlyti įvairius variantus
          Nelabai matau, kas tas užpuolikas, bet panašus į Nadalį.
          Beje, būtų ten Safinas, tai tas vaikis gulėtų su rakete mezgenyse

          P.S. Bus proga atidaryti temą "O sporte - tu taika" ir perkelti šią žinutę ten.

          Paskutinis taisė rat; 2009.06.07, 16:17.

          Comment


            #65
            Kaip buvęs dviratininkas stebiu kiekvieną Tour de France etapą ir suprantu, kad dviračių sportas daug populiaresnis, nei mūsų mylimas krepšinis. Žmonės atvažiuoja prieš dvi dienas į geresnes vietas kur palaikys dviratininkus. Kai matai ištisus kilometrus pilnus žmonių susimąstai kaip šis sportas populiarus Europoje, o pas mus jis suniekintas praktiškai.

            Beje gaila, kad Vaitkus nedalyvauja. Tikėkimės kitais metais papuls, nes Lance eis į kitą komandą....

            Ir gal kas turi kokį linką kokių nors tyrimų kokios sporto šakos populiariausios Europoje?
            You've got one life! Live it!

            Comment


              #66


              Nebepamenu, kada Šiauliuose mačiau stadione tiek žiūrovų, o čia ne futbolas, o regbis.

              Daugiau foto: http://foto.rugby.lt/archives/48

              Malonu matyt tokius vaizdus, įdomu būtų sužinot, kiek žiūrovų buvo, manau 2500 tikrai buvo.
              Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

              Comment


                #67


                Lietuvos dviračių treko čempionatas

                Kadre Vienvaldė lyderė Simona Krupeckaitė
                Neišmeskite spalvų

                Comment


                  #68
                  K.Copely Lietuvos piliete netaps ir Vankuveryje nečiuoš


                  Katherine Copely ir Deividas Stagniūnas
                  JAV pilietei šokėjai ant ledo Katherine Copely Lietuvos pilietybė išimties tvarka nebus suteikta. Taip penktadienį nusprendė prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgusi į galiojančius teisės aktus, Pilietybės komisijos rekomendacijas bei įvertinusi visas aplinkybes ir pateiktus dokumentus. Tai reiškia, kad 2010 m. Vankuverio žiemos olimpinėse žaidynėse lietuvio Deivido Stagniūno ir amerikietės K. Copely pora nešoks.
                  Nesuteikti K. Copely Lietuvos pilietybės D. Grybauskaitei buvo rekomendavusios dvi Pilietybės komisijos, kurių sprendimai prezidentui nėra privalomi. Remiantis šiuo metu galiojančiu Pilietybės įstatymu, Lietuvos pilietybė išimties tvarka užsienio valstybės piliečiui suteikiama atsižvelgus į du pagrindinius kriterijus: nuopelnus Lietuvos valstybei bei integraciją į Lietuvos visuomenę.
                  Prieš porą savaičių naujos sudėties Pilietybės komisija pripažino, kad K. Copely nusipelniusi Lietuvai, tačiau nusprendė, kad ši nėra integravusis į Lietuvos visuomenę.
                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                  Comment


                    #69
                    /\ Kaip kolegos manote — ar nevertėtų dalį pranešimų iškelti į naujai sukurtą temą "Olimpinės žiemos žaidynės Vankūveryje 2010m." (ar panašiai)?
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      #70
                      T. Vaitkus: „Esu geriausioje pasaulio komandoje“



                      – Kokį didžiausią greitį esi išvystęs dviračiu?

                      – Priklauso nuo to, kur važiuoji, – į kalną ar nuo kalno. Paskui automobilį esu greičiausiai važiavęs 129 km/val. Jausmas, aišku, nelabai koks. O nuo kalno tai yra buvę 119 km/val.

                      – Su kelių policija dėl to neturėjai problemų?

                      – Tai buvo sustabdę! Aš važiavau Klaipėdoje ir buvo labai vėjuota diena bei uraganinis vėjas. Taigi aš be problemų įsibėgėjau ir visas mašinas lenkiau antra eile. Paskui kažkaip girdžiu iš galo švyturėlius. Sustojau, privažiavo policininkai ir juokiasi: „Tai ką, Tomai, viršijai?“

                      – Tave pažino??

                      – Pažino, aišku!

                      – Geruoju baigėsi?

                      – O už ką ten bausi. Kelių eismo taisyklėse (KET) neparašyta, koks greitis leistinas važiuojant dviračiu.
                      http://www.balsas.lt/naujiena/320584

                      Asmeniškai aš jam pavydžiu, nes pačiam yra teke tik 68km/h išvystit
                      Paskutinis taisė Mjso; 2009.11.24, 01:26.

                      Comment


                        #71
                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                        Asmeniškai aš jam pavydžiu, nes pačiam yra teke tik 68km/h išvystit
                        Kaip ir kur čia tokį greitį pasigavai? Aš tai tik atsimenu, kad netoli 60 km/h važiavau nuo kalno Kačerginės trasoje.

                        Beje iš tų interviu su Tomu, šitas įdomus ir keistas dalykas:

                        – Kiekvienas profesionalus sportininkas turi kas tris mėnesius užpildyti internete anketą ir nurodyti, kelintą valandą pradeda treniruotis, kelintą baigia, ir kur jį galima rasti.

                        Pavyzdžiui, jeigu aš rytoj turiu neplanuotai grįžti į Klaipėdą, man reikia apie tai pranešti kontrolei ir nurodyti tikslią vietą ir laiką.

                        Jeigu jie ateina ir tą valandą manęs neranda namuose, tai man įskaitomas praleistas testas. Trys praleisti testai – diskvalifikacija dvejiems metams. Tad jautiesi kaip koks nusikaltėlis, nes kiti tikrai turi daugiau laisvės nei mes, sportininkai.
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          #72
                          Kas čia per absurdai??? Pirmą kart gyvenime girdžiu...

                          P.S. Kalbant apie greičius tai mano rekordas ~66 nuo Birutės kalno Palangoje Bandymas baigėsi krūmų ir medžiu rinkinyje, visa laimė remonto reikėjo tik dviračiui
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            #73
                            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                            Kas čia per absurdai??? Pirmą kart gyvenime girdžiu...

                            P.S. Kalbant apie greičius tai mano rekordas ~66 nuo Birutės kalno Palangoje Bandymas baigėsi krūmų ir medžiu rinkinyje, visa laimė remonto reikėjo tik dviračiui
                            Matai jis kalną didesnį ir statesnį rado kur nors alpėse ir dvirkas ano už kelis tūkstančius eur. Su dviračių skirtu individualioms lenktynėms, užsimetus diskus ir esant geram vėjui, manau jis gali 80 km/h išspaust, kad ir kaip keistai tas skaičius atrodo
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              #74
                              Parašė fredis Rodyti pranešimą
                              Kaip ir kur čia tokį greitį pasigavai? Aš tai tik atsimenu, kad netoli 60 km/h važiavau nuo kalno Kačerginės trasoje.
                              Šančiuose prie geležinkelio bėgių yra toks kalnas su posūkiu. Nedaug tada trūko, kad nuo skardžio nulėkęs būčiau. Vos posūkį išėmiau

                              Comment


                                #75
                                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                Matai jis kalną didesnį ir statesnį rado kur nors alpėse ir dvirkas ano už kelis tūkstančius eur. Su dviračių skirtu individualioms lenktynėms, užsimetus diskus ir esant geram vėjui, manau jis gali 80 km/h išspaust, kad ir kaip keistai tas skaičius atrodo
                                Absurdai turėjau omeny apie tą visą nesuvokiamą registravimasį
                                Mano nuotraukos @Fotki.com

                                Auto Show Millennium 2007
                                Retromobile 2007
                                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                Kauno Marių Regioninis Parkas

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                  Absurdai turėjau omeny apie tą visą nesuvokiamą registravimasį
                                  Aišku Bet dviračių sporte, jau norma, nes ten be vaistų negali nieko laimėti, tik turi žiūrėti, kad teisingus vartoji...
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    #77
                                    Serbai šiandien buvo sutrypti ne tik ledo rituly, bet ir regbyje, o Lietuvos rinktinė pasiekė naują pasaulio rekordą:

                                    http://uk.reuters.com/article/idUKLDE63N0CQ20100424
                                    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                                      Serbai šiandien buvo sutrypti ne tik ledo rituly, bet ir regbyje, o Lietuvos rinktinė pasiekė naują pasaulio rekordą:

                                      http://uk.reuters.com/article/idUKLDE63N0CQ20100424

                                      beje, gegužės 8d. Šiaulia stadione rungtynės su Ukraina.
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        #79
                                        Gal kas žmoniškiau gali paaiškinti, ką dar lietuviams reikės įveikti, kokius etapus praeiti, kad kitais metais galėtų žaisti WC?
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                          Gal kas žmoniškiau gali paaiškinti, ką dar lietuviams reikės įveikti, kokius etapus praeiti, kad kitais metais galėtų žaisti WC?
                                          Man atrodo, kad pradžiai Ukrainą ir Rumuniją: http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Ru...Playoff_Series

                                          Paskui Tunisą ir dar kažką iš Azijos ar Amerikos: http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Ru...Place_Play-off

                                          P.S. į varžybas Šiauliuose organizuojami autobusai iš Vilniaus:
                                          http://www.facebook.com/?sk=events#!...14807558551192

                                          Paskutinis taisė zanaz; 2010.05.01, 15:09.
                                          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X