Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Čia ne nauja, seniai taip, tiesiog tik dabar pasiskundžiau. Kituose forumuose net metų senumo žinutes parodo kaip neskaitytas, tai nematau kodėl ir šiame negalėtų taip būti. Labai atsibosta scrollinti į viršų ir bandyti prisiminti, ar senesnes žinutes jau mačiau ar dar ne, jei prisijungiu po 4 dienų. Technologijos turi dirbti žmogui, o ne atvirkščiai.
    Gal jau kas žino, ar šitai pataisyta?

    Comment


      Ai, Romai, Romai Ne kartą teko girdėti apie tai, kaip Jus dalinate įspėjimus, kai kažkas rašo ta tema, kuri Jums nepatinka Kur lojalumas?

      "Priežastis: Forumo taisyklių nepaisymas
      -------
      Prašom parinkinėti išsireiškimus"

      Šį įspėjimą gavau už šitą: http://www.miestai.net/forumas/showp...0&postcount=86
      Paaiškinkite visiems forumiečiams, kur aš pažeidžiau forumo taisykles. Kad nesutikau su gerbiamo Romo nuomone?

      Comment


        Gavote įspėjimą ne už nuomonę, o už išsireiškimą.
        Viešojo tranporto propagandą prašom pratęsti ne kamščių, o Viešojo transporto skiltyje.

        Comment


          Parašė Romas Rodyti pranešimą
          Gavote įspėjimą ne už nuomonę, o už išsireiškimą.
          Viešojo tranporto propagandą prašom pratęsti Viešojo tranporto skiltyje.
          Mano nuomonė apie viešąjį transportą, kuri nesutampa su moderatoriaus nuomone (kaip patogu) apie jį - iškart propaganda? Aš juokiuosi Jums į veidą

          Comment


            /\ Gal reikia patikslinti.

            Jūs gavote pražangą už šiame forume nepriintiną išsireiškimą "rėkauti".
            Jei diskusiją toje temoje norite pervesti į asmeniškumus, tas kelias niekur neveda.

            Kol kas šiame forume yra atskiros temos atskiriems klausimams.
            Gal kažkur kitur yra viena tema, kur visi diskutuoja apie viską, ir po pusvalandžio niekas neatsimena apie ką yra diskusija. Kas liečia viešąjį transportą, tai apie jį diskutuokite tam skirtoje skiltyje.

            Comment


              ???

              Comment


                Sistema nenustatė teisingos realaus laiko timestamp reikšmės, todėl nustatė į 0, kuris reiškia tuos metus kai buvo pradėtas skaičiuoti toks laikas. Serverio klaida skaičiuojant laiką.

                Comment


                  Kodėl dingsta mano pranešimai? Jau dingo trys. Kas čia dedasi?

                  Comment


                    Pergyveni dėl skaičiukų prie "Pranešimai" grafos?
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Tai ne sms chat'as su atsakymais į neaišku ką.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                        Kodėl dingsta mano pranešimai? Jau dingo trys. Kas čia dedasi?
                        Ištrinti šie tamstos "pranešimai"
                        Vakar 21:44
                        Aišku
                        Vakar 22:19
                        Ko gero
                        Šiandien 10:41
                        Apie 15
                        Atrodo, kai kas nelabai nori suprasti, kad tomis dviskiemenėmis replikomis teršiamos temos.
                        Todėl tose temose šiukšlinimas stabdomas - kuriam laikui ribojamas tokių žinučių autoriaus dalyvavimas jose.

                        Comment


                          Parašė Romas Rodyti pranešimą
                          Ištrinti šie tamstos "pranešimai"
                          Vakar 21:44


                          Vakar 22:19


                          Šiandien 10:41


                          Atrodo, kai kas nelabai nori suprasti, kad tomis dviskiemenėmis replikomis teršiamos temos.
                          Todėl tose temose šiukšlinimas stabdomas - kuriam laikui ribojamas tokių žinučių autoriaus dalyvavimas jose.
                          Ir forume cirkas prasideda...

                          Deja, negaliu suprasti, kodėl panaikintas paskutinis pranešimas - juo buvo atsakyta į Al1 klausimą. Galbūt ne taip konkrečiai, tačiau galima pamanyti kad ZZ kažko, o aš ''daviau'' mintį, kad jų ~ XX.


                          P.S Ar yra forume pats aukščiausias tvarkytojas, atsakingas už visus kitus tvarkytojus?



                          P.S.S. Kaip matau, šiame forume dradžiama atsakyti kitiems nariams.

                          Comment


                            Pilaiti, prašom nepainioti šio forumo su "čatu."
                            Dviskiemenėmis replikomis galima apsikeisti ir asmeninėmis žinutėmis.

                            Nėra ką aptarinėti moderavimo ir ieškoti aukštesnės valdžios - juk kai tvarkomos priterštos gatvės ar vaikų žaidimo aikštelės, nereikia kažkieno pritarimo.
                            Šiuo atveju forumo tvarkytojas pasinaudojo teise neskirti pražangos, nors ten savo replikomis turbūt visus negyvai užknisai.
                            Pvz. vienas tos temos dalyvis pastebėjo:
                            Pilaiti, dar nenusibodo? Suprasčiau, jeigu ką nors naujo pasakytum, bet kiekviename pranešime tas pats per tą patį.
                            Paskutinis taisė Romas; 2013.08.09, 23:16.

                            Comment


                              Parašė Pilaitis
                              P.S. Taip ir neatsakei, ar yra toks tvarkytojas.
                              Aš labai atsiprašau forumo tvarkytojų už galbūt galimą offtopic, bet:

                              Kaip liežuvis gali tau leist kreiptis į, ko gero, vyriausiąjį forumo administratorių, kuris tau tinka į tėvus vienaskaitos vardininko antra forma?

                              Devynis kartus pagalvok, o dešimtą kartą sakyk..
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Nėra ką aptarinėti moderavimo ir ieškoti "aukštesnės valdžios" - juk kai tvarkomos priterštos gatvės ar šunų prikakotos vaikų žaidimo aikštelės, nereikia kažkieno pritarimo.
                                Šiuo atveju forumo tvarkytojas pasinaudojo teise neskirti pražangos, nors ten savo replikomis turbūt visus negyvai užknisai.

                                Pvz. vienas tos temos dalyvis pastebėjo:
                                Pilaiti, dar nenusibodo? Suprasčiau, jeigu ką nors naujo pasakytum, bet kiekviename pranešime tas pats per tą patį.

                                Comment


                                  Na, sutiksiu, kad tas žinutės reikėjo rašyti per AŽ. Sutiksiu, galbūt esu neteisus.



                                  Tačiau ne tame esmė. Dabar suprantu kodėl John pasišalino iš tvarkytojų.

                                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                  Nėra ką aptarinėti moderavimo ir ieškoti "aukštesnės valdžios" - juk kai tvarkomos priterštos gatvės ar šunų prikakotos vaikų žaidimo aikštelės, nereikia kažkieno pritarimo.
                                  Šiuo atveju forumo tvarkytojas pasinaudojo teise neskirti pražangos, nors ten savo replikomis turbūt visus negyvai užknisai.

                                  Pvz. vienas tos temos dalyvis pastebėjo:
                                  Aaaa, dabar aišku. Reikia rašyti taip, kad tas sutaptų su tvarkytojo nuomone.
                                  Paskutinis taisė Romas; 2016.12.30, 16:59. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai iš eilės

                                  Comment


                                    Kam taip susireikšminti dėl tų žinučių? Jos turėjo kažkokią ypatingą išliekamąją vertę?
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                      Kam taip susireikšminti dėl tų žinučių?
                                      Dėl žinučių jau parašiau. Tegu tai buna mano klaida.


                                      Dėl aukštesnio tvarkytojo tikrai nenorėjau skustis. Tesiog paklausiau.

                                      Comment


                                        Vakar 21:44
                                        Aišku
                                        Vakar 22:19
                                        Ko gero
                                        Šiandien 10:41
                                        Apie 15
                                        Ištrintos Tavo šiukšlės.


                                        Parašė Pilaitis
                                        Aaaa, dabar aišku. Reikia rašyti taip, kad tas sutaptų su tvarkytojo nuomone.
                                        Prašom "neapsimetinėti šlangu". Jei nesupranti, tavo elgesiui apibūdinti yra ir stipresnių išsireiškimų.


                                        Jei turi dar ką pridėti, rašyk AŽ.
                                        Paskutinis taisė Romas; 2013.08.23, 22:32.

                                        Comment


                                          Matai, taisyklėse yra toks punktas apie beprasmių žinučių rašymą. Jei Romui, ar kažkam kitam atrodo jog tie tavo atsakymai yra beprasmiški, tai čia jau yra jo reikalas trint tokias žinutes ar netrint. Aš, asmeniškai, taip pat nemėgstu, kai man yra atsakoma vienu žodžiu (gyvai dar būtų tiek to). O ir šiaip, man atrodo, jog daug svarbiau yra tai, ar tuos tavo atsakymus spėjo perskaityt tas ar tie, kam jie buvo skirti. Ir tikrai nemanau, kad reikia užsipulti Romą vien dėl to, kad jo požiūris į forumo administravimą galimai skiriasi nuo tavo ar kieno nors kito.
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X