Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Tai yra pasiūlymas įgyvendinti tai, ką turi daugelis Lietuvos populiarių forumų.

    O ar bus įgyvendinta tai jau sprendžiu ne aš.. Tik pateikiau pasiūlymą.
    Nėra jokios prasmės. Tai nėra kažakoks funkcionalumo trūkumas, tai tiesiog kita platforma su sava specifika. Čia tas pats kaip nusipirkus prancūzišką automobilį pradėti piktintis, kad šviesos įsijungia ne kaip pas vokišką ir atvirkščiai. Esmė, kad abu automobiliai turi šviesas, kurios veikia, o jų valdymas yra toks koks yra, vieniems patinka taip, kitiems patinka kitaip, tačiau dažniausiai tai tiesiog įpratimo reikalas ir šiame forume, kuris veikia jau dešimtmetį ši tvarka yra nusistovėjusi, priimtina ir didžiai abejoju, kad bus keičiama .

    Comment


      Čia nelabai klausimas, bet tiks.

      Žodžiu, Romas labai intensyviai dirba savo kaip forumo prižiūrėtojo darbą, tai žmogus davė man įspėjimą dėl to, kad pasakiau, jog Ūdrius yra kvailas (tokia mano nuomonė, jis - kvailas). Na, Ūdrius pasakė, kad A. Kubilius yra arogantiškas. Tikiuosi, kad įspėjimą gavo ir jis, nes ir jo nuomonė tiek pat neargumentuota, kaip ir mano. Bet aš dėl įspėjimo nesiskundžiu, man tinka.

      Tik norėjau pasiūlyt, kad, jei moderatoriai turi tokią funkciją, kurios pagalba galima uždrausti nariui diskutuoti vienoje ar kitoje temoje, būtų gerai, jei ta funkcija netrukdytų tos temos bent jau peržiūrėti. O tai dabar negaliu net sekti diskusijos (temos), kurią pats pradėjau. Pasvarstykit tokią galimybę. Dėkui.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        /\ Susitaikykit ir toliau toje temoje diskutuokite.
        O jei norisi vienas kitą durninti, tai naudokitės asmeninėmis žinutėmis.


        Papildyta. Jei domina, kas toje temoje vyksta, tai ten buvo toks pranešimas:

        Parašė Romas
        Parašė Rodyti pranešimą
        tokio kvailo žmogaus kaip tu aš irgi seniai nemačiau.
        Parašė udrius Rodyti pranešimą
        A gal tu dur... ?
        Du kolegos šioje temoje išleidžiami Velykų atostogų
        O kitus pranešimus galima pamatyti atsijungus.
        Paskutinis taisė Romas; 2013.03.30, 11:40.

        Comment


          Sutiksiu su Aš. Ypač dar viena opi problema - kai kurie dalyviai deda skundus moderatoriams, ir tie nesipriešina. Nors skundas niek nepagristas.

          Comment


            Romai, man priblokuota daug temų.
            Ir kad jas perskaityčiau, turiu atsijungti.
            Kaip atgauti teisę ten dalyvauti?

            Kažkuri apie Vilniaus Vakarinį aplinkkelį, sovietmetį ir 2012 Seimo rinkimus.
            Paskutinis taisė Romas; 2014.07.13, 20:14. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai iš eilės

            Comment


              /\ Parašyk AŽ, jei kuri tema liks neatblokuota.

              O dėl rinkimų, tai jie jau pasibaigė.
              Toje temoje pats per daug prirašei pranešimų tik dėl rašymo. Tai tik iš dalies siejasi su tokia lengvai pataisoma smulkmena, kad rinkimams yra amžiaus cenzas.
              Gal kiti moderatoriai norės gaivinti neaktualią temą.
              Paskutinis taisė Romas; 2013.03.30, 12:13.

              Comment


                Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                Ypač dar viena opi problema - kai kurie dalyviai deda skundus moderatoriams, ir tie nesipriešina. Nors skundas niek nepagristas.
                Skundas visada būna pagrįstas citata.
                Ne į visus skundus dėl Tamstos yra reaguojama.

                Comment


                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                  O kitus pranešimus galima pamatyti atsijungus.
                  Romai, aš dėl įspėjimo priekaištų neturiu, viskas ok. Bet atsijunginėti labai nepatogu. Būtų gerai, kad uždraudus nariui rašyti temoje (dėl ko aš irgi nesiskundžiu) jis galėtų bent jau skaityti jos pranešimus. Tą realizuoti neturėtų būti sunku.

                  Čia yra komentaras ne tau, bet šį forumą iš techninės pusės prižiūrintiems adminams.
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Paprasčiau bus viską grąžinti atgal.
                    Diskutuokit ten į sveikatą, jei nebus kito "apsidurniavimo"

                    Gerų švenčių.

                    Comment


                      Comment


                        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                        Nėra jokios prasmės. Tai nėra kažakoks funkcionalumo trūkumas, tai tiesiog kita platforma su sava specifika. Čia tas pats kaip nusipirkus prancūzišką automobilį pradėti piktintis, kad šviesos įsijungia ne kaip pas vokišką ir atvirkščiai. Esmė, kad abu automobiliai turi šviesas, kurios veikia, o jų valdymas yra toks koks yra, vieniems patinka taip, kitiems patinka kitaip, tačiau dažniausiai tai tiesiog įpratimo reikalas ir šiame forume, kuris veikia jau dešimtmetį ši tvarka yra nusistovėjusi, priimtina ir didžiai abejoju, kad bus keičiama .
                        Kaip suprantu vienas forumietis siūlo, kad naujausias pranešimas būtų rodomas nepaskutiniame puslapyje, o pirmame puslapyje. O kad jiems rodytų naujausią pranešimą pirmame puslapyje tai kiekvienas forumo narys gali nusistatyti pats pasinaudojęs tokia funkcija Nario skydelis>Keisti parinktis ir tada ten susiranda Temos rodymo parinktys ir ties Temos rodymo būsena gali pasirinkti Ištisinis – naujausias eina pirmas

                        Jeigu kas anglų kalba supranta ir moką gali ir čia pasiskaityti http://www.miestai.net/forumas/faq.p...thread_display

                        Na kai aš anglų kalbos nesuprantu ir nemoku tai neskaitau.

                        Ir tada spausti Išsaugoti pakeitimus.
                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                        Comment


                          /\
                          Geras variantas taip pat. Dėkui už pasiūlymą.

                          Comment


                            Kas čia vakar buvo nutikę su forumu kad neveikė?
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Matyt, reikėjo laisvos dienos atsigaut po švenčių

                              Comment


                                Serverio tiekėjas nusprendė mus perkelti į kitą serverį, dėl ko keitėsi IP ir prireikė laiko sureaguoti ir po to pasikeitusiems miestai.net domeno DNS nustatymams įsigalioti.
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Aš maniau, kad hakerių ataka...

                                  Comment


                                    Šiaip skundas Eimantui iš manęs,amžinas priekabis,pasipyzdavojimas (ne tiesiogiai ir ne viešai), jau nebe pirma kartą,jei dės baną tai tebunie,bet negaliu tylėti jau. Net paaiškint ir padėti kaip foto įkelti į forūmą negali,tai atsiprašant kam tokio reikia??? Kam toks reikalingas? Iškart įkast ar panašiai. Nebijau būti pašalintas,bet gana jau,kiek galima kentėti tokio " admino " rašliavos - pisliavos? Ištisai kažką pagal jį(duoda suprasti) nusirašau,tai jei jam netinka,tai apsvarstyt jo narystę būt adminu ne prošal manau. Čia tik mano nuomonė.
                                    Neskubėk ir nespėsi.

                                    Comment


                                      Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                                      Šiaip skundas Eimantui iš manęs,amžinas priekabis,pasipyzdavojimas (ne tiesiogiai ir ne viešai), jau nebe pirma kartą,jei dės baną tai tebunie,bet negaliu tylėti jau. Net paaiškint ir padėti kaip foto įkelti į forūmą negali,tai atsiprašant kam tokio reikia??? Kam toks reikalingas? Iškart įkast ar panašiai. Nebijau būti pašalintas,bet gana jau,kiek galima kentėti tokio " admino " rašliavos - pisliavos? Ištisai kažką pagal jį(duoda suprasti) nusirašau,tai jei jam netinka,tai apsvarstyt jo narystę būt adminu ne prošal manau. Čia tik mano nuomonė.
                                      Manau ne moderatoriaus reikalas kiekvienam iš eilės aiškinti kokias nuotraukas dėti, kaip jas fotografuoti, kaip apdoroti ir kaip patalpinti. Forume tikrai buvo jau nemažai diskutuota ir apie geriausias talpyklas, ir apie įrankius nuotraukoms apdoroti (sumažinti). Reikia tik nepatingėti pasiieškoti. Yra tokia tema Nuotraukų talpinimas forume, kurioje yra nemažai informacijos.

                                      Comment


                                        Nemėgstu aš tokių žmonių, kurie dėl kažkokios smulkmenos ima verkšlent ir skųstis visiems kad kaip jiems yra blogai ir kaip juos skriaudžia. Yra sleader paminėta tema apie nuotraukų talpinimą ir ji tikrai nėra nukišta į tolimausią forumo kampelį kad jos nerast ar tiesiog neieškot. Be to, jei matai kad su Eimantu tau nesigauna pokalbis, tai galėjai betkam kitam (nebūtinai adminui) parašyt asmeninę žinutę ir paklaust kaip taisyklingai įkelt nuotraukas.
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          Man vienam forumas vakar neveikė?
                                          Words in English always mean something...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X